Muzycy

Muzyka jest formą rozrywki, która zawładnęła naszymi duszami, odkąd po raz pierwszy zaczęliśmy ją słyszeć. Nawet nowoczesna technologia dołożyła swoją cegiełkę i nauczyła nas wymyślaćDowiedz się więcej urządzenia, które nagrywały utwory muzyczne i pozwalały nam odtwarzać je w wolnej chwili. Od najwcześniejszego uderzania w skórę zwierząt w celu stworzenia rytmu, poprzez pieśni śpiewane przy ognisku, aż po współczesną, nowoczesną muzykę, którą się zachwycamy - wydaje się, że nasza pomysłowość w tym temacie nie ma końca. Photowall składa czapkę z głów muzyce i wszystkim artystom, którzy biorą w niej udział, prezentując własną kolekcję wydruków na płótnie. Obrazy przedstawiają różnych artystów, którzy na przestrzeni wieków przynieśli nam swoją muzykę. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie artystów muzycznych na ścianach swojego salonu i obserwuj, jak przestrzeń natychmiast się rozjaśnia i jest wypełniona kaprysem i kolorem. Twój goście i bliscy będą oklaskiwać ciebie dla wystawiać te muzycznych artystów płótna druki w ten terenie Będą obmyślać coraz więcej pomysłowych sposobów utrzymywać wracać do twój żywego pokoju z te muzycznych artystów płótna druki w one. Te obrazy to pewny hit w Twoim domu.

Soulful in music artists canvas prints

Rock and roll rozpoczął życie w Stanach Zjednoczonych w późnych latach czterdziestych i wczesnych pięćdziesiątych. Its roots harken back to black American music such as gospel, blues, jazz, boogie, and rag to name a few. Choć wiele wpływów można usłyszeć we wcześniejszych utworach, sam gatunek zyskał swoją nazwę dopiero w 1954 roku. Pianina, saksofony, gitary elektryczne i akustyczne, gitary basowe, tamburyny i perkusja to tylko niektóre z instrumentów używanych w rock and rollu. Photowall oddaje hołd muzyce i jej luminarzom poprzez linię wydruków na płótnie artystów muzycznych. W swojej kolekcji wydruków na płótnie artystów muzycznych Photowall posiada takie obrazy jak "Gimme Shelter" czy "The show must go on". Nabycie dla siebie garść tych artystów muzycznych wydruki na płótnie będzie iskra dawno utracone bunt nastolatek, że kiedyś był, i może po prostu skłonić Cię do wycie na księżyc, gdy nastrój uderza. Relive dni, kiedy ty i twoja żona-to-be były zakochanych przez odtwarzanie płyt, które wysadził w radiu podczas swojego wczesnego romansu i otaczają się z tych niesamowitych artystów muzycznych wydruków na płótnie. Te wydruki na płótnie artystów muzycznych z pewnością przywrócą ogień do Twojego życia.

Primal in music artists canvas prints

Zespoły muzyczne i muzycy rozprzestrzeniali się na scenie muzycznej od... no cóż... od kiedy istniała scena muzyczna. Od najwcześniejszych szamanów i szamanek, którzy śpiewali pieśni, aby przywołać lub odpędzić duchy, po chóry kościelne i grupy, które intonowały inkantacje do swoich bóstw, aż po współczesne, błyszczące muzyczne supergwiazdy i ostre, szalenie popularne zespoły, ludzkość zawsze była zabawiana i zafascynowana tymi utalentowanymi jednostkami. Photowall oddaje hołd tym artystom za pomocą obrazów "Woodstock Stage 1970", "Rattle and Hum-Bono" oraz "Craziness is Like Heaven" w swojej wyjątkowej kolekcji wydruków na płótnie artystów muzycznych. Te obrazy przedstawiają niektóre z supergwiazd, które pozostawiły swój niezatarty ślad na scenie muzycznej. Hang a few of these music artists canvas prints on the walls of your recreation den, while you listen to the real thing on your stereo, and you have the makings of a perfect afternoon of music tripping. Te wspaniałe muzyczne artystów wydruki na płótnie będą amp up the cool factor in this area a hundredfold. Playtime nigdy nie będzie tyle zabawy, jak wtedy, gdy masz te artystów muzycznych wydruki na płótnie wszystkie wokół ciebie.

Edgy and catching

Odmowa zaakceptowania dyktowanej normy jest jednym z powodów, dla których muzyka odegrała tak ważną rolę w amerykańskim Ruchu Praw Obywatelskich. Gwiazdy rocka często dołączały do wieców i protestów przeciwko dyskryminacji rasowej i wojnie w Wietnamie. W studiu zaś, w nagrywanych przez siebie piosenkach, dawali wyraz tym bardzo silnym nastrojom. To był dziki i burzliwy okres w Ameryce, a rock and roll wydawał się być idealną ścieżką dźwiękową do niego. Photowall oddaje hołd niektórym z najbardziej ikonicznych postaci rock and rolla poprzez utwór "Live a Little, Love a Little" z udziałem samego króla, Elvisa Presleya. Jest też "Light My Fire", który przedstawia wizerunek legendarnego rockowego poety i tekściarza Jima Morrisona, który nagle i tajemniczo umiera w podejrzanych okolicznościach u szczytu swojego sukcesu. Te wydruki canvas artystów muzycznych okażą się bezcenne w ozdabianiu domów buntowników w każdym wieku. Muzyka i styl życia są zawarte w obrazach widzianych w tych wspaniałych artystów muzycznych wydruków na płótnie. Nie może być wątpliwości, że posiadanie tych artystów muzycznych wydruków na płótnie wokół domu spowoduje palpitację serca i krew do uruchomienia piping-hot.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-91 z 91 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.