Indie

Indie, znane pod swoją oficjalną nazwą Republika Indii, to państwo w Azji Południowej, szczycące się mianem najbardziej zaludnionego demokratycznego kraju na świecie. Z Oceanem IndyjsDowiedz się więcejkim na południu, Morzem Arabskim na zachodzie, Zatoką Bengalską na wschodzie, a także dzielą granice lądowe na wszystkich punktach kompasu z Pakistanem, Chinami, Nepalem, Bhutanem, Bangladeszem, Birmą, Tajlandią i Indonezją. Photowall oddaje hołd temu niesamowitemu krajowi swoją własną linią obrazów na płótnie Indie. To obrazy przedstawiające niektóre z bardziej popularnych atrakcji, z których słynie ta niezwykła kraina. Powieś kilka z tych obrazów w swoim salonie, aby nadać mu egzotyczny i odległy charakter. Niech panteistyczna kultura tej niezwykłej krainy przeniknie do wnętrza Twojego domu dzięki tym wydrukom na płótnie Indie. Twoja rodzina i bliscy nie będą w stanie oprzeć się wpatrywaniu w uznanie dla tych wspaniałych wydruków na płótnie Indie i będą szukać coraz bardziej wymyślnych powodów, aby zatrzymać się w swoim salonie. Niech cała rodzina poczuje się tak, jakby odbyła wędrówkę do tego wyjątkowego regionu świata, wieszając te wydruki na płótnie Indie wokół siebie.

Egzotyczne w Indiach wydruki na płótnie

Ludzie zaczęli zamieszkiwać subkontynent indyjski 55 000 lat temu, kiedy wyemigrowali z kontynentu afrykańskiego. Ich długi pobyt jako łowców-zbieraczy uczynił ten region jednym z najbardziej zróżnicowanych genetycznie. W końcu osiedlili się i zaczęli tworzyć podstawową formę cywilizacji około 9000 lat temu. Ich język nazywał się sanskryt i był używany do dokumentowania pierwszych praktyk hinduizmu na tym obszarze. Sanskryt jest obecnie uważany za martwy język przez wielu lingwistów, chociaż niektórzy z bardziej erudytów nadal wiedzą, jak go czytać i pisać bez konieczności udźwiękowienia słów. W swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie Indie Photowall przedstawia "Świt w Złotej Świątyni", "Niebo w Bombaju" i "Czarne niebo w Kalkucie". Te obrazy pokazują niektóre z bardziej popularnych miejsc dla turystów, aby odwiedzić w tym regionie. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie Indie w swoim salonie i poczuj rytm i puls tej wyjątkowej części świata w swojej przestrzeni relaksacyjnej. Usiądź w swoim salonie z szezlongiem i szklanką mrożonej herbaty i wyobraź sobie, że spacerujesz po tętniących życiem ulicach Bombaju lub Kalkuty.

Obrazy na płótnie Indie

Jednym z najsłynniejszych zabytków Indii jest Taj Mahal. Został on zbudowany przez wielkiego wodza Shah Jahan jako mauzoleum dla jego zmarłej przy porodzie żony Mumtaz Mahal. Historia głosi, że Szahdżahan miał dwie inne żony, które były niczym innym jak tylko produktem politycznych sojuszy. Ale to Mumtaz była tą, którą naprawdę kochał w swym sercu. Zanim osiągnął wiek 40 lat, Mumtaz zmarła, próbując urodzić ich dziewiąte dziecko. Shah Jahan początkowo pochował ją w małym, lecz pięknym ogrodzie i na rok popadł w wielką depresję. Z pomocą jednej z córek otrząsnął się z melancholii i rozpoczął trwającą 22 lata budowę Tadż Mahal. Photowall pozwala przeżyć tę historię miłosną dzięki obrazom "Sunrise at Taj Mahal", "Taj Mahal, Agra, India" i "Taj Mahal Cleaner" w swojej pięknej linii wydruków na płótnie Indie. Te obrazy przedstawiają to wielkie inżynieryjne i emocjonalne osiągnięcie w całej jego wspaniałej chwale. Po prostu mając te przykłady Indie wydruki na płótnie w swoim domu nie tylko wzmocnić czynnik piękna, ale również dać głębsze znaczenie i wielkość do przestrzeni.

Meaningful and memorable

Jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osobistości w nowoczesnej historii pochodziła z tego kraju. Rozpoczął życie jako prawnik o nazwisku Mohandas Karamchand Gandhi. Po tym, co uważał za duchowe odrodzenie, przemianował się na Mahatmę Gandhiego i rozpoczął pokojową, ale potężną rebelię przeciwko uciskowi brytyjskich kolonizatorów w Indiach. Jego metodą protestu były strajki głodowe, modlitwy i pokojowe protesty. Przemawiał z taką mocą i werwą, że władze imperium nie miały innego wyjścia, jak tylko słuchać. Photowall pozwala Ci być częścią historii z "Goa Beach Sunset", "Lathmar Holi" i "New Delhi India Skyline" w swojej unikalnej kolekcji wydruków na płótnie Indie. Powieś te obrazy na szczycie łóżka, w swoim pokoju do spania, i poczuj się tak, jakbyś odpoczywał na jednej z zalanych słońcem plaż tego kraju. Wyświetl kilka z tych Indie wydruki na płótnie w swoich korytarzach i poczuć się tak, jakby zrobić wędrówkę do tego wspaniałego kraju sam. Te Indie wydruki na płótnie są gwarantowane do infuzji domu z poczuciem historii i znaczenia. Niech te Indie wydruki na płótnie będzie głównym punktem w swoim mieszkaniu.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron