Ziemia

Nieodłączną cechą ludzkości jest pytanie o powód, dla którego istniejemy. Im więcej dowiadujemy się o naszym świecie i ogromnej galaktyce, której jesteśmy częścią, tym bardziej czujemDowiedz się więcejy potrzebę odpowiedzi na to pytanie. Niemniej jednak wybór wydruków na płótnie Photowall przedstawiających Ziemię z kategorii Planety Układu Słonecznego może dać Ci ukojenie. Każdy z naszych wydruków na płótnie Ziemia przyniesie poczucie spokoju, ale także wspaniałości do pomieszczenia, w którym je wyświetlisz. Te zdjęcia i obrazy oferują szeroki wachlarz widoków, skupiając się wyłącznie na samej planecie lub zawierając punkty porównania, takie jak orbitujący satelita, księżyc, słońce lub inna planeta. W zależności od efektu, jaki chcesz stworzyć, możesz wybrać wydruk na płótnie Ziemia z szeroką paletą kolorów lub bardziej określony i specyficzny obraz. Możesz być pewien, że niezależnie od tego, jaki wydruk na płótnie Ziemia wybierzesz, gra światła i ciemności będzie stanowić dramatyczne tło dla Twojego pokoju.

Podstawowe fakty dotyczące wydruków na płótnie Ziemia

Choć powszechnie wiadomo, że Ziemia jest trzecią planetą od Słońca w naszym układzie słonecznym, niektórzy mogą nie wiedzieć, że jej nazwa pochodzi od staroangielskich i germańskich słów oznaczających "ziemię". Czyniąc Ziemia wydruki na płótnie jeszcze bardziej znaczące jest fakt, że nasza niesamowita planeta istnieje już od dłuższego czasu, około 4,5 miliarda lat, aby być dokładne! Jak wszystkie planety w naszym układzie słonecznym, Ziemia krąży wokół Słońca i robi to z poważną prędkością, około 30 kilometrów na sekundę. Na wykonanie jednej pełnej orbity potrzeba 365 dni, ale dzięki wydrukom na płótnie Ziemia możesz mieć ten proces w zasięgu wzroku każdego dnia w roku. Różne części kuli ziemskiej są nachylone w kierunku słońca w różnych porach roku, co tworzy różne pory roku. Pamiętaj o tym również przy wyborze swoich wydruków na płótnie Ziemia. "First Hint of Sunrise 2" jest wspaniałym przykładem wydruku na płótnie Earth, który pokazuje ten ruch.

Wyjątkowe miejsce

Ziemia jest jedyną planetą w Układzie Słonecznym, o której wiadomo, że podtrzymuje życie, a to dlatego, że posiada dwie bardzo ważne rzeczy, które żywe istoty bezwzględnie potrzebują do przetrwania. Są to tlen i woda, których ogromne ilości są niezbędne do podtrzymania życia. Jak widać na wydrukach na płótnie Ziemia, odległość naszej planety od słońca oznacza, że nie jest zbyt gorąco i nie jest zbyt zimno, aby istoty mogły na niej żyć. Nasza atmosfera jest również niezmiernie ważna dla podtrzymania życia. Ten ogromny koc gazów owinięty wokół Ziemi chroni naszą planetę przed silnymi promieniami słonecznymi, a jednocześnie pomaga utrzymać komfortową temperaturę dla istot żywych. Możesz to zobaczyć na wydrukach na płótnie Ziemia, takich jak "Near Space", na przykład. Aby uzyskać bardziej szczegółowe i edukacyjne tło, wybierz "The Earth". Ten wydruk na płótnie przedstawia wszystkie ważne szczegóły dotyczące naszej planety. Jak już zostało ustalone, wydruki na płótnie Ziemia są nie tylko łatwe w odbiorze, ale również pomagają w procesie uczenia się, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci.

Ważność wydruków na płótnie Ziemia

Innym ważnym elementem wykorzystania tych motywów jest wspomniany wcześniej aspekt edukacyjny. Wydruki na płótnie Ziemia mogą uczyć o planecie, ale co ważniejsze, mogą inspirować i edukować młodych o ochronie naszego cennego domu. Każdego roku, 22 kwietnia, ponad miliard ludzi obchodzi Dzień Ziemi, aby chronić planetę przed takimi zjawiskami jak zanieczyszczenie środowiska i wylesianie. Biorąc udział w działaniach takich jak zbieranie śmieci i sadzenie drzew, możesz również sprawić, że świat stanie się szczęśliwszym i zdrowszym miejscem do życia. Te wydruki na płótnie Earth mogą być pięknym przypomnieniem o aktywnym ratowaniu planety. "Światła na Ziemi", na przykład, może zaszczepić w dzieciach coś tak prostego, jak wyłączanie świateł, gdy nie są potrzebne.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-38 z 38 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.