Stare mapy

Wystrój wnętrz w stylu vintage zawsze będzie w modzie podczas dekorowania przestrzeni wewnętrznej. Nieważne czy jest to dom czy biuro, przedmioty w stylu retro mogą stanowić świetny pDowiedz się więcejunkt wizualny, a także dodawać uroku i charakteru. Photowall stworzył wspaniały wybór starych map wydruków na płótnie, który łączy piękno vintage z miłością do geografii. Zawiera on nawet mniejszą podkategorię wydruków na płótnie z mapami pergaminowymi. Termin pergamin jest ogólnym określeniem skóry zwierzęcej, która została przygotowana do pisania lub drukowania. Pergamin został wykonany przez wieki, i jest zazwyczaj cielęca, kozia lub owcza skóra. Making your old maps canvas prints decoration even more meaningful and interesting is the fact that pergamin has traditionally been used instead of paper for important documents such as religious texts and public laws. Use old maps canvas prints to express your love for history, as these motifs come in different shapes and forms but all retain that nostalgic value.

Podróż dookoła świata

Nasze wydruki na płótnie ze starymi mapami mogą przenieść Cię natychmiast w odległe miejsce lub przywrócić do domu, choć w innej scenerii czasowej. Mamy szeroki wachlarz motywów, z których każdy posiada ten samotny urok z bogatymi szczegółami i wdzięcznymi kombinacjami kolorów. Zachowaj kawałek miejsc, w których żyłeś lub podróżowałeś, umieszczając je na ścianie, abyś mógł pokazać swoim znajomym swoje części świata. Możesz uzyskać stare mapy wydruki na płótnie, które wyświetlają prawie każdy kraj świata, aby przywrócić Cię w czasie i żyć ekscytującym życiem odkrywcy. Może to być również wybór stylistyczny, taki jak grungy "Retro World Map Nordic", groovy kawałek, który wygląda fajnie i modnie. Tego rodzaju stare mapy, które z pewnością sprawią, że każdy pokój stanie się bardziej atrakcyjny.

Nieprzemijające uwielbienie

Dla miłośników wszystkiego co nostalgiczne i zabytkowe, wydruki na płótnie starych map z Photowall są naprawdę idealnym narzędziem dekoracyjnym. Stare dusze będą zachwycone, gdy znajdą plansze obszarów geograficznych z dawnych lat, jak coś prosto ze starego filmu o piratach lub odkrywcach. "Pergament Map", na przykład, to zachwycający motyw, który świetnie wyglądałby na głównej ścianie w salonie i lub wejście w biurze. Podnosi pokój w ciekawą przestrzeń i jest świetnym starterem rozmowy dla każdej firmy, którą możesz zaprosić. Te unikalne rodzaje starych map wydruki na płótnie sprawią, że będziesz punktem centralnym w pokoju. Być może nawet może dostać twój młody interesować w geografii!

The range of old maps canvas prints

The amazing and solitary designs present in old maps canvas prints can give any room that stylish vibe and deeper meaning that can leave your visitors in awe. Przekształcenie Twoich ścian w spektakularny i wzruszający widok nie jest tak trudne, jak myślisz. Wszechstronność tych wydruków na płótnie starych map jest naprawdę tym, co je wyróżnia. Pasują nie tylko do każdego pomieszczenia, czy to mieszkalnego, czy firmowego, ale są również świetnym odpowiednikiem dla każdej płci, osobowości i wieku. Dla tych, którzy lubią podróżować, "Modern World Antique Map" może być kawałkiem dla Ciebie. Pokazuje naszą piękną planetę z taką gracją i stylem, ale nutą wczorajszego dnia w swoim projekcie. Znajdziesz stare mapy wydruki canvas ciężkie na nostalgii, ale także ogromny urok i charakter. Wystarczy spojrzeć na "Antyczną mapę - Henricus Hondius 1630" i wyobrazić ją sobie w swoim salonie lub nawet w pokoju zarządu w biurze. Z tymi starymi mapami wydruki na płótnie, masz gwarancję, że będziesz miał początek rozmowy i nie wspominając o wielu wielbicielach.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-12 z 12 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.