Aurora borealis

Zorza polarna (Aurora Borealis), zwana również zorzą polarną lub Aurora Polaris, to naturalna manifestacja na niebie, która jest często widoczna w regionach położonych na wysokich szeDowiedz się więcejrokościach geograficznych, zazwyczaj na biegunach Arktyki i Antarktydy. Zorze polarne przedstawiają piękne wzory jasnych świateł, które można zobaczyć jako kurtyny, spirale lub świetliste migotania pokrywające całe niebo. Photowall oddaje hołd tej wspaniałej świetlnej manifestacji za pomocą własnej kolekcji wydruków na płótnie Aurora Borealis. Wydruki na płótnie przedstawiają różne rodzaje zorzy polarnej, które można zobaczyć na całej planecie. Powieś kilka takich wydruków na ścianach swojego salonu, aby nadać mu eteryczną i psychodeliczną atmosferę. Twoi bliscy i goście będą z podziwem patrzeć na te niesamowite wydruki na płótnie z zorzą polarną. Będą Ci dozgonnie wdzięczni za to, że zdecydowałeś się na umieszczenie tych obrazów w tym miejscu. Zauważ, że nie chcą opuścić tego obszaru, gdy wypełnisz go tymi wydrukami na płótnie z zorzą polarną. Te wydruki na płótnie z zorzą polarną mogą sprawić, że Twój salon będzie przypominał ekskluzywne obserwatorium astronomiczne. Wydruki na płótnie "Aurora borealis" to gwarantowany hit w Twoim domu. Dzięki tym wydrukom z pewnością ożywisz każdą przestrzeń lub ścianę.

Poznanie zorzy polarnej na wydrukach na płótnie

Zorze polarne powstają w wyniku zaburzeń w magnetosferze wywołanych przez wiatry słoneczne. Powodują one zmianę kierunku naładowanych cząstek w plazmie magnetosfery. Cząstki te, składające się z elektronów i protonów, unoszą się do górnych warstw atmosfery. W wyniku tego następuje jonizacja i wzbudzenie elementów atmosfery, które następnie emitują światło o różnych barwach i złożoności. Photowall w swojej fascynującej kolekcji wydruków na płótnie przedstawiających zorzę polarną "Northern Light over Troms Coast, Norway", "Aurora Borealis Northern Lights" i "Aurora Borealis over Burntside Lake". Te przykłady wydruków na płótnie przedstawiają bogactwo kolorów, jakie to zjawisko naturalne uwidacznia na niebie. Powieś kilka takich wydruków w swoim prywatnym gabinecie lub minibibliotece i poczuj się jak Galileusz, który bada tajemnice kosmosu. Możesz również umieścić te piękne wydruki na płótnie w przedpokoju, aby nadać tej zaniedbanej przestrzeni wrażenie wielkości i nieskończonych możliwości. Z tymi niesamowitymi obrazami na ścianach, przechodzenie z pokoju do pokoju będzie edukacją samą w sobie. Dzięki nim Twój dom wypełni się światłem i kolorem.

Zachwycające obrazy na płótnie z zorzą polarną

Kształt zorzy polarnej, która występuje wewnątrz pasm obu obszarów polarnych, jest również związany z siłą przyspieszenia, jaką otrzymują wznoszące się cząsteczki. Zorze mogą również występować na kilku planetach naszego Układu Słonecznego, niektórych naturalnych satelitach, brązowych karłach, a nawet kometach. Nazwa zorza pochodzi od rzymskiej bogini świtu, która wędrowała ze wschodu na zachód, zwiastując nadejście Słońca. Photowall pozwala Ci zafascynować się "KIrkjufell Aurora", "Kirkju Fell Under a Boreal Green Sky" i "Hamnoy Northern Lights" w swojej niezwykłej kolekcji wydruków na płótnie Te wzory wydruków na płótnie przedstawiają więcej czarujących i urzekających pokazów świetlnych, których świadkami są często ludzie na wyższych półkulach. Powieś kilka z tych wspaniałych wydruków na płótnie w swoim pokoju rekreacyjnym, aby zabawa dorosłych stała się jeszcze bardziej żywa i ekscytująca. Możesz nawet umieścić kilka takich wydruków na płótnie w salonie, aby nadać przestrzeni wrażenie rozległości i tajemniczości. Sam widok tych wydruków na płótnie może ukoić Twoje zmysły i uspokoić duszę. Pozwól, aby te niesamowite wydruki na płótnie zabrały Cię w odległe krańce ludzkiej wyobraźni.

Kolorowe i radosne

Większość zorzy występuje w paśmie zwanym strefą zorzy, która znajduje się w bardzo określonych współrzędnych równoleżnikowych na biegunach geomagnetycznych. Są one najbardziej widoczne nocą na tle czarnego nieba. Region, w którym często pojawiają się zorze polarne, nazywany jest owalem zorzy polarnej. Jest to pasmo przesunięte przez wiatr słoneczny w kierunku prawej strony Ziemi. Photowall w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie przedstawiających zorzę polarną "Kolorowe zorze polarne", "Noc polarna" i "Światło północne - purpurowe niebo". Te wydruki na płótnie przedstawiają jeszcze więcej cudów niebieskich, które pojawiają się na nocnym niebie. Powieś kilka z tych obrazów na szczycie łóżka, w swoim pokoju sypialnym i poczuj się tak, jakbyś zamknął oczy na Układ Słoneczny. Dzięki tym wydrukom na płótnie "Aurora borealis" w Twoim pokoju sny będą wypełnione kolorowymi obrazami i elementami niebieskimi. Twój sen już nigdy nie będzie taki
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-17 z 17 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.