Wrocław Polska Skyline - Obraz na płótnie - Sypialnia

5689

wzorów

Miasta i miejscowości

Poczucie miejsca, które subtelnie wywołuje obraz na płótnie stanowiący dekorację wnętrza, często nie ma sobie równych. Od ruchliwych ulic na Dalekim Wschodzie, pełnych atmosfery i egzDowiedz się więcejotycznych kolorów, do bardziej spokojnych widoków miast europejskich — każdym płótnem można przywołać dowolny styl. Wybrane ze wspaniałych fotografii i projektów graficznych, nasze obrazy na płótnie z motywami miast i miejsc związanych z miastami mogą być efektowne, wspaniałe, a nawet nowatorskie w wykorzystaniu koloru i kompozycji. Wybierz jedną z opcji z szerokiej oferty i nadaj Twojemu wnętrzu charakter, który sprawi, że będzie się ono wyróżniać i przywoływać prawdziwe poczucie umiejscowienia.

Malarstwo inspirowane kulturą Stanów Zjednoczonych

Idealne do przywoływania charakteru życia miasta w drapaczach chmur lub przedstawiania bardziej refleksyjnego trybu myślenia z bardziej rolniczych obszarów amerykańskiego Środkowego Zachodu, istnieje bardzo wiele sposobów na włączenie malarstwa inspirowanego kulturą Stanów Zjednoczonych do wystroju nowoczesnego domu. Zobacz na przykład nasze obrazy na płótnie z tematami Los Angeles. Są tutaj kolorowe obrazy, często wykonane jasnymi kredkami i pastelami, które zapewniają kontrastujące szablony dla panoramy i obrazów miejskich, odpowiednie zarówno do modnych pokoi gościnnych, jak i stylowych recepcji. W wielu wzorach jako motyw wykorzystano słynny napis Hollywood, który rozciąga się nad Beverly Hills — coś, co z pewnością dodaje odrobinę wyrafinowania i przepychu bez względu na to, którą epokę filmu uwielbiasz. Następnie są nasze wspaniałe obrazy na płótnie przedstawiające Nowy Jork, które mogą przywoływać wszystko od ery jazzu do czasów współczesnych, a każdy z nich przedstawia charakterystyczną architekturę i układ Big Apple, czyli Wielkiego Jabłka. Od widoków znanych nowojorskich mostów do słynnych żółtych taksówek miejskich albo jego twórcze graffiti — większość z nich oferuje burzę kolorów, co bardzo dodaje energii potrzebnej w każdej stylizacji wnętrza Alternatywnie, dlaczego nie spojrzeć na nasze obrazy z tematem Las Vegas, które są pełne neonów i przepychu, co jest przydatne, aby ożywić nudny narożnik pomieszczenia. Oferujemy również bogaty wybór scen miejskich z motywem San Francisco, które zapewniają doskonałe połączenie morza, gór i krajobrazu miejskiego i często są idealnym wyborem do zestawienia z innymi elementami dekoracyjnymi wnętrza.

Europejskie miasta, które cieszą

Niezależnie od tego, czy szukasz graficznego stylu autobusowej mapy Londynu, czy koncentrycznych kręgów amsterdamskich kanałów przedstawionych w bloku drewna, istnieje odpowiedni obraz na płótnie, który można wybrać. Niektóre z obrazów miast europejskich wywołują uczucie nostalgii za atmosferą nawiązującą do czasów, które minęły. Inne są całkiem aktualne ze współczesnymi budynkami, takimi jak te, które widać w wielu obrazach wieżowców City of London. Niezależnie od tego, czy szukasz majestatycznego neogotyckiego budynku Parlamentu, czy romantycznej wieży Eiffla, charakterystyczny obraz miasta może być doskonałym dodatkiem do Twojego wnętrza. Oczywiście nasze paryskie płótna oferują wiele sposobów uchwycenia eleganckiego tonu w każdym pomieszczeniu niezależnie od tego, czy chcesz scenę z bistro, czy coś bardziej wyszukanego, jak obraz słynnej bazyliki Montmartre. W każdym miejscu w Europie można użyć obrazu na płótnie, aby wyczarować sceny przedstawiające kluby nocne lub ulice Berlina. Od budynku Reichstagu do bardziej nowoczesnego Potsdamer Platz — Berlin oferuje tak wiele możliwości, często na granicy, której nie można znaleźć nigdzie indziej. I znowu, aby udekorować swój dom możesz wybrać dyskretne światło, które tak często zostaje uchwycone przez fotografów w Sztokholmie lub Moskwie. Często na zdjęciu wykonanym przy gasnącym żółtym świetle zostaje uchwycony w tych miastach uspokajający nastrój, który będzie dobrze współpracować z szeroką gamą odcieni dekoracyjnych. Na koniec żadne europejskie obrazy nie byłyby kompletne bez Rzymu wiecznego miasta. W ofercie mamy wszystko, od widoków dachów do widoków Tybru, które nadają każdemu wnętrzu wybitnie włoski styl.

Mieszanka kultur

Przedstawiając scenerię miasta na ścianie, czy to w formie pejzażu, czy czegoś znacznie bardziej interpretacyjnego, jak projekt plakatu, często wykorzystuje się mieszankę symboli kulturowych, co wywołuje podziw. Można to często zobaczyć w wykorzystaniu scen miast Wschodu. Na przykład w naszej ofercie obrazów Tokyo dostępne są widoki nowoczesnego, jak można się spodziewać, szybko żyjącego miasta, ale także wspaniałych ogrodów i starszych stylów architektonicznych, jak tradycyjne pagody. Można również znaleźć idealne połączenie między środowiskiem przekształconym i naturalnym oraz kilka obrazów przedstawiających nowoczesne konstrukcje z najsłynniejszym cudem natury Japonii, górą Fuji. Bez względu na to jakiego nastroju szukasz na obrazach z motywami miasta, na pewno znajdziesz obraz utrzymany w odpowiednim klimacie miejskim.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.