Molo i pomosty

Jeśli chcesz poczuć ciepło i piękno morza bez stawiania stopy na jego powierzchni, sięgnij po wydruki na płótnie Photowall. Niezależnie od tego, jak daleko w głąb lądu się udasz, motyDowiedz się więcejwy te przywołają wspomnienia z czasów, gdy byłeś blisko wody. Obejrzyj realistyczne i abstrakcyjne obrazy na płótnie przedstawiające mola i nabrzeża, które zachęcą Cię do zejścia z nabrzeża, a może nawet do kupienia sobie kiedyś własnej łodzi. Style obrazów obejmują różne pory dnia, a nawet różne pory roku. Piers & jetties canvas prints are not just for people who love to congregate for fishing and boating though, they can also appeal to the younger crowds as these views are child-friendly and in some instances even affable. Stwórz swoje własne wspomnienia dzięki naszemu wyborowi, w którym zawsze możesz poprosić o dostosowanie koloru i rozmiaru do istniejącego wystroju wnętrza.

Definicje wydruków na płótnie z pirsami i przystaniami

Po pierwsze, sprawdźmy, czym jest molo, ponieważ jest to podstawowy element tej kategorii. Molo to zasadniczo platforma rozciągająca się od brzegu nad wodą i wspierana przez pale lub filary, które są używane do zabezpieczenia, ochrony i zapewnienia dostępu do statków lub łodzi. Rozległość takiej struktury można zobaczyć na wydrukach canvas, takich jak "Summer View of Nyhavn Pier". Ta otwarta struktura pozwala pływom i prądom morskim przepływać przez nią w sposób stosunkowo niezakłócony. Mola są zazwyczaj wykonane z drewna, a ich wielkość i złożoność może być różna. Przy wyborze wydruków na płótnie należy pamiętać, że mola są nie tylko budowane w różnych celach, ale również sam termin "molo" może mieć różne znaczenia w różnych częściach świata. Na przykład w Australii i Ameryce Północnej termin molo odnosi się do obiektu przeładunkowego. W Europie natomiast termin molo kojarzony jest głównie z molo dla przyjemności. "Pier in Roslagen, Sweden" to kolejny wspaniały przykład wydruku na płótnie przedstawiającego pirs i przystań, który ukazuje tę różnicę.

Drugi akt

Molo jest długą, wąską konstrukcją, która chroni linię brzegową przed prądami i pływami, zazwyczaj wykonaną z drewna, ziemi, kamienia lub betonu. Teraz jest to głównie dlatego, że prądy i pływy oceanu mogą stopniowo zmyć plażę lub inne funkcje wzdłuż linii brzegowej, w tym obszarów mieszkalnych. Jak widać w mola i nabrzeża wydruki płótna, nabrzeża chronić linię brzegową ciała wody, działając jako bariera przed erozją z prądów, pływów i fal. Po przejrzeniu i przyjrzeniu się naszym wydrukom na płótnie "Pirs i mola" przekonasz się, dlaczego mola są popularną atrakcją turystyczną, nie tylko dlatego, że zapewniają bezpieczny dostęp do obszarów przybrzeżnych. Piękny motyw, taki jak "Jetty to Paradise", praktycznie sam się tłumaczy. Ten wydruk na płótnie przedstawia piękno oceanu w całej jego okazałości, zapewniając jednocześnie platformę, na której nie trzeba się moczyć, aby cieszyć się jego blaskiem.

Różnica między wydrukami na płótnie z serii Pier & Jetties

Podczas gdy te dwa terminy molo i molo są często używane zamiennie w odniesieniu do struktury, która wystaje z lądu do wody, kluczową różnicą jest to, że molo chroni linię brzegową przed prądem i pływami, podczas gdy molo nie zakłóca prądu lub pływów ze względu na swoją otwartą strukturę. Zauważ na wydrukach canvas, że mola mogą zmieniać drogę przypływu i odpływu, podczas gdy mola pozwalają na względnie niezakłócony przepływ przypływu i odpływu. Baw się dobrze, przeglądając naszą ofertę wydruków na płótnie Mola i nabrzeża i odnajdując tę różnicę. To sprawi, że proces wyboru będzie bardziej zabawny i pouczający.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.