Azja

Urok i powab Orientu staną się główną atrakcją Twojego domu, biura lub przestrzeni rekreacyjnej dzięki naszemu fantastycznemu wyborowi wydruków na płótnie Azja. Możesz wybierać spośróDowiedz się więcejd szerokiej i różnorodnej gamy motywów o wyjątkowych wzorach, głębokich znaczeniach i żywej kolorystyce. Wydruki na płótnie Azja to niewiarygodnie szczegółowe fotografie, które mogą działać jak urządzenie teleportacyjne dla Twojego umysłu, oraz obrazy tak piękne, że wywołają emocje, o których istnieniu nawet nie wiesz. Podobnie jak na samym kontynencie, na obrazach można podziwiać naturalne piękno, które zaprze Ci dech w piersiach, oraz nowoczesne innowacje, które wprawią Cię w osłupienie. Największy kontynent na naszej planecie, zarówno pod względem wielkości, jak i liczby ludności, liczy 48 krajów należących do Organizacji Narodów Zjednoczonych. Wydruki na płótnie Azja mają wiele do zaoferowania nie tylko pod względem wizualnym, ale również pod względem historii i znaczenia kulturowego. Znajdziesz tu motywy, które mogą Cię zmotywować do kolejnej podróży na Wschód, a także niezapomniane sceny, z którymi być może już się zetknąłeś. Jak zawsze, możesz dopasować swoje wydruki na płótnie Azja do istniejącego lub planowanego wystroju wnętrza, kolorystyki itp.

Kraj Wschodzącego Słońca

Japonia to łańcuch wysp położony wzdłuż wschodniego wybrzeża Azji, składający się z czterech głównych wysp i kilkudziesięciu mniejszych. Największą z czterech głównych wysp jest Honshu, która jest również siódmą co do wielkości wyspą na świecie. Największe miasta to Tokio, Jokohama, Osaka i Nagoja, z których wiele można zobaczyć na wydrukach canvas z Azji. Oprócz tych tętniących życiem i zaawansowanych technologicznie miejsc, Japonia posiada również jedne z najlepszych zabytków kultury i przyrody w tej części świata. Góra Fuji, najwyższy szczyt Japonii, jest tego konkretnym przykładem. Wydruki na płótnie Asia pokażą Ci, że ten uśpiony wulkan, który ostatni raz wybuchł w 1707 r., może być idealnym punktem centralnym w Twoim pokoju.

Wydruki na płótnie Azja i ich różnorodność

Tak jak sam kontynent, tak i wydruki na płótnie Azja są bardzo różnorodne pod względem opcji wizualnych, tematów i miejsc. Jest tu element natury, ponieważ na tym kontynencie znajduje się trzecia co do wielkości wyspa na świecie, trzecia co do długości rzeka i najwyższy szczyt. Nie brakuje też nowoczesnego postępu i zdobyczy technologicznych, które znajdują odzwierciedlenie na niektórych wydrukach na płótnie Azja. Zdjęcia z życia wzięte, takie jak na obrazie "Palmy kokosowe w Tajlandii", mogą stać się Twoją ucieczką od rzeczywistości i podtrzymywać dobry nastrój przez cały rok, niezależnie od pory roku i pogody. Wydruki na płótnie Azja przedstawiają również niesamowite dzieła sztuki, które pozostawią po sobie niezatarte wrażenia, takie jak "Singapur Skyline". Ten ikoniczny horyzont jest dostępny w różnych odcieniach i tonacjach, dzięki czemu stanowi idealne narzędzie do upiększenia ścian. Być może wydruki na płótnie z Azji staną się światłem przewodnim przy wyborze kolejnego celu podróży. Z tego powodu Photowall podzielił wydruki na płótnie Azja na cztery różne podkategorie: Chiny, Indie, Japonia i Azja Południowo-Wschodnia.

Wspaniała kultura

Oprócz obrazów, które nadadzą Twojemu wnętrzu nowy wymiar, kategoria wydruków na płótnie Photowall Azja ma również walory edukacyjne. Na przykład, czy wiesz, że nazwa "Indie" pochodzi od rzeki Indus, która przepływa przez Indie? Ten drugi pod względem liczby ludności kraj na świecie ma wiele dużych miast tętniących życiem, ale także innowacją i postępem. Mimo to około dwóch trzecich ludności Indii nadal mieszka na obszarach wiejskich. Obraz "Goa Beach Sunset" jest pięknym przykładem tego, jakie piękno kryją w sobie te obszary wiejskie. Oczywiście, wydruki na płótnie Asia przedstawiające Indie nie byłyby kompletne bez cudu architektury, jakim jest Taj Mahal. To ogromne mauzoleum z białego marmuru zostało zbudowane w Agrze w latach 1631-1648 na polecenie cesarza Mogołów Szacha Dżahana ku pamięci jego ulubionej żony Mumtaz Mahal, która zmarła podczas porodu ich czternastego dziecka! Dzięki temu wydruk na płótnie Asia przedstawiający Taj Mahal idealnie nadaje się do intymnych pomieszczeń, takich jak domowa sypialnia.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.