Mapy typograficzne

Mapa typograficzna to mapa świata lub dowolnego kraju, z jedną wyraźną różnicą, zamiast jednolitych kolorów, linii lub etykiet tworzących wnętrze mapy, jest ona wykonana z liter. Czy Dowiedz się więcejto z gazet, czy z tablic rejestracyjnych, czy z jakiegokolwiek innego medium, na którym znajduje się tekst. To jest jak kolaż, gdzie regiony na mapie są pisane za pomocą liter z medium, które zostały użyte na nim. Chociaż ich cel jest dość jasny, mogą być również wykorzystywane do reprezentowania innych rzeczy niż tylko identyfikacja położenia kraju na Ziemi. Jest to instrument, który daje nam mgliste pojęcie o wielkości i ogromie świata, w którym żyjemy. Mówi nam również, że bez względu na różnice w kulturze, przekonaniach, ideologiach i rasach, wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej samej pięknej niebieskiej kuli w kosmosie zwanej Ziemią. Photowall oddaje hołd temu interesującemu i doniosłemu elementowi swoją własną linią wydruków na płótnie z mapami typograficznymi. Obrazy te przedstawiają mapy świata w różnych wersjach. Powieś kilka z tych typograficznych map w swoim salonie i spraw, aby Twoi goście i bliscy poczuli się jak obywatele całego świata. Te typograficzne mapy wydruki na płótnie mogą przynieść poczucie różnorodności, jak również jedności w każdej przestrzeni, którą zajmują. Prowadzić ciekawe dyskusje na temat stanu rzeczy na całym świecie z tych wspaniałych typograficznych map wydruki na płótnie wokół Ciebie. Spraw, aby te piękne kawałki stały się głównym punktem w Twoim domu.

Wyraźne w typograficznych mapach wydruki na płótnie

To smutny fakt, który został wielokrotnie udowodniony w historii, że dzielenie się światem nie jest jedną z najmocniejszych cech ludzkości. Straszne wojny toczyły się o najbardziej błahe i nieistotne rzeczy, jak również o zasady wielkiej wagi. To cud, że gatunek ludzki nie zdołał sam siebie wymazać z istnienia. A jednak, pomimo wszystkich naszych różnic, spojrzenie na prostą mapę świata uświadamia nam, jak małe i małostkowe są nasze rozbieżności. Photowall w swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie z mapami typograficznymi "USA Map License Plates", "Typographic Text World Map Paint Splash" i "USA Modern Blue" daje Ci spojrzenie na ten wielki obraz. Te obrazy przedstawiają kilka map Stanów Zjednoczonych i świata przedstawionych w artystyczny sposób. Powieś kilka z tych typograficznych map wydruki na płótnie na ścianach swojego prywatnego gabinetu lub mini-biblioteki, aby poczuć się jak wielki światowy przywódca, patrząc na świat oczami mądrych i współczujących. Możesz również wyświetlić te typograficzne mapy na płótnie w swoim pokoju rekreacyjnym, aby przypomnieć, że istnieje wielki świat do zbadania, a możliwości zabawy i przygody są nieograniczone.

Unikatowe w typograficznych mapach wydruki na płótnie

Prezydent John F. Kennedy, w przemówieniu wygłoszonym na Uniwersytecie Amerykańskim w Waszyngtonie, przypomniał nam, że wszyscy jesteśmy do siebie bardzo podobni. Wszyscy zamieszkujemy tę małą planetę, wszyscy oddychamy tym samym powietrzem, wszyscy dbamy o przyszłość naszych dzieci i wszyscy jesteśmy śmiertelni. To otwierające oczy spojrzenie na nasz stan rzeczy było wezwaniem dla całej ludzkości, aby odłożyć na bok nasze różnice i pracować dla lepszego dobra naszej planety. Photowall kłania się tej mądrości, prezentując "Typographic Text World Map 2", "USA Modern" i "Typographic Text World Map Brown" w swojej linii wydruków na płótnie z typograficznymi mapami. Obrazy te przedstawiają mapy świata przedstawione w bardziej interesujący i mniej dosłowny sposób. Powieś kilka z tych typograficznych map na płótnie w swojej tęskniącej jaskini i odpocznij spokojnie w przekonaniu, że wszystko jest w porządku ze światem. Otwórz butelkę sody, usiądź w swoim ulubionym fotelu i po prostu bądź pocieszony widokiem tych typograficznych map na płótnie.

Ciekawe i oryginalne

W połowie lat 60. astronauta Scott Glenn został pierwszym człowiekiem, który wylądował na orbicie okołoziemskiej. He came back with a vision that seeing this wonderful blue ball of life from out in space, gave him a very clear insight into man's narrow vision of our existence in the universe. Że wszystkie nasze małostkowości i nieporozumienia wydają się znikać, gdy patrzy się na nie w świetle ogromnej przestrzeni naszej planety. Uświadomił sobie, że wszyscy jesteśmy różni, a jednak wszyscy jesteśmy tacy sami i że ten fakt należy celebrować, a nie czynić z niego powód do konfliktu. Photowall stara się otworzyć Twoje oczy dzięki "Vasastan", "Sodermalm" i "Gamla Stan" w swojej unikalnej kolekcji wydruków na płótnie z typograficznymi mapami. Powieś kilka z tych obrazów na szczycie swojego łóżka, w swoim pokoju sypialnym i poczuj się tak, jakbyś odpoczywał pod kocem jedności i solidarności. Idź spać w nocy wiedząc, że wszystko jest w porządku z tymi typograficznymi mapami wydruków na płótnie nad tobą. Możesz nawet umieścić kilka z tych typograficznych map wydruków na płótnie w przedpokoju, aby ożywić przestrzeń.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-40 z 40 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.