Tower Bridge

Tower Bridge jest kombinacją Grade 1 mostu zwodzonego i wiszącego znajdującego się w Londynie. Został zbudowany w latach 1886-1894 przez projektanta Horace Jonesa i inżyniera Johna WoDowiedz się więcejlfe Barry'ego. Most przęsła przez rzekę Tamizę w pobliżu Tower of London i jest jednym z pięciu, które są własnością i są utrzymywane przez charytatywne zaufanie o nazwie Bridge House Estates. Podmiot ten istnieje od roku 1282. Most został zbudowany, aby ułatwić dostęp do East End Londynu, który w XIX wieku przeżywał rozkwit gospodarczy. Photowall oddaje hołd temu historycznemu osiągnięciu architektonicznemu i inżynieryjnemu poprzez własną kolekcję wydruków na płótnie Tower Bridge. Te obrazy przedstawiają różne oblicza Tower Bridge, jak to jest rozpoznawane przez większość Anglików i resztę świata. Powiesić kilka z tych Tower Bridge wydruki na płótnie na ścianach swojego salonu i nasycić przestrzeń z poczuciem historii i ikonologii. Twój bliscy i goście nie będą w stanie oprzeć się flocking to this area just to get a glimpse of these Tower Bridge canvas prints. Zauważ, jak wymyślają coraz bardziej pomysłowe powody, dla których warto zatrzymać się w tym miejscu z tymi Tower Bridge canvas prints w nich.

Ikoniczne w Tower Bridge wydruki na płótnie

Most został zainaugurowany w 1894 roku i oficjalnie otwarty przez ich Królewskie Wysokości, Edwarda, księcia Walii i Aleksandrę, księżniczkę Walii. Ma długość 800 stóp i szczyci się dwiema 213-stopowymi wieżami mostowymi połączonymi na górnym poziomie dwoma poziomymi kładkami. Centralna para bazyliszków może się otwierać, aby umożliwić przepłynięcie statkom. Mechanizmy te były kiedyś napędzane hydraulicznie, ale w 1972 roku zostały przekształcone w system elektro-hydrauliczny. Photowall daje Ci wgląd w historię dzięki "London Skyline in Sunset", "London England Skyline" i "Tower Bridge at Night" w swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie Tower Bridge. Te obrazy przedstawiają Tower Bridge, który w nocy jest oświetlony wspaniałymi światłami. Powiesić kilka z tych Tower Bridge wydruki na płótnie w swoim pokoju rekreacyjnym i dać przestrzeń poczucie Old Britain. Twój dorosły amusements nigdy nie będzie czuć się bardziej żywy i angażowanie z tych Tower Bridge wydruki na płótnie wokół Ciebie. Nie ma praktycznie żadnego pomieszczenia lub ściany w domu, który nie może być wniesiony do żywego życia przez te wspaniałe Tower Bridge wydruki na płótnie.

Historyczne w Tower Bridge wydruki na płótnie

Most stanowi część wewnętrznej obwodnicy Londynu i jako taki stanowi granicę londyńskiej strefy opłat za wjazd. Jest to podstawowy szlak komunikacyjny, który obsługuje 40 000 przepraw dziennie. Pokład mostu jest otwarty zarówno dla pojazdów, jak i dla pieszych. Jego bliźniacze wieże, wysokie chodniki i wiktoriańskie maszynownie są częścią wystawy Tower Bridge. Photowall w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie "Tower Bridge at Night-London", "Night at the Tower Bridge" oraz "Walk over River Thames" przedstawia ten słynny londyński zabytek. Te obrazy przedstawiają Tower Bridge w bardziej zrelaksowanym, ale efektownym świetle. Powieś kilka z tych wydruków Tower Bridge w swoim prywatnym gabinecie lub mini-bibliotece i poczuj się jak jeden z oryginalnych inżynierów, zastanawiając się nad fundamentami jego struktury. Możesz również umieścić wydruki Tower Bridge w przedpokoju, aby nadać tej często zaniedbywanej przestrzeni niezbędnego blasku i wyrafinowania. Spraw, aby przejście z pokoju do pokoju było ćwiczeniem w projektowaniu i inżynierii geniuszu z tymi niesamowitymi wydrukami Tower Bridge na ścianach. Te obrazy mogą przynieść światło i życie do swojego domu.

Striking and unmistakable

Najbardziej utalentowani architekci na świecie rozumieją, że aby zbudować wieżę mostu, nie tylko solidność i integralność są głównymi czynnikami, które należy rozważyć, ale symetria i estetyka również wchodzą w grę. Każda linia musi opowiadać jakąś historię, każda krzywizna konstrukcji musi mieć znaczenie. Photowall uhonorował ich dążenie do perfekcji obrazami "Tower Bridge", "Iconic Bridge" i "Tower Bridge at Sunset" w swojej linii wydruków na płótnie Tower Bridge. Nie ulega wątpliwości, że ta wspaniała budowla zasłużyła na należne jej miejsce w historii ludzkości. Wydruki na płótnie Tower Bridge przypominają, że budowle to nie tylko elementy użytkowe, ale także kamień milowy naszych wspomnień, który pomaga określić, kim i czym jesteśmy na tej planecie. Niech historia i pamięć zabrzmią w Twoim domu dzięki tym wspaniałym wydrukom na płótnie Tower Bridge. Te wydruki na płótnie Tower Bridge są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów dla wyrafinowanych właścicieli domów w mieście. These Tower Bridge canvas prints will look perfect with any color of wall or wallpaper that you choose to backdrop them with.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-23 z 23 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.