Wróżki

Wróżka to mityczna postać występująca w folklorze. Jest klasyfikowana jako istota preternaturalna, byt nie z krwi i kości. Pochodzenie mitu o wróżkach nie może być przypisane do konkrDowiedz się więcejetnego regionu świata, ale jest to raczej zbiór ludowych przesądów z różnych kultur. Photowall oddaje hołd tej niezwykłej postaci mitu w swojej linii wydruków na płótnie. Obrazy te, umieszczone w strategicznych miejscach w Twoim domu, tworzą atmosferę zachwytu i kaprysu, która może okazać się kojąca dla przeciętnego człowieka pracującego. Te wróżki wydruki na płótnie są gwarantowane, aby Twoje dzieci oczy iść szeroko z cudem i podziwem. Nie ma końca opowieściom i mitom, które możesz opowiedzieć swoim młodym, gdy patrzysz na niesamowite wróżki wydruki na płótnie otaczające ich miejsca do spania lub kąciki zabaw. Nawet bardziej dorośli członkowie Twojej rodziny nie będą w stanie oprzeć się magicznemu urokowi, który te wróżki wydruki na płótnie nadadzą Twojemu miejscu zamieszkania. Odrobina fantastycznego i nadprzyrodzonego jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby tchnąć bardzo potrzebne życie i witalność w swoją codzienną podmiejską harówkę, a te wydruki na płótnie z wróżkami na pewno zrobią tę sztuczkę.

Zaczarowani we wróżkach - wydruki na płótnie

Był czas, kiedy słowo wróżka oznaczało tylko pewien rodzaj magicznego stworzenia o ludzkich cechach, zdolnościach magicznych i predyspozycjach do podstępów. Jednak wraz z upływem czasu i ewolucją mitu, słowo to zaczęło oznaczać każdą istotę o magicznym pochodzeniu, taką jak gobliny czy skrzaty. Photowall uhonorował tego niesamowitego ducha obrazami "Jednorożce i wróżki", "Wróżkowy zagłębie" oraz "Tryptyk wróżki" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie. Drugi i trzeci obraz przedstawiają te wspaniałe nimfy leśne, które bawią się w swoim własnym magicznym królestwie. While the first print mentioned not only features fairies but also the unicorn, which is another revered creature in ancient myth. Te kawałki w wróżki wydruki na płótnie będzie wyglądać szczególnie dobrze w osobistej biblioteki lub prywatnego badania. Mogą one dać Ci bardzo potrzebne wytchnienie od długiego dnia ględzenia nad tomami ponurego intelektualizmu. Ich proste oblicze może przenieść Cię do magicznego czasu i miejsca, gdzie jedynymi granicami są granice Twojej wyobraźni. W związku z tym, że w naszym kraju jest bardzo dużo osób, które nie mają problemów z poruszaniem się po ulicach, nie musimy się martwić o to, czy będą one w stanie sprostać naszym oczekiwaniom.

Magia we wróżkach - wydruki na płótnie

W nieśmiertelnej powieści fantasy Jamesa Barrie'go Piotruś Pan, bohater Piotruś ma pomocną towarzyszkę w postaci wróżki o imieniu Dzwoneczek. Jest ona być może najbardziej znaną wróżką w całej współczesnej kulturze popularnej. Jej wizerunek pojawia się w filmach, obrazach, czasopismach, plakatach i opowiadaniach. Photowall w swoim bogatym asortymencie wydruków na płótnie przedstawia jej kolegów z bajki "Fairy Hollow 2", "Fairy Raindrops" i "Moonlit Brethren". Ostatni obraz jest szczególnie wyjątkowy, ponieważ przedstawia wróżki wraz z innymi leśnymi stworzeniami, takimi jak sowa, wilk i jego młode. Legenda głosi, że wróżki zostały umieszczone na tej ziemi, aby chronić te niewinne zwierzęta przed okrucieństwem człowieka. Wstaw ten drobiazg do opowieści, które opowiadasz swoim dzieciom, aby zaszczepić w nich miłość i szacunek do wszystkich żywych stworzeń. Te wróżki wydruki na płótnie nie tylko wyróżniają się jako piękne ozdoby do domu, ale jako źródło lekcji życia dla tych chętnych młodych umysłów, jak również. A lot of the values we hold dear ar grown-ups were culled from the lessons of bedtime stories such as these.

Mit i zaczarowanie

W mitach często mówi się, że podróżujący po lasach i obszarach leśnych powinni zawsze nosić uroki i amulety, aby przeciwdziałać magii i złu, które mogą na nich sprowadzić figlarne wróżki. Kilka przykładów tych tak zwanych magicznych środków zaradczych to dzwony kościelne, czterolistne koniczyny, jedzenie i noszenie ubrań na zewnątrz. To ostatnie rozwiązanie ma ponoć uchronić Cię przed zaklęciem wróżki, które sprawi, że będziesz wiecznie kręcił się w kółko po lesie. Photowall w swojej bogatej kolekcji wydruków na płótnie "Dags Brun", "Fairies" i "Fairy Flower" podsyca płomień tych czarujących mitów. Obrazy te przedstawiają typowy wygląd wróżek, które często pojawiały się w naszych bajkach z dzieciństwa. Są też "Hadas", "Urlindea", "Hawap" i "Instructors". Przedstawiają one wróżki o silniejszych i bardziej przemyślanych osobowościach, są one obrońcami lasów i zwierząt przed złem ery metalu. Zaproś do siebie przyjaciół, którzy kochają starożytne mity i prowadź wspaniałe dyskusje i spory na temat dziesiątek odmian wróżek i ich przeznaczenia na tej ziemi. Weź herbatę i przekąski z sąsiadami, podczas gdy oni będą podziwiać te wspaniałe i czarujące grafiki. Pospiesz się i chwyć swoją kolekcję wydruków na płótnie Fairies już dziś.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-22 z 22 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.