Portugalia

Portugalia lub Republika Portugalska, jak brzmi jej oficjalna nazwa, jest krajem położonym na najbardziej wysuniętym na zachód krańcu Europy i jedynym, który leży wzdłuż wybrzeża AtlaDowiedz się więcejntyku. Jest położone między Półwyspem Iberyjskim a rzeką Tag. Ze względu na rolę, jaką odgrywa w dziedzinie finansów, handlu, mediów, rozrywki, sztuki, handlu międzynarodowego, edukacji i turystyki, został zaklasyfikowany jako kraj poziomu alfa. Photowall oddaje hołd temu pięknemu krajowi swoją własną kolekcją wydruków na płótnie Portugalia. Obrazy te przedstawiają ten postępowy i zamożny region w całej jego kosmopolitycznej chwale. Powieś kilka z tych obrazów na ścianach swojego salonu, aby rozjaśnić przestrzeń i nadać jej nieco blasku i wyrafinowania. Twoi przyjaciele i rodzina poczują się tak, jakby odbyli podróż do tego wspaniałego regionu, mając wokół siebie te wszystkie wydruki na płótnie Portugalia. Nie będą chcieli opuścić tego stylowego zakątka, który dla nich przygotowałeś. Możesz również umieścić te obrazy na płótnie Portugalia w swoim pokoju wypoczynkowym. Zabawa dorosłych nigdy nie będzie tak zabawna i ekscytująca, jak z tymi wspaniałymi obrazami na płótnie Portugalia na ścianach. Ożywią one Twój dom i dodadzą mu blasku.

Wspaniała Portugalia

Siedziba rządu Portugalii i dom głowy państwa znajduje się w stolicy kraju, Lizbonie. Jest to również jedno z najstarszych miast na świecie. Niegdyś rządził nią Rzym za panowania cesarza Juliusza Cezara, później zaś dostała się pod skrzydła kilku kolejnych plemion germańskich, zanim w VIII wieku została splądrowana przez Maurów. Po podboju przez Alfonsa Henryka w 1147 r. miasto stało się siedzibą polityki, gospodarki i kultury całej Portugalii. Photowall przedstawia "Lisbon Portugal Skyline" i "Lisbon Skyline Black" w swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie. Te obrazy przedstawiają miasto tak, jak je znają wszyscy, którzy je odwiedzili. Powieś kilka z tych obrazów w swoim salonie i poczuj, jak czynnik relaksu wzrasta stukrotnie. Już sam widok tych obrazów podniesie Cię na duchu i sprawi, że odmłodniejesz. Usiądź w swoim ulubionym salonie z kieliszkiem porto i pozwól, aby te wspaniałe obrazy na płótnie Portugalia odgoniły wszystkie Twoje problemy. Te obrazy z pewnością staną się hitem w Twoim domu.

Mityczna Portugalia - wydruki na płótnie

Legenda głosi, że kraj ten został założony przez mitycznego greckiego bohatera Odyseusza. Jego nazwa wywodzi się z Fenicji i oznacza bezpieczną przystań. W epoce neolitu na tych terenach żyły plemiona preceltyckie, które wznosiły budowle religijne symbolizujące ich wiarę. Kilka z tych budowli stoi do dziś. Dzięki tym wspaniałym wydrukom na płótnie Portugalia możesz wziąć udział w historii tego regionu. Powieś kilka takich obrazów w swoim prywatnym gabinecie lub minibibliotece i wyobraź sobie, że jesteś XVI-wiecznym odkrywcą, który wytycza trasę kolejnej wyprawy do Nowego Świata. Możesz również umieścić te obrazy na płótnie Portugalia w przedpokoju, aby nadać tej przestrzeni nowoczesny i energiczny charakter. Dzięki tym obrazom możesz sprawić, że przechodzenie z pokoju do pokoju stanie się ćwiczeniem z różnorodności geograficznej. Możesz nawet umieścić te obrazy na szczycie łóżka, w miejscu do spania, i poczuć się tak, jakbyś zamykał oczy na jedno z najbardziej historycznych miast świata. Twój sen nigdy nie będzie tak spokojny i relaksujący, jak wtedy, gdy będziesz mieć nad sobą te obrazy na płótnie Portugalia.

Bogata i radosna

Historyczni portugalscy odkrywcy i zdobywcy, tacy jak Vasco de Gama i Krzysztof Kolumb, przemierzali ulice tego historycznego kraju w drodze do monarchów, aby opowiedzieć im o swoich ostatnich wyczynach. Wydaje się, że te same ulice są teraz uczęszczane przez czołowych przedstawicieli przemysłu, finansów i polityki, którzy założyli swoje siedziby w tym ważnym regionie. Photowall pozwoli Ci uczestniczyć w tym wydarzeniu dzięki doskonałej linii wydruków na płótnie Portugalia. Powieś kilka z nich w kącikach do spania i zabawy swoich dzieci i obserwuj, jak z ciekawością gromadzą się wokół tych kolorowych obrazów. Przygotuj się na lawinę pytań dotyczących tego niezwykłego miejsca. Niektóre z tych obrazów możesz nawet umieścić w swojej jadalni i wyobrazić sobie, że jesz posiłek w jednej z najbardziej eleganckich jadalni starożytnej Portugalii. Rozmowy i spory, które zainspirują te obrazy, będą wprost fenomenalne. Pozwól, aby dzięki tym wydrukom na płótnie Portugalia wspaniałość i chwała dawnego świata przeniknęły do każdej przestrzeni w Twoim domu.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-34 z 34 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.