Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Portret dziewczęcy - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

1370

wzorów

Ludzie

Od kultowych portretów postaci, które zdefiniowały pokolenie, do prostych migawek, na których uchwycono ludzkość; wybór wyjątkowego, indywidualnie dostosowanego obrazu na płótnie z naDowiedz się więcejszej bogatej kolekcji w kategorii Ludzie jest doskonałym sposobem na uczczenie ludzkości i jej najbardziej znanych twarzy — i nadanie Twojemu wnętrzu osobistego charakteru.

Twarz jest zwierciadłem duszy

Niezależnie od tego, czy chcesz zapamiętać swój ulubiony kultowy film z charakterystycznym plakatem lub zdjęciem, czy chcesz uczcić ikonę kultury za pomocą portretu, na którym uchwycono to, co robi najlepiej, czy po prostu chcesz ucieleśnić ducha minionych lat i przywołać miłe wspomnienia, możesz mieć pewność, że w naszej kolekcji znajdziesz obraz na płótnie idealnie dopasowany do Twojego salonu lub sypialni. Portrety są fantastycznym wyborem do każdego pomieszczenia i każdego stylu dekoracji. Czasami widok konkretnej twarzy natychmiast przywołuje kultowy głos i dźwięk, a my myślami przenosimy się do najbardziej ukochanych piosenek lub filmów. Może to być portret osoby, która zmieniła świat na lepszy, lub takiej, która zmieniła Twój świat na zawsze, lub po prostu osoby o stylu i osobowości, które kochasz. Tak czy inaczej, wybór portretu z naszej kolekcji obrazów pozwoli Ci ciągle przeżywać te widoki i dźwięki.

Nie tylko ładna twarz

Jeśli słynne twarze nie są dla ciebie, w naszej bogatej kolekcji w kategorii ludzie możesz znaleźć swój idealny obraz. Mamy fantastyczny wybór fotografii i obrazów, które przeniosą cię na chwilę do Twojego ulubionego miejsca i czasu. Zatem, niezależnie od tego, czy jest to zgiełk na ulicach Nowego Jorku, czy zjazd na desce snowboardowej po świeżo ośnieżonym stoku, nasze obrazy na płótnie sprawią, że będzie Ci się wydawać, że nadal tam jesteś. To nie tylko ładna twarz, to zwierciadło duszy. To nie tylko dusze naszych ulubionych gwiazd i ikon kultury, ale również nasze własne. Celebruj muzykę, filmy, obecność gwiazd i osobistości, które ukształtowały to, kim jesteśmy, wprowadzając ich świat do swojego domu. Nigdy nie zapomnimy twarzy, ani rzeczywistej, ani fikcyjnej, a przy twarzach tak rozpoznawalnych, jak te zdobiące nasze ściany na obrazach na płótnie, nigdy nie zapomnimy, dlaczego są dla nas ważni.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.