Jednorożce

Jednorożce to mityczne stworzenie przypominające konia z jednym rogiem. Mówi się, że róg ten jest podobny do rogu narwala. Tak daleko w przeszłości, jak tylko można znaleźć zapisaną hDowiedz się więcejistorię, jednorożec był przedmiotem rozmów i spekulacji. Jednorożca można zobaczyć na starożytnych pieczęciach ludzi z doliny Indusu. W Grecji pisano o nim jako o zwierzęciu w naturze, bardziej niż w micie. Niezmiennie jednorożec ma ciało konia i całe białe ubarwienie. Uchwyć jednorożca dla siebie, kupując wydruk na płótnie przedstawiający jednego z wielu dostępnych tutaj jednorożców. Istnieje styl odpowiadający każdej osobie, od dziecka do dorosłego, kapryśny lub bardziej tradycyjnie malowany. W europejskim folklorze zdarza się, że jednorożec pojawia się z kozią brodą i parzystymi kopytami, choć powszechnie lepiej znany jest jednorożec w kształcie konia. Dzieci i ludzie z miękkim punktem dla koni mogą cieszyć się kolekcją obrazów na płótnie przedstawiających dorosłych jednorożców i ich dzieci pijących ze źródła lub pasących się na polu.

Czystość i wdzięk

W epoce średniowiecza i renesansu jednorożec symbolizował takie cnoty jak czystość i wdzięk. Mówiono, że tylko dziewica może schwytać jednorożca. Niektórzy uważali, że róg jednorożca może uczynić każdą wodę zdatną do picia, a także leczyć choroby. W magicznym świecie bajek, oczywiście, każdy o dobrym sercu może przejechać się na jednorożcu lub zaprzyjaźnić się z taką bestią. Dostępne są wydruki na płótnie, które przedstawiają jednorożce narysowane w formie kreskówki, które urządzają sobie piknik pod gwiazdami z kocem i talerzem owoców - i ciastem - przytulając się do siebie. To może być popularne z dziećmi, które wierzą, że jednorożec jest bardziej realny niż mit.

Mityczne i legendarne

Wydruk na płótnie Astralny jednorożec może być kojący dla tych, którzy lubią eteryczne, symboliczne obrazy. Żywe fiolety i pochmurne tło gwiazd podkreślają majestatycznego jednorożca, płynącą grzywę i ogon, róg świecący jak gdyby był latarnią w ciemności. Jednorożca można zobaczyć w Królewskich Ramionach Królowej Elżbiety II zarówno dla Anglii jak i Szkocji. Transform any wall into a conversation point with a set of unicorn canvas prints. Ściany mogą zawierać obraz jednorożca. Jak mityczny i legendarny jest jednorożec, nie krępuj się pozwolić własnej kreatywności trochę zaszaleć.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-61 z 61 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.