Flagi

Flagi są symbolem miejsca i pozycji w świecie. Oznaczają suwerenność i niezależność danego kraju. Ale flagi nie ograniczają się tylko do państw. Mogą one również symbolizować grupy luDowiedz się więcejdzi lub organizacje. Photowall oddaje hołd tym symbolom miejsca i statusu w swojej własnej linii wydruków na płótnie z flagami. Te niesamowite obrazy przedstawiają wielkość i znaczenie tych symboli jako punktu odniesienia dla określenia pozycji danego kraju na świecie. Be a good citizen of the world and hang a few of these flags canvas prints in your living room to serve as a salute to hearth and home. Kilka z tych flagowych wydruków na płótnie umieszczonych strategicznie w Twojej mini-bibliotece lub prywatnym gabinecie sprawi, że poczujesz się jak jeden z najwcześniejszych zdobywców Nowego Świata. Te flagi wydruki na płótnie nadadzą Twojemu domowi poczucie kierunku i wielkiego patriotyzmu. Wave the banner and find your way with these flags canvas prints surrounding your urban-dwelling place. Nie ma praktycznie żadnego zakątka w Twoim domu, który nie mógłby zostać ożywiony dzięki tym niesamowitym i porywającym flagom.

Symbolika we flagach

Flaga jest czymś więcej niż tylko obiektem, który reprezentuje wartość narodu, jest również metaforą kierunku. Istnieje filozoficzne przykazanie, które mówi, że nikt nie może podnieść flagi, aby reprezentować osobę, którą jesteś do osoby, którą się staniesz. Musisz stworzyć nową flagę dla tego nowego miejsca. Nikt nie może zaznaczyć tej niebieskiej i samotnej części piekła. Ponadto flaga nie jest tylko proporcem dla kraju lub organizacji, jest również symbolem odwagi i poświęcenia dla wszystkich ludzi, którzy walczyli dla tego kraju lub organizacji. Photowall w swojej szerokiej gamie wydruków na płótnie przedstawiających flagi pokazuje drogę z "Avery Tillmon-Union Jack", "Retro Flag" i "Avery Tillmon-American Flag". Te wyjątkowe obrazy pokazują nam symbole i ikony, których musimy używać, aby znaleźć swoją drogę w świecie. Umieść kilka z tych flag na płótnie w swoich przestrzeniach rekreacyjnych i poczuj wielką przestrzeń i rozległość Ziemi wokół Ciebie. Nigdy nie będziesz czuć się uwięziony w małej przestrzeni z tymi flagami wydruki na płótnie w pobliżu. Te flagi druki na płótnie są doskonałym ostoją dla Twojego domu.

Ikoniczne we flagach - wydruki na płótnie

Wielki portugalski odkrywca Krzysztof Kolumb, po przybyciu do Nowego Świata, zakopał wszystkie swoje mapy nawigacyjne, spalił wszystkie swoje statki i podniósł wszystkie swoje flagi na nowym lądzie, na którym wylądował. W rezultacie jego załoga pracowała bez wytchnienia, aby zapewnić sobie postępowe życie w nowym miejscu na świecie. Nie ma większej motywacji niż utrata możliwości cofnięcia się, która napędza do marszu naprzód. Photowall w swojej linii wydruków na płótnie "Szwedzka flaga", "Cape Cod Art" i "Kuchnia dla królowej" pozwala Ci walczyć dalej. Te wspaniałe obrazy sprawią, że poczujesz się, jakbyś żeglował po całej planecie w poszukiwaniu nowych światów i skarbów do zdobycia dla swojego kraju. Zaproś kilku swoich sąsiadów, którzy byli w różnych częściach świata, aby usiedli z Tobą przy drinku i wskazali na tych mapach, które regiony świata odwiedzili. Te flagi wydruki canvas będą iskrzyć najżywsze i najbardziej ożywione rozmowy między tobą a twoimi gośćmi. Nie będzie musiał być sędzia, aby interweniować w argumentach, które będziesz miał z przyjaciółmi.

Honorowani i czczeni

Podczas II wojny światowej, w bitwie o Iwo Jimę na południowym Pacyfiku, amerykańscy marines potrzebowali kilku dni, aby pokonać japońską armię cesarską na tej wyspie. Liczba ofiar śmiertelnych i rannych była oszałamiająca. Kiedy wszystko zostało powiedziane i zrobione, Marines wznieśli flagę Stanów Zjednoczonych na jednym ze wzgórz tej wyspy, aby służyła jako pomnik wielkiego poświęcenia i wysiłku ich towarzyszy, aby podbić ten region świata. Photowall czuje Twoją miłość do kraju z "Flagą USA" i "USA Vintage Map" w swojej wspaniałej kolekcji flag na płótnie. Te emblematy przedstawiają wielki patriotyzm i lojalność wobec kraju, który wszyscy dzielimy. Te flagi wydruki na płótnie są w szerokiej gamie kolorów i wzorów dla wyrafinowanego miejskiego właściciela domu do wyboru. Te flagi wydruki na płótnie będzie wyglądać idealnie na każdym kolorze ściany lub tapety, które zdecydujesz się tło ich z. Oprócz tego, te flagi wydruki na płótnie są produkowane z materiałów, które są gwarantowane bezpieczne istnieć wewnątrz swoich domów, i bezpieczne być wokół swoich dzieci. Nie ma końca do podniecenia, że te obrazy mogą przynieść.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-19 z 19 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.