Układ Słoneczny

Ucieknij z naszego świata i udaj się w podróż do gwiazd dzięki wydrukowi na płótnie, który uchwyci nasz Układ Słoneczny w jego najlepszym wydaniu. Od oszałamiających obrazów planet blDowiedz się więcejiskich i dalekich, po zapierające dech w piersiach widoki naszego rodzinnego świata spoza naszej atmosfery - w naszej kolekcji wydruków na płótnie znajdziesz idealny obraz, który wypełni Twoją sypialnię lub salon cudownym widokiem naszego Układu Słonecznego i zainspiruje kolejne pokolenie astronautów do zobaczenia na własne oczy tych budzących respekt zakątków galaktyki. Inspirowany kosmosem wydruk na płótnie będzie doskonałym dodatkiem do ściany każdego niedoszłego odkrywcy galaktyki.

"Zrzuć surowe więzy Ziemi i podróżuj przez Układ Słoneczny do innych światów i gwiazd"

. Nasza niebieska okolica jest obiektem zdumienia i zachwytu od czasu, gdy mężczyźni i kobiety po raz pierwszy spojrzeli w gwiazdy. Gdy spojrzeliśmy bliżej, odkryliśmy inne światy, każdy poza naszym zrozumieniem i zasięgiem, które dzielą nasze słońce. Ci, którzy odkryli te światy, nazwali swoje odkrycia imionami greckich i rzymskich bogów, i chociaż odkryto wiele innych planet, nasi planetarni sąsiedzi zajmują szczególne miejsce w naszej wyobraźni, ponieważ dzielimy podróż przez wszechświat z tymi światami jako naszymi najbliższymi towarzyszami. Im więcej się dowiadujemy, tym bardziej jesteśmy zdumieni. Od naszych ziemskich sąsiadów: Marsa, Wenus i Merkurego, do gazowych olbrzymów Jowisza i Saturna oraz lodowych gigantów Neptuna i Urana, każdy z nich pokazuje nam różnorodne cuda wszechświata i to, jak niesamowita jest nasza własna planeta. Na każdym z tych światów, środowisko jest bardziej spektakularne niż moglibyśmy sobie wyobrazić, od wulkanów, które wylewają wodę na zamarzniętą powierzchnię, do burzowych chmur deszczowych, które uwalniają stopiony metal na jałowe pustkowia, nasi planetarni sąsiedzi brzmią jak z powieści science fiction. W rzeczywistości planety te pokazują nam, jak inny mógłby być nasz własny świat, gdyby tylko coś w nim zmienić lub dostosować. Nasza kolekcja wydruków na płótnie przedstawia wyjątkowe cuda i wspaniałości każdego z tych innych światów, które są nam tak dobrze znane, a jednocześnie tak niewiarygodne, w całej ich okazałości. Tak więc, czy chcesz zobaczyć oszałamiające zdjęcie odległego świata, czy też artystyczne odtworzenie jakiejś planety, nasza kolekcja obrazów z pewnością Cię zadowoli.

'Wszyscy jesteśmy stworzeni z gwiezdnych materii'

Jak powiedział Carl Sagan, wszyscy jesteśmy stworzeni z materiałów zbudowanych w gwiazdach, nie ważne jak różne są planety, każda z nich została stworzona z tych samych elementów, uformowanych eony temu. Zachwyć się tym podobieństwem do odległych światów, które zajmują nasz Układ Słoneczny, wybierając spośród setek zachwycających wydruków na płótnie i obrazów w naszej kategorii "Układ Słoneczny". Jeśli planety zewnętrzne nie są dla Ciebie, dlaczego nie pozostać nieco bliżej domu z fantastycznym wydrukiem na płótnie naszej małej niebieskiej skały lub jej naturalnego towarzysza satelitarnego, Księżyca? Nasze obrazy pozwolą Ci zobaczyć, jak nasz Układ Słoneczny wygląda z Ziemi, z oszałamiającym obrazem najlepszych widoków, jakie nasza planeta ma do zaoferowania, lub pozwolą Ci zobaczyć, jak trzecia skała od Słońca, planeta, którą nazywamy domem, wygląda z góry. Uczcij to, jak daleko zaszła ludzkość, dzięki wydrukowi na płótnie przedstawiającemu osiągnięcia ludzkości. Dołącz do astronauty podczas spaceru kosmicznego lub zobacz z bliska stację kosmiczną MIR, a wszystko to bez wychodzenia z domu. Nasza kolekcja zadziwiających obrazów ukazujących piękno i cudowność naszego Układu Słonecznego nie kończy się na tym. Nasza fantastyczna oferta obejmuje piękne mapy Układu Słonecznego, żywe ilustracje Twojego znaku gwiezdnego oraz abstrakcyjne obrazy utalentowanych artystów, którzy wykorzystują swoją wyobraźnię, aby ożywić Układ Słoneczny. Wszystkie z nich z pewnością zawładną Twoją wyobraźnią i obudzą Twojego wewnętrznego odkrywcę. Niezależnie od tego, czy zadziwia Cię wielkość przestrzeni kosmicznej, czy po prostu chcesz wprowadzić do swojego domu odrobinę świata zewnętrznego - lub światów zewnętrznych - w naszej kolekcji Układ Słoneczny z pewnością znajdziesz idealny wydruk na płótnie i obraz dla siebie. Przygotuj się na śmiałe podążanie tam, gdzie nikt jeszcze nie dotarł, ponieważ dzięki wybranym wydrukom na płótnie z kategorii Układ Słoneczny Twoje następne miejsce przeznaczenia może być nie z tego świata.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.