Mars

Mars jest czwartą planetą od Słońca. Nazywany jest potocznie Czerwoną Planetą, z powodu tlenku żelaza na powierzchni planety. W mitologii rzymskiej Mars jest zapowiadany jako bóg wojnDowiedz się więcejy. Mars jest drugą najmniejszą planetą w Układzie Słonecznym i niemal naśladuje Ziemię ze swoimi kraterami uderzeniowymi, dolinami, pustyniami i polarnymi czapami lodowymi. Photowall oddaje hołd tej niezwykłej planecie dzięki kolekcji wydruków na płótnie Mars. Wydruki te są dostępne w szerokiej i zróżnicowanej kolekcji kolorów i wzorów do wyboru, które z pewnością zadowolą wymagających miłośników astronomii. Te niesamowite wydruki Mars płótno będzie wyglądać idealnie w salonie lub obszarów rekreacyjnych, nie wspominając zrobić wielki uchwyt w swoim mini-biblioteki lub prywatnego badania. Nawet Twoje dzieci docenią posiadanie tych wydruków na płótnie Mars w swoich sypialniach i kojcach. Mogą one służyć nie tylko do upiększenia ich przestrzeni, ale także do zapewnienia elementarza astronomii dla Twoich dzieci. Niech te wydruki na płótnie Mars wprowadzą Twoje dzieci do fascynacji i zachwytu nad badaniem ciał niebieskich w naszym Układzie Słonecznym. Te wydruki na płótnie Mars są gwarantowanym hitem w Twoim domu.

Czerwony w Marsie

Dni i linie czasu na planecie Mars są bardzo podobne do tych na planecie Ziemia, ponieważ okresy obrotowe i osie są bardzo podobne. The Olympus Mons, which is the biggest volcano and loftiest mountain peak in any of the nine planet in our solar system resides on Mars. Photowall kieruje swoją czapkę w stronę tych unikalnych cech czwartej planety od słońca z "Solar System-Mars" i "Mars" w swojej kolekcji wydruków na płótnie. Te niezwykłe obrazy, umieszczone w Twoim salonie mogą stać się scenerią do poważnych dyskusji naukowych między Tobą a Twoimi przyjaciółmi na temat tego interesującego ciała niebieskiego. Godziny będą spędzone na rozmowach i argumentach podczas patrzenia na te wyjątkowe wydruki na płótnie Mars. Usiądź swoim dzieciom na kolanach i połącz piękno tych wydruków z krótką rozmową o niesamowitych cechach i godnych uwagi właściwościach tej planety, a będziesz miał paliwo, które rozpali ogień dla przyszłych młodych astronomów. Co więcej, te wspaniałe wydruki na płótnie Mars są wykonane z materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo w Twoim domu i w otoczeniu Twoich dzieci.

Zjawiskowe w Marsie wydruki na płótnie

Planeta Mars posiada dwa księżyce, Phobos i Deimos, które są dość małe i mają dziwny kształt. Istnieje możliwość, że te dwa księżyce były dawnymi asteroidami, które po prostu straciły prędkość i wpadły na orbitę samej planety. Mariner 4 był pierwszym statkiem kosmicznym NASA, który dotarł do czerwonej planety 28 listopada 1964 roku. Była to również pierwsza sonda, która wykonała zdjęcia planety z głębokiego kosmosu. Photowall honoruje to historyczne odkrycie obrazami "Mars" oraz "Planety i ich księżyce" w swojej wspaniałej linii wydruków na płótnie Mars. Pierwszy obraz przedstawia przekrój planety, który ukazuje różne poziomy jej powierzchni, jądro, dwa księżyce i wiele innych pomocnych danych. Drugi obraz przedstawia Mars otoczony przez inne planety naszego Układu Słonecznego. Te pouczające wydruki na płótnie mogą przekształcić każdy podmiejski dom w wirtualne planetarium, z którego będą mogli korzystać Twoi goście i bliscy. Nigdy nie będzie nudnego momentu w Twoim domu, gdy wyświetlisz te piękne i otwierające oczy wydruki na płótnie Mars w swoim salonie.

Umiejscowiony we wszechświecie

W starożytnej mitologii rzymskiej, Mars był nie tylko bogiem wojny, ale także bóstwem wszystkich rzeczy rolniczych. Był dzieckiem Jowisza i Junony, a jego godło było najbardziej widoczne w szeregach rzymskiej armii. Jest to również godny uwagi zbieg okoliczności, że wszystkie parady wojskowe i festiwale rolnicze odbywały się w marcu, aby oddać hołd temu szczególnemu bóstwu. W mitologii greckiej Mars nosi imię Ares, ale w swoich funkcjach służy całkiem podobnie, jak w rodzimej literaturze. Photowall z dumą prezentuje w Twoim domu te jedyne w swoim rodzaju obrazy, które z pewnością ożywią i wypełnią kolorem i emocjami każdy zakamarek Twojej przestrzeni życiowej. Te obrazy doskonale komponują się z każdym kolorem ścian lub tapet, które można wykorzystać do ich tła. Kolor czerwony, wyróżniający się we wszystkich tych płótnach, pięknie współgra z pastelami, jednolitymi kolorami, a nawet z surowym, prostym białym fundamentem. Ustaw te wspaniałe kawałki na ścianie obok stołu jadalnego i nigdy nie będzie nudnej rozmowy przy obiedzie w Twoim domu. Pozwól, aby te wydruki na płótnie Mars stały się podstawą w Twoim domu już dziś.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-4 z 4 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.