Mississippi

Missisipi to stan w południowej części Stanów Zjednoczonych. Jego stolicą jest miasto Jackson. Jest to również jego największe miasto. Od północy graniczy z Tennessee, od wschodu z AlDowiedz się więcejabamą, od południa z Zatoką Meksykańską, a od południowego zachodu z Luizjaną. Jego zachodnie regiony graniczą z brzegami potężnej rzeki Missisipi. Greater Jackson jest centrum obszaru metropolitalnego Mississippi, a także centrum biznesu i handlu. Photowall oddaje hołd temu wspaniałemu południowemu stanowi własną kolekcją wydruków na płótnie Mississippi. Te niesamowite obrazy przedstawiają ten wspaniały stan i miejsca w nim, które stały się ulubieńcami turystów i jego tubylców. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie Mississippi na ścianach swojego salonu i wypełnij przestrzeń domowym i tradycyjnym południowym klimatem. Niech Twoi bliscy i goście podziwiają wspaniałość tych wspaniałych wydruków na płótnie Mississippi. Będą podziwiać Cię za to, że masz rozwagę, aby wyświetlić te niesamowite obrazy w tym obszarze. Obserwować, jak odmawiają opuszczenia tego pokoju z wszystkich tych Mississippi wydruków na płótnie wokół nich. Nigdy nie będzie ściany lub pokoju w domu, że te Mississippi wydruki na płótnie nie może przynieść do życia.

Mocni w Mississippi - wydruki na płótnie

Mississippi dołączyło do Unii, aby stać się częścią Stanów Zjednoczonych 10 grudnia 1817 roku. Do roku 1860, stan ten stał się najbardziej dochodowym miejscem w całym kraju z dwoma najbardziej lukratywnymi produktami: bawełną i niewolnikami. Następnie, 23 marca 1861 roku, odłączył się od Unii i stał się jednym z siedmiu pierwotnych Stanów Konfederacji. Po przegranej Konfederacji z Północą w amerykańskiej wojnie domowej, Mississippi powróciło do Unii w 1870 roku. Photowall pozwala Ci w historii z "Jackson Mississippi Skyline Black", "Jackson Mississippi Skyline" i "Mississippi Queen" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie Mississippi. Te obrazy przedstawiają ten wspaniały stan, jak to jest rozpoznawane przez większość świata. Powiesić kilka z tych Mississippi wydruki na płótnie w swoim pokoju rekreacyjnym i niech wily i beztroski duch południa przenikać swoje ściany. Twój dorosły playtime nigdy nie będzie czuć się bardziej ekscytujące niż z tych Mississippi wydruków na ścianach. You may even wish to hang these Mississippi canvas prints in your hallways to give this neglected space a much-needed boost of color and life.

Influential w Mississippi wydruki na płótnie

Mississippi zyskało również rozgłos dzięki pewnym wydarzeniom, które miały miejsce w jego granicach podczas walk o prawa obywatelskie w latach 60. Zabójstwo afroamerykańskiego lidera praw obywatelskich Medgara Eversa jest wydarzeniem, które na zawsze odcisnęło piętno na reputacji tego pięknego stanu. Podobnie jak morderstwa w czasie Lata Wolności w 1964 roku, kiedy to dwóch białych i jeden czarny młodzieniec, którzy byli w Clanton, aby nadzorować rejestrację wyborców wśród czarnej społeczności, zostali zamordowani i wrzuceni do bagna, a kilka tygodni później odnalezieni przez agentów Federalnego Biura Śledczego. Niezatarte piętno na orientacji rasowej tego stanu odcisnęły również zamieszki w Ole Miss w 1962 roku, kiedy to biali studenci protestowali przeciwko integracji szkół. Photowall daje Ci odrobinę dobra i zła z tymi wydrukami na płótnie Mississippi. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie Mississippi w swoim prywatnym gabinecie lub mini bibliotece i wyobraź sobie, że jesteś odważnym przywódcą praw obywatelskich, broniącym praw uciśnionych na tle rasowym. Te wydruki na płótnie Mississippi mogą służyć jako surowe przypomnienie, że tolerancja jest zawsze cnotą, która może utrzymać społeczeństwo przed rozpadem.

Zmyślne i doniosłe

W klasycznych amerykańskich powieściach Tom Sawyer i The Adventures of Huckleberry Finn, których autorem jest Mark Twain, Tomek i Huck przeżywają kilka przygód podczas spływu tratwą po rzece Missisipi. Natrafiają na kwestie dyskryminacji rasowej, niewolnictwa, chciwości, nieuczciwości i kilka innych scenariuszy, które uczyniły z tej opowieści ukochaną amerykańską klasykę. Dzięki tym wydrukom Photowall oddaje cześć stanowi, w którym potężna rzeka Mississippi jest swoim domem. Powiesić kilka z Mississippi wydruki na płótnie w jadalni i poczuć się jak podczas kolacji w jednym z dostojnych rezydencji plantacji na południu. Obserwuj, jak rozmowa grawituje do tych drobnych wydruków na płótnie Mississippi. Te obrazy mogą zainspirować argumenty obejmujące szeroki zakres zagadnień. Możesz również wyświetlić te Mississippi wydruki na płótnie w obszarach sypialnych i zakątkach zabawy swoich dzieci. Nie tylko te obrazy zapewniają uderzające piękno, ale również pomogą Ci edukować swoje dzieci o pułapkach nietolerancji i uczyć je zdrowego szacunku dla innych ras. Niech te wydruki na płótnie Mississippi będą głównym punktem w Twoim domu.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-5 z 5 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.