Sławni ludzie

Kto nie chciałby mieć twarzy znanych osobistości w formie fototapet, wyświetlanych na naszych ścianach? Przekształć swoje ściany w coś ciekawego i gwiazdorskiego z pomocą Photowall i Dowiedz się więcejtych sławnych ludzi, których każdy podziwiał przynajmniej raz w życiu. Ludzie, którzy zdominowali radia, telewizory, gazety i wszelkiego rodzaju media z powrotem w dniach. Niemal cały świat patrzył na nich, gdy byli w pełni sił. Słynne może być niedomówienie, jak zostawili każdy starstrucked kiedy przechodzą obok nich. Niech te murale wykonać pracę przekształcając swoje zwykłe ściany w ścianę sławy!

Stars Art są jasne jak Słońce

Słońce jest rzeczywiście jasną gwiazdą-może nie tak jasną jak ol' słynna gwiazda Syriusza-ale jest niezaprzeczalnie jasna dla niej jest bliżej ziemi. The jedyny różnica między the słońce i te ludzie być że te gwiazda być the jaskrawy plecy w the dzień. Oni świecili jasno, że mogą oślepić każdego przez właśnie występowanie przed nimi i może uśmiechać się do nich. Rozumiesz? Przenieś najjaśniejsze gwiazdy na swoje ściany dzięki opcjom, które Photowall ma dla Ciebie! Jammed to 'Diamonds are a Girl's Best Friend'? Ten obraz Marilyn Monroe jest idealnym wyborem dla Ciebie! Kochał thriller noc z Michaelem Jacksonem? Może mural z Michaelem Jacksonem byłby idealny! Zakochałeś się w głosie Johna Lenona? Ta abstrakcyjna sztuka z nim może być pasującym wyświetlaczem dla Twoich ścian. Te dzieła sztuki są tak wszechstronne jak Indukowane Pluripotencjalne Komórki Macierzyste! Mogą one pasować do każdego domu lub motywu ściennego! Mogą one świecić tak jasno jak słońce na własną rękę. Możesz umieścić je na ścianach swojego salonu i pozwolić swoim gościom przypomnieć sobie, jak jasno te gwiazdy świeciły w swoich najlepszych czasach, i być fanem razem, a może słuchać ich piosenek ponownie i ponownie. Byłoby to również idealne rozwiązanie dla sypialni. Poczuj nostalgię za każdym razem, gdy spojrzysz na te sławne osoby. Oczywiście kolekcje Photowall nie ograniczają się tylko do wspomnianej trójki. Możesz również spróbować tej sztuki Albert Einstein i wydobyć wewnętrznego fizyka i być w zachwycie za każdym razem, gdy zobaczysz tę sztukę z prędkością światła. To jest cios w teorii względności!

Movie Time with the Stars

Zdjęcia Audrey Hepburn i Jamesa Deana czekają, aż je wybierzesz i wyeksponujesz na swoich ścianach. To jedne z tych osób, które nazywamy "supergwiazdami". Prawie każdy, nawet w dzisiejszych czasach, kto nie zna tych osobowości. Posiadanie ich wyświetlanych w dowolnym miejscu na naszych ścianach zawsze będzie wyglądać świetnie. Ich idealne twarze i proporcje sprawiły, że miliony zakochały się w nich, gdy gwiazdorzyli w tamtych czasach. Poruszony przez bohemian rhapsody? Fototapeta Freddie Mercury będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Możesz też pokochać te sceny z wielkiego filmu "Ojciec chrzestny" i uwolnić swoją wewnętrzną mafię. Poza tymi, są jeszcze inne wybory, które z pewnością Ci się spodobają. Niech fototapety zmienią klimat Twoich pomieszczeń z nudnego na niesamowity!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.