Mapy kosmosu

Jest coś ciekawego w pergaminowej mapie. Choć jej przeznaczenie jest dość jasne, może ona służyć także do przedstawiania innych rzeczy niż tylko określenie położenia danego kraju na ZDowiedz się więcejiemi. Jest to instrument, który daje nam mgliste pojęcie o wielkości i ogromie świata, w którym żyjemy. Mówi nam również, że bez względu na różnice w kulturze, wierzeniach, ideologii i rasie, wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej samej pięknej niebieskiej kuli w kosmosie zwanej Ziemią. Photowall oddaje hołd temu interesującemu i groźnemu przedmiotowi poprzez własną linię wydruków na płótnie z mapami pergaminowymi. Obrazy te przedstawiają mapy świata w różnych wersjach. Powieś kilka z tych pergaminowych map w swoim salonie i spraw, by Twoi goście i bliscy poczuli się jak obywatele świata. Te pergaminowe mapy wydruki na płótnie mogą przynieść poczucie różnorodności, jak również jedności w każdą przestrzeń, którą zajmują. Dzięki tym wspaniałym pergaminowym mapom możesz prowadzić ciekawe dyskusje na temat stanu rzeczy na całym świecie. Spraw, aby te pergaminowe mapy canvas prints stały się mainstayem w Twoim domu.

Opowiadanie w pergaminowych mapach canvas prints

To smutny fakt, który został udowodniony wielokrotnie w historii, że dzielenie się światem nie jest jedną z najsilniejszych cech ludzkości. Straszne wojny toczyły się o najbardziej błahe i nieistotne rzeczy, jak również o zasady o wielkim znaczeniu. To nic innego jak cud, że gatunek ludzki nie zdołał wymazać się z istnienia. A jednak, pomimo wszystkich naszych różnic, patrząc na prostą mapę świata uświadamiamy sobie, jak małe i drobne są nasze różnice. Photowall daje ci wgląd w wielki obraz z "Modern World Antique Map", "Executive Map" i "Sepia World Map" w swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie z mapami pergaminowymi. Te obrazy przedstawiają kilka map świata przedstawionych w artystyczny sposób. Hang a few of these pergamin maps canvas prints on the walls of your private study or mini-library to make you feel like a great world leader, viewing the world through the eyes of the wise and compassionate. Możesz również chcieć wyświetlić te pergaminowe mapy wydruki na płótnie w swoim pokoju rekreacyjnym, aby przypomnieć, że istnieje wielki świat do zbadania, a możliwości zabawy i przygody są nieograniczone.

Wspomnienia w pergaminowych mapach wydruki na płótnie

Prezydent John F. Kennedy w przemówieniu wygłoszonym na Uniwersytecie Amerykańskim w Waszyngtonie przypomniał nam, że wszyscy jesteśmy bardzo podobni. Że wszyscy zamieszkujemy tę małą planetę, wszyscy oddychamy tym samym powietrzem, wszyscy dbamy o przyszłość naszych dzieci i wszyscy jesteśmy śmiertelni. Ten otwierający oczy wgląd w nasz stan rzeczy był wezwaniem dla całej ludzkości, aby odłożyć na bok nasze różnice i pracować dla lepszego dobra planety. Photowall kłania się tej mądrości poprzez "Pergament Map" i "Patinated Hand Drawn Map" w swojej linii wydruków na płótnie z mapami pergaminowymi. Te obrazy przedstawiają pergaminowe mapy świata oddane w bardziej interesujący i mniej dosłowny sposób. Powieś kilka z tych pergaminowych map na płótnie w swoim pokoju wypoczynkowym i bądź spokojny o to, że wszystko jest w porządku ze światem. Otwórz butelkę wody sodowej, usiądź w swoim ulubionym fotelu wypoczynkowym i po prostu bądź pocieszony widokiem tych wydruków na płótnie z mapami pergaminowymi.

Global and diverse

W połowie lat 60-tych astronauta Scott Glenn został pierwszym człowiekiem, który znalazł się na orbicie Ziemi. Wrócił z wizją, że widząc tę wspaniałą niebieską kulę życia z kosmosu, dał mu bardzo wyraźny wgląd w wąską wizję człowieka na temat naszego istnienia we wszechświecie. Że wszystkie nasze drobiazgi i nieporozumienia wydają się znikać, gdy widzi się je w świetle ogromnej przestrzeni naszej planety. Uświadomił sobie, że wszyscy jesteśmy różni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami i że ten fakt należy celebrować, a nie czynić z niego powód do konfliktu. Photowall stara się otworzyć oczy dzięki swojej unikalnej kolekcji wydruków na płótnie Pergaminowe mapy. Powieś kilka z tych pergaminowych map na szczycie swojego łóżka, w swoim pokoju sypialnym i poczuj się tak, jakbyś odpoczywał pod kocem jedności i solidarności. Idź spać w nocy wiedząc, że wszystko jest w porządku z tymi pergaminowymi mapami drukowanymi na płótnie nad tobą. Możesz nawet umieścić kilka z tych pergaminowych map w swoich korytarzach, aby ożywić przestrzeń. Te pergaminowe mapy to gwarantowany hit w Twoim domu. These parchment maps canvas prints are manufactured from materials that are guaranteed safe to exist in your home, and safe to be around your beloved kids.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-11 z 11 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.