Irlandia Północna

Irlandia Północna to region Irlandii, który nadal jest częścią Zjednoczonego Królestwa. Znajduje się na terenach, które kiedyś były zamieszkiwane przez Gaelów, którzy byli katolikami Dowiedz się więceji mówili po irlandzku. Jest to część prowincji Ulster. W regionie tym wielokrotnie dochodziło do niepokojów politycznych i przemocy z powodu wojny między unionistami a nacjonalistami. Zasadniczo, unioniści są protestanckimi potomkami kolonistów z Anglii, którzy chcą, aby Irlandia Północna pozostała państwem brytyjskim, podczas gdy nacjonaliści są katolickimi potomkami Galów, którzy chcą uwolnić się od brytyjskiego panowania i ustanowić niezależną Irlandię Północną. Photowall chwali ten burzliwy, ale piękny kraj w swojej kolekcji wydruków na płótnie. Te wspaniałe wydruki są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, z których każdy wymagający miejski wyrafinowany człowiek może wybrać coś dla siebie. Te Irlandia Północna wydruki na płótnie przynieść nie tylko piękno i kolor do swoich przestrzeni życiowych, ale poczucie historii, jak również. Niech te Irlandia Północna wydruki na płótnie będzie stałe przypomnienie, że świat jest duży i skomplikowane miejsce, i że przekonania i tradycje posiadane przez jedno plemię może łatwo iskrzyć płomienie konfliktu z tymi, które nie dzielą się nimi.

Kontrowersyjne w Irlandii Północnej wydruki na płótnie

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii podbiło Irlandię w XVI wieku podczas bitwy pod Kinsale. Po ustanowieniu brytyjskich rządów w tym regionie, wielu irlandzkich lordów opuściło kraj i osiedliło się w innych częściach Europy. Ich ziemie zostały przejęte przez Anglię, a region znalazł się pod panowaniem protestanckiego, anglojęzycznego rządu. Photowall oddaje hołd tej wspaniałej krainie dzięki obrazom "Belfast Northern Ireland Skyline", "Giants Causeway in Antrim" i "Belfast Skyline Rainbow" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie. Umieść te obrazy w swoim salonie lub pokoju rekreacyjnym, aby dodać styl i kolor do swoich przestrzeni życiowych. Umieść je w swojej mini-bibliotece lub prywatnym gabinecie, a nadadzą one poczucie erudycji i światowości temu obszarowi. Nie musisz być irlandzkiego pochodzenia, aby cieszyć się tymi wydrukami na płótnie z Irlandii Północnej. Przyprowadź swoich sąsiadów i kolegów z biura na herbatę i ciasteczka, a następnie rozpocznij długie dyskusje na temat aktualnych niepokojów politycznych w tych regionach. Argumenty, które będą podsycane przez te wydruki na płótnie Irlandia Północna będą niczym innym jak zapalnikiem.

Tumultuous in Northern Ireland canvas prints

Polityczne niepokoje spowodowane niezgodą między katolickimi nacjonalistami i protestanckimi unionistami nazywane są The Troubles. Te niskopoziomowe, ale bardzo gwałtowne konflikty miejskie pustoszą region od lat 60-tych XX wieku. Zmieniła się technologia działań wojennych, ale główny nurt sporów pozostał ten sam. Tysiące ludzi straciło życie w wyniku tych konfliktów. Katolicy utworzyli własną grupę rebeliantów zwaną Irlandzką Armią Republikańską lub IRA. Została ona uznana za organizację terrorystyczną przez Brytyjczyków, którzy następnie zaczęli odpierać jej ataki, zakładając Royal Ulster Constabulary lub RUC. Do wsparcia oddziałów wezwano również elementy armii brytyjskiej o nazwie Special Air Service, która jest angielskim oddziałem komandosów. Przemoc spowodowana starciami tych dwóch stron była wręcz epicka. Ofiary śmiertelne i ofiary po obu stronach wielokrotnie skłaniały Sinn Feinn - polityczne ramię katolików - oraz rząd brytyjski do zawieszenia broni. Okazały się one jednak tymczasowymi i nieskutecznymi rozwiązaniami problemu i z trudem powstrzymywały upływ krwi spowodowany walkami.

Nowa nadzieja

Jednak pomimo wszystkich kłopotów tego regionu świata, Irlandia Północna nadal pozostaje, przynajmniej geograficznie, jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Photowall przypomina nam o tym fakcie dzięki "Giants Causeway", "Waves Crashing in Giants Causeway" i "Belfast Northern Ireland City Map" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie. W związku z tym, że Irlandia Północna jest jednym z najbardziej interesujących miejsc na świecie, nie można zapomnieć o tym, że jest to miejsce, w którym nie ma miejsca na nudę. Nawet miejsca do spania i kąciki zabaw Twoich dzieci będą ożywione dzięki tym wydrukom na płótnie Irlandia Północna. W związku z tym, że nie jest to tylko jeden z elementów, który może się przydać w codziennym życiu, nie ma co ukrywać, że jest to nie tylko element dekoracyjny, ale również dekoracyjny. They will serve not only to adorn your spaces but become a stark reminder as well, of what happens when human beings lose tolerance and acceptance for one another's beliefs. Nigdy nie jest za wcześnie, aby uczyć ich o niedoskonałościach naszego gatunku i konsekwencjach, jakie niosą ze sobą nasze wady. Spraw, aby te wydruki na płótnie Irlandia Północna stały się stałym elementem w Twoim domu już dziś.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-15 z 15 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.