Holandia

Wyposaż swoje wnętrza w znany urok Holandii. Nieważne, czy jest to wnętrze mieszkalne, firmowe czy rekreacyjne - nasz asortyment sprawi Ci radość. Od żywych obrazów przedstawiających Dowiedz się więcejpanoramę Amsterdamu po wspaniałe mosty Rotterdamu - w ofercie Photowall znajdziesz coś dla siebie w każdym stylu wnętrza. Urocze, lekko przekrzywione domy nad kanałami stanowią część wielu holenderskich wydruków na płótnie, tworząc piękne wzory z białymi obramowaniami okien. Dla tych, którzy wolą bardziej unikalny wygląd i nastrój, mamy również typograficzne mapy głównych miast w kraju, które mogą dodać miejskiego klimatu do domu lub biura. Wszystkie te wydruki na płótnie Holandia mogą być zmienione, aby dopasować się lub kontrastować z istniejącym wystrojem wnętrza, różnymi schematami kolorów i ogólną estetyką.

Wiązanie w Holandii wydruki na płótnie

Złożony związek Holendrów z morzem jest zauważalny niemal w każdym zakątku kraju. W przeszłości morze było zarówno ich przeciwnikiem, jak i sprzymierzeńcem. Holendrzy odpierali obcych najeźdźców celowo przebijając tamy rzeczne. Gdyby nie rozbudowane wodociągi, 65% powierzchni Holandii zostałoby na stałe zalane! Wydruk na płótnie "Rotterdam Port at Sunset" jest o tym dość wymowny, przedstawiając nam masywny port w majestacie zachodzącego słońca. Ten druk na płótnie Holandia może wyglądać dobrze w każdym domu lub biurze, tworząc ogromny punkt centralny, który będzie urzekać i generować dynamizm. Tylko 50 procent powierzchni Holandii znajduje się na wysokości powyżej jednego metra nad poziomem morza, dzięki czemu jeziora i otaczające je równiny kwitną. Dzięki współpracy holenderskie społeczności odzyskały prawie 30 procent swoich terenów z bagien, lagun pływowych, jezior, a nawet samego morza. Wcześniej niezamieszkałe tereny mogły być uprawiane, przekształcone w pola uprawne lub obsadzone słynnym tulipanem. "Kinderdijk Magic" to holenderski wydruk na płótnie, który pokazuje to częściowo, jak również podkreśla inny ikoniczny holenderski element - wiatrak.

Wenecja Północy

Aby proces wyboru był bardziej spójny i wygodny, obrazy na płótnie Holandia posiadają mniejszy dział poświęcony jednemu z najbardziej znanych miast na świecie - Amsterdamowi. Amsterdam, niezwykła metropolia, ma swój własny charakter i urok, który jest doskonale widoczny w asortymencie wydruków na płótnie. Amsterdam zamieszkuje około 825 000 osób, a szacuje się, że w mieście jest 881 000 rowerów, co oznacza, że jest ich więcej niż mieszkańców. Uważa się, że około 70 procent mieszkańców korzysta z roweru codziennie, co oznacza, że jeśli nie posiadasz roweru, jesteś praktycznie dziwakiem. Widać to na obrazie zatytułowanym "Romantic Bridge Over Canal in Amsterdam" - prostym, ale mocnym obrazie, który przedstawia codzienną scenę w mieście, oddaną w klasycznych odcieniach sepii. Ten holenderski wydruk na płótnie może sprawić, że każdy pokój nabierze charakteru, a atmosfera stanie się bardziej wyrafinowana. Co więcej, mimo że Wenecja jest zdecydowanie najbardziej znanym miastem z kanałami na świecie, Amsterdam może pochwalić się ponad 165 kanałami, czyli o 15 więcej niż Wenecja. "Skinny Bridge and Amstel Canal" przedstawia jeden z tych kanałów w oszałamiającej modzie, nadając mu nostalgiczny klimat z odcieniami sepii i tonami.

Dodatkowe obrazy na płótnie z Holandii

Holenderskie miasta są niezwykle zwarte i gęsto zaludnione. Główne miasta są stale poddawane projektom odnowy miejskiej. Można więc powiedzieć, że Holendrzy wiedzą, jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń. To samo można powiedzieć o holenderskich wydrukach na płótnie firmy Photowall. Obrazy te tworzą wspaniałe poczucie przestrzeni i stylu dzięki zróżnicowanej palecie tematów i motywów, które z pewnością będą stanowić wspaniałą dekorację ścienną. Na przykład "Reflection of Amsterdam" pokazuje maksymalizację przestrzeni w jednym z najciaśniejszych miast na świecie. Ten wydruk na płótnie Holandia ma niesamowitą charyzmę i kolory, które po prostu całkowicie cieszą oczy. Z kolei "The Strings of Rotterdam" to kolejna próbka tego, że wydruki na płótnie Niderlandy potrafią zagospodarować przestrzeń, czyniąc każde pomieszczenie bardziej otwartym i żywym.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron