Koncepcyjne mapy świata

Jest coś ciekawego w mapie świata. Chociaż jej cel jest dość jasny, może być również używana do reprezentowania innych rzeczy niż tylko określenie położenia kraju na Ziemi. Jest to inDowiedz się więcejstrument, który daje nam mgliste pojęcie o wielkości i ogromie świata, w którym żyjemy. Mówi nam również, że bez względu na różnice w kulturze, wierzeniach, ideologii i rasie, wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej samej pięknej niebieskiej kuli w kosmosie zwanej Ziemią. Photowall oddaje hołd temu interesującemu i znaczącemu elementowi swoją własną linią konceptualnych map świata. Obrazy te przedstawiają mapy świata w różnych wersjach. Powieś w swoim salonie kilka takich konceptualnych wydruków na płótnie i spraw, by Twoi goście i bliscy poczuli się jak obywatele świata. These conceptual world maps canvas prints can bring a sense of diversity as well as unity into every space they occupy. Dzięki tym wspaniałym koncepcyjnym mapom świata, które znajdują się wokół Ciebie, możesz prowadzić interesujące dyskusje na temat stanu rzeczy na całym świecie. Spraw, aby te piękne kawałki stały się głównym punktem w Twoim domu.

United in conceptual world maps canvas prints

To smutny fakt, który został udowodniony raz po raz w całej historii, że dzielenie się światem nie jest jedną z najsilniejszych cech ludzkości. Straszne wojny były toczone o najbardziej błahe i nieistotne rzeczy, jak również o zasady o wielkim znaczeniu. To nic innego jak cud, że gatunek ludzki nie zdołał wymazać się z istnienia. A jednak, pomimo wszystkich naszych różnic, patrząc na prostą mapę świata uświadamiamy sobie, jak małe i drobne są nasze różnice. Photowall daje ci wgląd w wielki obraz z "Wildlife World Map", "Watercolour World Map" i "Paint Splashes Map" w swojej niesamowitej kolekcji koncepcyjnych map świata wydruków na płótnie. Te obrazy przedstawiają kilka map świata przedstawionych w artystyczny sposób. Hang a few of these conceptual world maps canvas prints on the walls of your private study or mini-library to make you feel like a great world leader, viewing the world through the eyes of the wise and compassionate. You may also want to display these conceptual world maps canvas prints in your recreation room, to remind you that there is a great big world to explore out there, and the possibilities for fun and adventure are endless.

Różnorodność w koncepcyjnych mapach świata - wydruki na płótnie

Prezydent John F. Kennedy w przemówieniu wygłoszonym na Uniwersytecie Amerykańskim w Waszyngtonie przypomniał nam, że wszyscy jesteśmy bardzo podobni. Wszyscy zamieszkujemy tę małą planetę, wszyscy oddychamy tym samym powietrzem, wszyscy dbamy o przyszłość naszych dzieci i wszyscy jesteśmy śmiertelni. Ten otwierający oczy wgląd w nasz stan rzeczy był wezwaniem dla całej ludzkości, aby odłożyć na bok różnice i pracować dla lepszego dobra planety. Photowall kłania się tej mądrości, prezentując "World Traveler I", "Gold World Map with Black Background" oraz "Piet Mondrian Style World Map" w swojej linii koncepcyjnych wydruków na płótnie z mapami świata. Te obrazy przedstawiają mapy świata przedstawione w bardziej interesujący i mniej dosłowny sposób. Powiesić kilka z tych koncepcyjnych map świata wydruki na płótnie w swojej tęsknoty den, i odpocząć w fakcie, że wszystko jest w porządku z światem. Otwórz butelkę wody sodowej, usiądź w swoim ulubionym fotelu wypoczynkowym i po prostu bądź pocieszony widokiem tych konceptualnych map świata wydruków na płótnie.

Banded and linked

W połowie lat 60. astronauta Scott Glenn został pierwszym człowiekiem na orbicie Ziemi. Wrócił z wizją, że widząc tę wspaniałą niebieską kulę życia z kosmosu, dał mu bardzo wyraźny wgląd w wąską wizję człowieka na temat naszego istnienia we wszechświecie. Że wszystkie nasze drobiazgi i nieporozumienia wydają się znikać, gdy widzi się je w świetle ogromnej przestrzeni naszej planety. Uświadomił sobie, że wszyscy jesteśmy różni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami i że ten fakt należy celebrować, a nie czynić z niego powód do konfliktu. Photowall stara się otworzyć Twoje oczy dzięki "Watercolor Wanderlust", "Explorer Map" i "World Map Wooden Plank-Old Silver" w swojej unikalnej kolekcji koncepcyjnych wydruków na płótnie z mapami świata. Powieś kilka z tych obrazów na szczycie swojego łóżka, w swoim pokoju sypialnym i poczuj się tak, jakbyś odpoczywał pod kocem jedności i solidarności. Idź spać w nocy wiedząc, że wszystko jest w porządku z tymi koncepcyjnymi mapami świata wydrukami na płótnie nad tobą. Możesz nawet umieścić kilka z tych koncepcyjnych map świata w swoich przedpokojach, aby ożywić przestrzeń.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.