Jowisz

Jowisz jest piątą planetą od naszego Słońca. Jest również największą planetą w naszym Układzie Słonecznym. Otrzymał swoją nazwę od rzymskiego boga Jowisza, ponieważ jest bardzo duży. Dowiedz się więcejJest ponad dwa razy większy niż wszystkie inne planety w naszym Układzie Słonecznym razem wzięte. Photowall honoruje ten masywny behemot planety w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie Jowisz. Te niesamowite i edukacyjne wydruki na płótnie Jowisz są dostępne w szerokiej gamie wzorów do wyboru dla wymagających mieszkańców miast. Powieś te wydruki w swojej osobistej bibliotece lub gabinecie. Lub nawet w miejscach do spania i kącikach zabaw swoich dzieci. Niech te wydruki na płótnie Jowisz służą jako elementarz dla nich, wprowadzenie do olśniewającego świata astronomii. Rozpal ich pasje i podsyć ogień nauki dzięki tym wspaniałym wydrukom na płótnie Jowisz. Gwarantują one niekończące się godziny rozrywki i oświecenia, nie tylko dla Twoich dzieci, ale także dla dorosłych członków Twojej rodziny. Dzięki tym jedynym w swoim rodzaju wydrukom na płótnie Jowisz nie będzie nudnej sekundy w Twoim domu. Organizuj konkursy i quizy, aby zobaczyć, jak wiele Twoje dzieci nauczyły się po prostu czytając tekst na tych obrazach.

Największe wydruki na płótnie z Jowiszem

Jowisz jest planetą składającą się głównie z gazu, którym jest wodór. Ale jedna czwarta tej masy składa się również z helu. Z powodu tego zjawiska planeta ta nie ma stałej powierzchni. Istnieje również potężna burza, która ma miejsce wzdłuż jej granic od XVII wieku. Ta pozornie niekończąca się burza nazywana jest Wielką Czerwoną Plamą. Istnieje hipoteza, że planeta ta ma ponad sto księżyców wokół swojej orbity. Photowall oddaje hołd temu niebiańskiemu gigantowi za pomocą obrazów "Układ Słoneczny - Jowisz" oraz "Planety i ich księżyce" w swojej pięknej linii wydruków na płótnie Jowisz. Pozwól, aby te uderzające obrazy przypomniały Ci o ogromie i tajemnicy tego wyjątkowego ciała w naszym wszechświecie. Zaproś swoich przyjaciół z zacięciem naukowym na podwieczorek i prowadź ożywione dyskusje i spory na temat tego naturalnego cudu naszej galaktyki. Niech Twoje dzieci wezmą udział w tych zajęciach i zobaczą, które z nich ma smykałkę do bycia początkującym astronomem. Te wspaniałe wydruki na płótnie z Jowiszem mogą połączyć rodzinę i przyjaciół w ich dążeniu do zdobycia większej wiedzy o niebie nad nami.

Więcej o Wydruki na płótnie z Jowiszem

Cztery największe księżyce Jowisza zostały odkryte przez wielkiego astronoma Galileusza. Największy z nich o nazwie Ganymede ma średnicę większą niż planeta Merkury. Pierwszym statkiem kosmicznym, który kiedykolwiek odwiedził planetę Jowisz był Pioneer 10 w grudniu 1973 roku. Kilka projektów NASA w przyszłości ma na celu zbadanie pokrytego lodem oceanu jednego z księżyców Jowisza. Photowall ma na celu nie tylko upiększenie Waszych domów, ale również poszerzenie Waszych horyzontów naukowych dzięki obrazom "Jowisz", "Firmament" i "Odyseja Układu Słonecznego" w swojej bogatej kolekcji wydruków na płótnie. Pierwszy z wymienionych wydruków przedstawia przekrój planety, wymieniając jej różne warstwy oraz liczne księżyce i pierścienie, które ją otaczają. Czytanie tego szczególnego fragmentu wydruków na płótnie Jowisz to jak przeglądanie książki astronomicznej z bogactwem wiedzy na niej zawartej. Miejsce do spania Twojego dziecka będzie idealnym miejscem do umieszczenia tego wydruku. Spraw, aby Twoje lekcje były jeszcze bogatsze, dodając kolor i dramatyzm mitologii rzymskiej o tej niesamowitej planecie wraz z astronomiczną stroną jej istnienia, a będziesz miał gwarancję interesującej i bardzo edukacyjnej sesji ze swoim dzieckiem.

Wszechświatowy olbrzym

Według badań naukowych, Jowisz jest prawdopodobnie najstarszą planetą w naszym Układzie Słonecznym. W mitologii rzymskiej Jowisz, lub Jove, jak go inaczej nazywano, był największym z bogów. O tym mitycznym bóstwie mówiono, że włada niebem i piorunami. W wielu rzeźbach i freskach jest on symbolizowany przez swój ikoniczny piorun. A zwierzęciem, które najlepiej go reprezentuje, jest orzeł. Orzeł ten widniał na sztandarach rzymskiej armii i jej hord legionistów. W ich walucie, orzeł trzymający piorun był insygniem na wszystkich monetach imperium. Wraz z Junoną i Minerwą tworzył triadę kapitolińską, a drzewem najbardziej kojarzonym z jego osobą był dąb. Photowall oddaje hołd nie tylko temu rzymskiemu bóstwu, ale także prawdziwej planecie, którą reprezentuje, w obrazie "Ringed Solar System", jednym z najbardziej ujmujących dzieł w naszej linii obrazów na płótnie Jowisz. Ten obraz planet krążących wokół naszego słońca jest być może doskonałym odzwierciedleniem wielkości i znaczenia tych ciał niebieskich dla naszego istnienia we wszechświecie. Pośpiesz się i już teraz wybierz swoją własną kolekcję wydruków na płótnie Jowisz.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-7 z 7 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.