Ameryka Południowa

Wydruki na płótnie Photowall przedstawiające Amerykę Południową to idealne narzędzie, jeśli chcesz połączyć kulturę i naturę w swoim wystroju wnętrza. Ten romantyczny, tętniący życiemDowiedz się więcej i różnorodny kontynent jest znany z fantastycznych krajobrazów, kontrastujących ze sobą kuchni i niesamowitej muzyki, będącej wynikiem zdrowej mieszanki wpływów. Nasza kolekcja obrazów na płótnie Ameryka Południowa posiada nowoczesny urok metropolii, takich jak stolica Brazylii, Sao Paulo, ale także starożytny urok zabytków, takich jak mistyczne Machu Picchu. Kontrastowe kolory, różnorodne style i wyjątkowe wzory to tylko niektóre z elementów, które sprawiły, że ten asortyment wydruków na płótnie z Ameryki Południowej to prawdziwa śmietanka. Czwarty pod względem wielkości kontynent i piąty pod względem liczby ludności, składa się z 12 krajów: Argentyny, Boliwii, Brazylii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Gujany, Paragwaju, Peru, Surinamu, Urugwaju i Wenezueli. W Ameryce Południowej znajduje się druga po Nilu najdłuższa rzeka świata - Amazonka, a także drugi po Mount Everest najwyższy szczyt świata - Aconcagua w Argentynie. Wydruki na płótnie Ameryka Południowa zachwycą, ucieszą i poinformują Ciebie, Twoją rodzinę, przyjaciół i każdego, kto spojrzy na te wspaniałe widoki.

Przykłady wydruków na płótnie przedstawiających Amerykę Południową

Bogota to stolica Kolumbii, w której mieszka około 8 milionów ludzi. Niegdyś kosmopolityczne centrum wyrafinowania, w ostatnich dziesięcioleciach stało się epicentrum biznesu, polityki i rozrywki. Uprzywilejowane położenie i krajowe lotnisko sprawiają, że miasto jest łatwo dostępne i stanowi dogodny punkt wypadowy do innych miejsc w całym kraju. Może nawet uda Ci się ją zobaczyć na wydrukach canvas z Ameryki Południowej, takich jak "Bogota Kolumbia - mapa miasta". Przydomek Bogoty pochodzi od tego, że znajduje się tu wiele bibliotek i uniwersytetów. Wydruki na płótnie z Ameryki Południowej, takie jak "Bogota Colombia Skyline", przedstawiają kultowe budynki, takie jak Palacio Arzobispal czy Rosario University. Dzięki różnym odcieniom i tonacjom do wyboru, obrazy na płótnie "Ameryka Południowa" są uniwersalnym i przydatnym narzędziem przy dopasowywaniu wizualnego ciężaru do istniejącego wystroju wnętrza lub schematów kolorystycznych.

Kultura i przyroda

Brazylia może poszczycić się największą liczbą obiektów wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, ale Peru, zajmujące drugie miejsce z 12 takimi obiektami, ma chyba najbardziej znane i słynne. Perłą w koronie zabytków kultury w Ameryce Południowej jest niewątpliwie "Zaginione Miasto" Machu Picchu. Ten archeologiczny cud, położony wysoko w górach, nigdy nie przestaje zadziwiać turystów, którzy przybywają z całego świata, aby podziwiać jego ponadczasowe piękno i zapierające dech w piersiach widoki, co można również zobaczyć na wydrukach na płótnie z Ameryki Południowej. Ogromne mury, tarasy i rampy sprawiają, że naprawdę warto je zobaczyć. Obejrzyj wydruk na płótnie "Machu Picchu" i przekonaj się, jak bardzo może on zmienić wygląd Twojego pokoju, nadając mu głębię i wymiar, a także piękno i charakter.

Główny gracz na rynku wydruków na płótnie w Ameryce Południowej

Brazylia jest nie tylko największym krajem, ale także jednym z najbardziej bogatych historycznie w Ameryce Południowej, o czym świadczy fakt, że na jej terytorium znajduje się 21 obiektów światowego dziedzictwa kulturowego. Pierwszymi Europejczykami, którzy osiedlili się w tym miejscu, byli Portugalczycy, którzy założyli pierwszą osadę w 1532 roku. Brazylia rozwijała się dzięki wojnom i bitwom, aż w 1807 r. portugalska rodzina królewska uciekła przed Napoleonem i przeniosła się do Brazylii. Te różnorodne wpływy są widoczne we wszystkich aspektach kultury brazylijskiej, a więc również w wydrukach na płótnie z Ameryki Południowej. Chociaż król, Joao VI, wrócił do Portugalii w 1821 roku, jego syn pozostał w Brazylii i został cesarzem tego kraju, który w 1822 roku uzyskał niepodległość. W 1889 r. Deodoro Da Fonseca dokonał zamachu stanu i przejął władzę od cesarza, przekształcając ją w republikę rządzoną na podstawie konstytucji. Dziś Brazylia jest piątym co do wielkości państwem świata!
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-38 z 38 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.