Szwajcaria

Szwajcaria jest sama w sobie niezależnym państwem. Została założona w 1291 roku. Jej stolicą jest Berno. Składa się z dwudziestu sześciu kantonów, które są jak małe miasta. W SzwajcarDowiedz się więcejii od wieków mają swoją siedzibę niektóre z najstarszych i najznamienitszych banków na świecie. W kraju tym znajduje się również drugie co do wielkości biuro Organizacji Narodów Zjednoczonych na świecie, a także siedziba ligi piłkarskiej FIFA. Szwajcaria zaliczana jest do krajów neutralnych, co oznacza, że nie bierze udziału w żadnym konflikcie zbrojnym na świecie. Jest to również miejsce, w którym powstał Międzynarodowy Czerwony Krzyż. Photowall oddaje szacunek temu wyjątkowemu krajowi w swojej niezwykłej linii wydruków na płótnie Szwajcaria. Te niesamowite obrazy przedstawiają niektóre z najbardziej popularnych i najczęściej odwiedzanych miejsc w tym kraju. Zawieś te obrazy na ścianach swojego domu, aby ożywić każdą przestrzeń życiową. Te Szwajcaria wydruki na płótnie są w szerokiej gamie wzorów i kolorów dla wymagających mieszkańców miast do wyboru. Pozwól, aby te wydruki na płótnie Szwajcaria stały się podstawą Twojego domu i obserwuj, jak duchy wszystkich są inspirowane i podnoszone przez nich.

Pokój w Szwajcarii - wydruki na płótnie

W Watykanie osobisty oddział uzbrojonych ochroniarzy papieża nosi nazwę Gwardii Szwajcarskiej. Są oni wybierani z wybranej grupy komandosów, którzy wielokrotnie sprawdzili się w boju. Tylko oni mogą osobiście ochraniać papieża. Photowall w swojej bogatej kolekcji wydruków na płótnie przedstawiających Szwajcarię pozwala Ci rozkoszować się pięknem szwajcarskiego krajobrazu dzięki obrazom "Sparkling", "Zurich Skyline" i "Andermatt, Switzerland". Dzięki tym wspaniałym wydrukom możesz podziwiać ośnieżone góry szwajcarskiej wsi i kaskadowe wodospady. Umieść te obrazy w swoich salonach i kącikach czytelniczych, aby spędzić popołudnie na relaksie i refleksji. Zaproś przyjaciół na kolację, patrząc na te obrazy wiszące na ścianie obok stołu w jadalni, i prowadź niekończące się rozmowy o pięknie i wyjątkowym krajobrazie tego regionu. Ale na tym nie koniec - w naszej bogatej ofercie wydruków na płótnie Szwajcaria znajdziesz jeszcze więcej obrazów: "Jesień w Montreux, Szwajcaria, Europa", "Szwajcarskie krajobrazy" i "Czarna panorama Bazylei". Te dodatki do już istniejących ozdób w Twoim domu zagwarantują Ci godziny zadumanego relaksu i spokoju.

Neutralne w Szwajcarii - wydruki na płótnie

Prawo bankowe w Szwajcarii jest inne niż w większości krajów na świecie. Są to jedne z najbardziej dyskretnych i niezależnych organizacji finansowych, jakie obecnie istnieją. Dlatego wiele rządów, korporacji i podmiotów prywatnych decyduje się na prowadzenie swoich interesów w tym regionie. Miasto Zurych jest synonimem banków szwajcarskich, kont offshore i ogromnych sum pieniędzy. Krajobrazy Szwajcarii są bardziej znane z białych alpejskich stoków i światowej klasy ośrodków narciarskich i schronisk. Te białe zbocza służą jako zimowy plac zabaw dla niektórych z najbardziej zamożnych osób na świecie. Photowall pozwala Ci dzielić się bogactwem i luksusem dzięki obrazom "Bern Skyline", "Geneva Skyline" i "Gorner Glacier with Meltwater Channels" w wyjątkowej kolekcji wydruków na płótnie Szwajcaria. Zaproś swoich przyjaciół, którzy pracują w bankowości i finansach, na popołudnie z szampanem i kawiorem w salonie, podczas którego opowiedzą Ci o osobliwych przepisach bankowych i finansowych, które obowiązują w tych miastach. Usiądź z nimi w zaciszu swojego domu i spędź popołudnie, opowiadając o tajnych kontach i wystawnych zimowych wakacjach w tym pięknym regionie świata.

Wyjątkowe i wolne

Konwencja genewska to dokument, który określa normy zachowania i kodeks postępowania, których muszą ściśle przestrzegać uczestnicy walk i ich państwa w czasie wojny. Naruszenie któregokolwiek z traktatów Konwencji Genewskiej pociąga za sobą oskarżenia o zbrodnie wojenne ze strony Trybunału do spraw Zbrodni Wojennych Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zbrodni Wojennych ONZ. Konsekwencją udowodnienia naruszenia Konwencji Genewskiej są najsurowsze kary, takie jak dożywocie, a nawet śmierć. Podobnie wysokie sankcje mogą zostać nałożone na kraje, które również złamały te przepisy. Photowall daje Ci więcej dzięki "Lucerna Szwajcaria Luzern Skyline", "Lausanne Szwajcaria Skyline" i "Winterthur Szwajcaria Skyline" w swojej niesamowitej linii wydruków na płótnie Szwajcaria. Te niezwykłe obrazy przedstawiają panoramy niektórych z bardziej znanych miast odwiedzanych corocznie przez miliony turystów w tym regionie. Do tego wspaniałego kraju pielgrzymują nie tylko bankierzy, ale także miłośnicy czasomierzy i dobrej czekolady, ponieważ Szwajcaria produkuje jedne z najlepszych na świecie. Zamów pudełko doskonałych szwajcarskich czekoladek i podziel się nimi z rodziną w swoim domu, spędzając wieczór w miłej atmosferze.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-42 z 42 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.