Planety

Odkryj wszechświat bez konieczności opuszczania wygodnego fotela dzięki tym niesamowitym wydrukom na płótnie. Stwórz swoje własne planetarium i zbadaj cuda, które Układ Słoneczny ma dDowiedz się więcejo zaoferowania dzięki tym wspaniałym obrazom. Zobacz Ziemię z nowej perspektywy i ciesz się jej orbitowaniem. Wybierz się w galaktyczną podróż po Układzie Słonecznym, zwiedź Słońce i Księżyc oraz zbadaj z bliska Marsa. Baw się dobrze, odkrywając kontrastujące kolory w przestrzeni kosmicznej na prostym obrazie. Wybierz swój ulubiony wydruk na płótnie i daj się przenieść w senny stan kosmosu.

Poznaj kosmos z fototapetami Planety

. Dekorowanie domu lub przestrzeni zawsze było uważane za zabawne i ekscytujące przez wielu ludzi. Dlaczego nie? Istnieje mnóstwo opcji do wyboru, aby wnętrze wyglądało atrakcyjnie. Ty też nie musisz się martwić o dekorowanie ścian, ponieważ istnieją liczne pomysły i inspiracje, które można wykorzystać. W przeszłości, mieszkańcy domów i przestrzeni są już zafascynowani wykorzystaniem farby. Jednak te dni, są bardziej innowacyjne i kreatywne sposoby w dekoracji ścian innych niż użycie farby. Fototapety są trendy w branży projektowej, ponieważ są one skuteczne w użyciu i tysiące wzorów do wyboru. Na pewno znajdzie się projekt, który będzie najlepiej pasował do Twojego gustu i stylu aranżacji wnętrz. Photowall posiada niesamowitą kolekcję fototapet, które z pewnością pokochasz, a wśród nich fototapety Planety. Fototapety przedstawiające różne planety układu słonecznego i inne kosmiczne przygody z pewnością sprawią, że Twoje pokoje będą miały wspaniałą fakturę. Weźmy na przykład dziecięcą sypialnię lub pokój zabaw. Wszyscy wiemy, że nasi najmłodsi interesują się wieloma rzeczami, takimi jak safari, kreskówki i bajki oraz kosmos. Z wykorzystaniem fototapet Planety, będziesz w stanie pobudzić ich wyobraźnię i kreatywność w byciu częścią jednego wielkiego wszechświata. Kolory są po prostu niesamowite, przedstawiając to, co naprawdę jest jak w przestrzeni kosmicznej. Oprócz tego, Twoje maluchy będą mogły dowiedzieć się więcej o różnych planetach w układzie słonecznym i o tym, jak powstały. Fototapety Planety to nie tylko okładziny ścienne, które upiększą wnętrze Twojego domu lub przestrzeni. Ale są one również narzędziem do nauki dla młodych umysłów. Zaangażuj je i spraw, by zainteresowały się astronomią, a będą nosiły ten dar aż do dorosłości. Fototapety planety mogą być również dodane do Twojej sypialni lub w miejscu pracy. Fototapety te z pewnością będą wspaniałym punktem centralnym, który Ty i Twoja rodzina z pewnością pokochacie.

Kilka informacji o planetach

Czym tak naprawdę są planety? Wszyscy wiemy, że Merkury, Wenus i Ziemia są planetami. Jednakże, Pluton i Ceres były kiedyś uważane za takie, ale z nowymi odkryciami zostały usunięte z listy, co zapoczątkowało debaty z różnych szkół myślenia. Eksperci ustalili pewne zasady, według których ciało niebieskie może być uznane za planetę: Musi ono krążyć wokół gwiazdy, w przypadku naszego Układu Słonecznego - Słońca; Musi być wystarczająco duże, aby grawitacja nadała mu kulisty kształt; Musi być na tyle duża, aby mieć własną grawitację. Znajomość kilku informacji o planetach jest dość zabawna i interesująca, szczególnie dla dzieci. Fototapety Planety pomogą im również w nauce. Dodaj je do swojego domu lub przestrzeni, a na pewno będziesz miał żywe i tętniące życiem ściany.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.