Nowy Jork

Nowy Jork, Wielkie Jabłko... Nowy Jork ma wiele popularnych nazw. Jeśli jakieś miasto na świecie zbliża się dziś do mitycznej rangi starożytnego Timbuktu, to jest nim prawdopodobnie NDowiedz się więcejowy Jork. Jego panorama jest legendarna, rozsławiona w tysiącach filmów i milionach fotografii. Jego zabytki są dla wielu ludzi bardziej znane niż zabytki w ich własnych domach - kto nie zna Brooklynu i Broadwayu, Statuy Wolności i Times Square? Kto nie marzył o powitaniu Nowego Roku na Times Square, albo o widoku ze szczytu Empire State Building? Przywołaj legendarne miasto Ala Capone i Whoopi Goldberg dzięki wydrukom na płótnie z naszej nowojorskiej kolekcji.

Skyline

Panorama Nowego Jorku jest jedną z najbardziej znanych i łatwo rozpoznawalnych na świecie. Wypełniona drapaczami chmur, w tym słynnym Empire State Building, jest dobrze znanym widokiem w filmach i na fotografiach. Swobodna energia Nowego Jorku przenika linię horyzontu, a całość jest wspaniałym przykładem ludzkiego wysiłku. Wprowadź tę tętniącą życiem energię do każdego pomieszczenia za pomocą wydruku na płótnie.

Central Park

W samym środku Nowego Jorku, zajmując 3,41 km kwadratowych, znajduje się Central Park, jedno z najczęściej odwiedzanych i najczęściej filmowanych miejsc na świecie. Pięknie wypielęgnowany, przypominający ogród, z rozległymi szlakami do spacerów i joggingu, Central Park odwiedzają miliony turystów rocznie, a mimo to zachowuje on wrażenie sanktuarium. Ożyw pomieszczenie tą spokojną energią za pomocą obrazów z naszej nowojorskiej kolekcji.

Sztuka

Sztuka nowojorska ma specyficzny charakter, niemal frenetyczną energię, tak jakby artyści inspirowali się miastem lub odwrotnie. Wydruki na płótnie charakteryzują się jaskrawymi kolorami i jednolitymi bryłami, wesołą i entuzjastyczną feerią barw przedstawiającą niektóre z najbardziej znanych zabytków miasta, takich jak Empire State Building i prawdopodobnie najsłynniejszy posąg na świecie - Statua Wolności, której słynna sylwetka strzeże miasta w dzień i w nocy. Wprowadź do swojego domu poczucie miasta, umieszczając w nim wydruk na płótnie z naszej oferty Nowy Jork.

Times Square

Kolejny słynny punkt orientacyjny, natychmiast rozpoznawalny dla każdego, kto oglądał film rozgrywający się w Ameryce, Times Square jest czymś, czego trzeba doświadczyć. Brzęcząca energia, która wydaje się definiować Nowy Jork, wypływa tutaj na powierzchnię, w zapinających się żółtych taksówkach i niekończących się tłumach pieszych. Billboardy górują nad ulicą, reklamując wszystko na świecie, podczas gdy miliony ludzi toczą swoje codzienne życie. Ryk ruchu na Times Square jest jak szum oceanu - niekończący się i ciągle zmieniający, dźwięk całego świata w ruchu. Energia tego miejsca jest fantastyczna, niesamowita i wspaniała. Podczas gdy wydruki na płótnie Times Square może być zbyt zajęty do sypialni, mogą być idealne do biura lub jadalni. Również firmy prawdopodobnie docenią wydruki Times Square, aby ożywić swoje przestrzenie.

Znaki szczególne

Nowy Jork posiada szeroką gamę rozpoznawalnych punktów orientacyjnych, z których wiele jest reprezentowanych w naszej kolekcji. Od Lady Liberty, przez Most Brookliński, Central Park, aż po Empire State Building, miasto jest pełne punktów orientacyjnych i zabytków. Wszystkie te zabytki są znane z tysiąca odcinków serialu Przyjaciele, stu filmów, zdjęć i rysunków. Mają one szczególne znaczenie dla tych, którzy nigdy nie byli w Nowym Jorku osobiście. Dla tych ludzi są ideałem wolności, miejscem tak zajętym i zatłoczonym, że nigdy nie zostaną zauważeni. Dla zmęczonych mogą być inspiracją, aby nie ustawać w wysiłkach, jak mówi przysłowie, aby przetrwać dzień za dniem. Dla tych, którzy byli i wyjechali, przywołują wspomnienia z czasu spędzonego w mieście, wspomnienia pędzącego ruchu i zatłoczonych chodników, miejsca, w którym każdy zawsze gdzieś zmierza. Choć Nowy Jork to prawdziwe miasto, dla wielu jest to również mit - kraina, w której wszystkie marzenia mogą się spełnić, jeśli tylko będziesz wystarczająco ciężko pracować i jeśli tylko spróbujesz. Przenieś marzenia z miasta legend do swojego domu za pomocą wydruku na płótnie.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.