Anioły

Anioł jest definiowany jako nadprzyrodzona istota duchowa, która jest sługą Boga, niezależnie od tego, kto w różnych religiach może uważać, że nim jest. Religie abrahamiczne często prDowiedz się więcejzedstawiają anioły jako życzliwych niebiańskich pośredników między Bogiem a ludzkością. Służą one również jako przewodnicy i opiekunowie ludzi oraz jako te, które wykonują wolę Boga, zarówno w niebie, jak i na ziemi. Religie Abrahamowe nakreślają anielską hierarchię, która może się różnić w zależności od sekty i religii. Anioły są powszechnie przedstawiane w sztuce jako istoty ludzkie o niezwykłej urodzie i często malowane jako posiadające skrzydła, takie jak u ptaka lub łabędzia, oraz aureole nad głowami. Photowall oddaje hołd tej wiecznej niebiańskiej istocie swoją własną linią wydruków na płótnie. Te wydruki na płótnie przedstawiają wiele wizerunków, które artyści wyobrażali sobie jako manifestacje aniołów na przestrzeni dziejów. Hang te wspaniałe anioły wydruki na płótnie w salonie, i zapalić przestrzeń z światła i czci, że rzadko może być postrzegane gdzie indziej. Twoja rodzina i przyjaciele będą zdumieni tymi aniołami wydruki na płótnie wokół nich. To sprawi, że obszar wygląda jak Ogród Eden sam. These angels canvas prints are images of some of the most celebrated works of art in history, and having them on your walls is truly an achievement in itself indeed.

Boskie w aniołach wydruki na płótnie

Istnieją dwa rodzaje aniołów opisanych w wierze judeochrześcijańskiej i kilku innych religiach Abrahama. Są tacy, którzy służą Bogu, i są upadli aniołowie, którzy są nazywani demonami, którzy zostali wyrzuceni z raju za sprzeciwianie się woli Boga. Serafiny są najwyższym chórem aniołów i stoją przy Bogu w Niebie. Mają sześć skrzydeł i wykonują wolę Wszechmogącego, zarówno w Niebie, jak i na Ziemi. Photowall w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie "Sandro Boticelli - Narodziny Wenus", "Dwa anioły, Rafaello Santi" i "Wigilia Bożego Narodzenia - Gustave Dore" daje Ci wgląd w rzeczy wyższe niż to, co rozumiemy. These examples of angels canvas prints showcase the renderings of the great artistic masters of these heavenly creatures. Hang a few of these angels canvas prints in your private study or mini-library and imagine you are an erudite religious theologian, pondering the mysteries of the divine. Umieść kilka z tych aniołów wydruki na płótnie w swoim pokoju rekreacyjnym i poczuć się jak jesteś objęty przez samego nieba, podczas gdy bask w piękno tych aniołów wydruki na płótnie. Playtime nigdy nie będzie bardziej zabawne lub angażujące niż z tych aniołów wydruki na płótnie wszystko wokół ciebie.

Święci w aniołach - wydruki na płótnie

Cherubiny to kolejne zastępy aniołów, które strzegą bram nieba z płonącym mieczem. Czasami ich zadaniem jest niesienie miłości do ludzi tu na Ziemi. Są one przedstawione na pokrywie Arki Przymierza z Hebrajczyków i zostały przedstawione wiele razy w sztukach religijnych i obrazów. Mówi się, że Cherubiny mają wiele twarzy i mogą dowolnie zmieniać swoje oblicze. Podobnie jak Serafiny, mają skrzydła i przybierają ludzką postać. Photowall podnosi swoje zrozumienie wszystkich rzeczy niebiańskich z "Eternal Love", "Carrying" i "Guardian Angel" w swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie z aniołami. These examples of angels canvas prints feature the more caring and nurturing side of these celestial beings. Hang a few of these angels canvas prints in the sleeping areas and play nooks of your children and watch them gaze in quiet awe and appreciation at these fine images. Let these wonderful angels canvas prints serve not only as beautiful adornments but as primers that will introduce your kids to the captivating world of the divine.

Powołani i posłuszni

Archaniołowie są nazywani Wojownikami Boga. Walczą za każdym razem, gdy Tron jest podważany lub oblegany przez tych, którzy się mu sprzeciwiają. Oni również wykonują Gniew Wszechmogącego tutaj na Ziemi i mówi się, że są odpowiedzialni za wykonanie takich czynów jak zabicie pierworodnych w Egipcie w Księdze Wyjścia, oraz za zamknięcie Morza Czerwonego w opowieści o Mojżeszu. Metatron jest klasą aniołów, o których mówi się, że są nosicielami Głosu Boga. Głos Wszechmogącego jest zbyt potężny dla ludzkich możliwości słuchowych i spowodowałby eksplozję naszych mózgów, gdybyśmy mieli go usłyszeć bezpośrednio. Tak więc to głos Metatrona bezpiecznie dostarcza Słowa Boże do ludzkich uszu. Demony to upadłe anioły, które sprzeciwiły się Woli Bożej lub były tak aroganckie, że rzuciły wyzwanie Tronowi. Zostają wyrzucone z Raju i trafiają bezpośrednio do Piekła lub kończą na Ziemi jako istoty, które podszeptują zło w sercach ludzi. Chwyć swoją własną kolekcję tych niesamowitych aniołów wydruki na płótnie dzisiaj.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-23 z 23 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.