Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Zwierzęta Strona główna Mapa - Obraz na płótnie - Pokój dziecięcy

861

wzorów

Mapy i flagi

Mapy i flagi na ścianie wywołują zachwyt u podróżnika podróżującego „palcem po mapie”. Są świetnym tematem do rozmowy w domu lub biurze. Obrazy na płótnie z różnymi wzorami map i flagDowiedz się więcej świata lub szczegółowe przedstawienia konkretnych miejsc są sposobem na uchwycenie minionych wakacji lub historii rodziny. Ożywają przyszłe plany lub odniesienia do wydarzeń na świecie. Od początku zapisanej historii mapy i flagi były sposobem na pokazanie swojego miejsca na świecie.

Mapy z przeszłości

Archiwalne mapy świata na obrazach na płótnie pokazują nam historię naszej ziemi. Nazwy z przeszłości i lokalizacje, w których dokładność wierzyliśmy, podświetlone na ścianie, aby zachować moment w historii. Mapy zamierzchłych ziem i nie tak bardzo dawnych dają wgląd w to, jak kiedyś widzieliśmy nasz świat.

Mapy wyobraźni

Od map zapisanych w kolorowych światłach do tych przedstawiających zwierzęta świata — pozwól swojej wyobraźni wędrować, wieszając piracką mapę skarbów lub mapę przedstawioną jako obraz. Mapy kosmosu mogą zabrać cię z tego świata, a mapy ze zdjęciami z Afryki i Azji przypomną, jak naprawdę duża jest nasza piękna planeta.

Flagi narodów

Flagi retro USA, Anglii i inne pokazują dumę narodową i stanowią wyraz hołdu dla ojczyzny. Wybierz się w podróż w swojej wyobraźni i wędruj po swoim ulubionym wakacyjnym miejscu. Obrazy na płótnie o różnych rozmiarach mogą przenieść Cię do miejsca, skąd pochodzisz, albo do szczególnie ulubionego miejsca, w którym żyłeś lub do którego podróżowałeś. Artystyczna i abstrakcyjna lub imponująca i dokładna flaga narodowa jako obraz na płótnie z pewnością będzie hitem zarówno wśród gości, jak i współpracowników.

Flagi z wiadomością

Pokaż swoją dumę, wykorzystując temat tęczy na murze. Jak uhonorować brytyjski rock? Wzór z brytyjską flagą Union Jack na murze dobrze wpisuje się w każde brytyjskie wnętrze. Czasami po prostu trzeba pokazać światu, kim jesteś. Sprawdź obrazy słynnych symboli świata i opowiedz swoją historię, nie używając słów!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.