Miasta i miejscowości

Wrażenie miejsca, jakie może dać dekoracji pokoju starannie wykonany wydruk na płótnie, często nie ma sobie równych. Od ruchliwych ulic Dalekiego Wschodu, pełnych atmosfery i egzotyczDowiedz się więcejnych kolorów, po spokojniejsze europejskie pejzaże miejskie - dzięki odpowiedniemu płótnu można przywołać wszystkie rodzaje stylów. Nasze wydruki na płótnie z motywami miast i miejsc, wybrane na podstawie wspaniałych fotografii i projektów graficznych, mogą być pełne przepychu, wystawne, a nawet rozedrgane pod względem wykorzystania kolorów i kompozycji. Wybierz jeden z szerokiego asortymentu i uzupełnij wystrój swojego pokoju o element, który go wyróżni i nada mu prawdziwy charakter.

Obrazy inspirowane Stanami Zjednoczonymi

Istnieje wiele sposobów na wprowadzenie do nowoczesnego domu obrazów inspirowanych Stanami Zjednoczonymi, które idealnie pasują do wieżowców w mieście lub bardziej refleksyjnego stylu z bardziej wiejskich części amerykańskiego Środkowego Zachodu. Przyjrzyj się na przykład naszym wydrukom na płótnie o tematyce Los Angeles. Znajdziesz tu kolorowe obrazy, często utrzymane w jasnych odcieniach kredy i pasteli, które stanowią kontrastowe szablony dla panoram i obrazów miejskich, równie dobrze nadających się do wesołych pokoi gościnnych, jak i stylowych recepcji. Wiele z nich wykorzystuje jako motyw słynny znak Hollywood, który góruje nad Beverly Hills - coś, co niewątpliwie doda wyrafinowania i splendoru, niezależnie od epoki filmowej. Z kolei nasze wspaniałe obrazy na płótnie przedstawiające Nowy Jork mogą przywoływać na myśl wszystko, od epoki jazzu po czasy współczesne, a każdy z nich przedstawia charakterystyczną architekturę i układ Wielkiego Jabłka. Od widoków słynnych nowojorskich mostów po słynne żółte taksówki, a nawet kreatywne graffiti - większość z nich to feeria barw, która doda potrzebnego blasku każdej stylizacji wnętrza. Alternatywnie, warto przyjrzeć się naszym nadrukom o tematyce Las Vegas, pełnym neonów i nadmiaru światła, które ożywią nudny kąt w Twoim domu. Oferujemy również bogatą kolekcję obrazów przedstawiających sceny miejskie San Francisco, które stanowią wspaniałe połączenie morza, wzgórz i środowiska miejskiego, często stanowiąc idealny wybór, aby połączyć w jednym obrazie inne elementy dekoracyjne pomieszczenia.

Europejskie zachwyty nad miastami

Niezależnie od tego, czy szukasz graficznego stylu mapy londyńskiego autobusu, czy koncentrycznych pierścieni kanałów Amsterdamu przedstawionych na drewnianym bloku, masz do wyboru odpowiedni wydruk na płótnie. Niektóre z oferowanych obrazów europejskich miast budzą nostalgiczne skojarzenia z atmosferą minionych czasów. Inne są całkowicie aktualne dzięki współczesnym budynkom, takim jak te widoczne na wielu wydrukach przedstawiających wieżowce londyńskiego City. Bez względu na to, czy szukasz neogotyckiego majestatu Houses of Parliament, czy romantyzmu Wieży Eiffla, na pewno znajdziesz ikonę miasta, która będzie idealnym dodatkiem do Twojego pokoju. Oczywiście nasze paryskie płótna to doskonały sposób na stworzenie szykownego nastroju w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego, czy jest to scena z bistro popijającego wino, czy też coś bardziej wyrafinowanego, jak obraz przedstawiający słynną bazylikę na Montmartre. W innej części Europy możesz za pomocą obrazu na płótnie wyczarować tętniące życiem nocne życie lub sceny z ulic Berlina. Od gmachu Reichstagu po bardziej nowoczesny Potsdamer Platz - Berlin oferuje tak wiele smaków, często o niespotykanej gdzie indziej ostrości. A może jednak wolisz efemeryczne światło, które fotografowie ze Sztokholmu czy Moskwy tak często wykorzystują do dekoracji domu. Zdjęcia z tych miast, często robione przy blaknącym żółtym świetle, zapewniają uspokajający nastrój i dobrze współgrają z szeroką gamą odcieni dekoracyjnych. Wreszcie, żadne europejskie zdjęcia nie byłyby kompletne bez tych z Rzymu, wiecznego miasta. Zapewniamy wszystko, od widoków z dachów po widoki na Tybr, które nadadzą każdemu domowi wyjątkowo włoski charakter.

Mieszanka kultur

Kiedy przedstawiasz na ścianie scenę miejską, niezależnie od tego, czy jest to pejzaż miejski, czy coś bardziej interpretacyjnego, jak na przykład plakat, często mieszanka symboli kulturowych sprawia, że obrazy te wzbudzają zachwyt. Często można to zaobserwować w przypadku obrazów przedstawiających wschodnie miasta. Na przykład w naszej ofercie wydruków przedstawiających Tokio można znaleźć wszystkie nowoczesne elementy, których można oczekiwać od tego szybko rozwijającego się miasta, ale także wspaniałe ogrody i starsze style architektoniczne, takie jak tradycyjne pagody. Można też znaleźć idealne połączenie środowiska zabudowanego i naturalnego - niektóre obrazy przedstawiają nowoczesne budowle na tle najsłynniejszego cudu natury w Japonii, góry Fuji. Niezależnie od tego, jakiego nastroju szukasz w odbitce przedstawiającej miasto, z pewnością znajdziesz odpowiedni obraz z odpowiednią dozą miejskiego chłodu.
Informacje o produktach