Manhattan

Niespodzianki często sprawiają, że coś bardziej zapada w pamięć. Wydruki na płótnie Manhattan z kolekcji Photowall są niczym przyjemna niespodzianka, której nie sposób przewidzieć. PoDowiedz się więcejdobnie jak sama dzielnica, obrazy na płótnie Manhattan mogą w jednej chwili znaleźć się w przytulnym, tętniącym życiem barze, a w następnej - w artystycznym zaułku. Wydruki na płótnie Manhattan to miejsce odkryć i właśnie to zamierzamy tutaj uczcić. Obecnie to miejsce jest jednym z najbardziej kultowych miejsc w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a także miejscem, w którym narodził się Nowy Jork. Niezależnie od tego, czy umieścisz je w swoim domu, biurze czy innym pomieszczeniu, obrazy na płótnie Manhattan z pewnością dodadzą Twojemu wnętrzu charakteru i stylu.

Historia w wydrukach na płótnie Manhattan

Aby przybliżyć Ci fascynującą historię Wielkiego Jabłka, warto wspomnieć, że na początku XVI wieku rdzenni Amerykanie sprzedali Wyspy Amerykańskie (dzisiejszy Manhattan) za koraliki i drobiazgi o wartości 16 dolarów. Gdyby zainwestowali tę kwotę od tamtego czasu do dziś, jej wartość wystarczyłaby na odkupienie Manhattanu i schowanie 222 bilionów dolarów! Wyobraź sobie, że patrzysz na wydruk na płótnie "Manhattan Skyline" i wiesz, jak skromne są jego początki. Wydruki na płótnie Manhattan mają taką moc, że nie tylko dobrze wyglądają w Twoim domu lub biurze, ale także skłaniają do refleksji i przemyśleń. Samo słowo Manhattan pochodzi z języka Algonquian, którym posługiwali się najwcześniejsi mieszkańcy tych okolic. Oznacza ono "pagórkowatą wyspę" lub "miejsce upojenia" i z pewnością będziesz odurzony pięknem takich obrazów na płótnie Manhattan, jak "Into Manhattan" - artystycznych reprodukcji, które wyglądają nowocześnie i z klasą zarazem.

Ikoniczna lokalizacja

Manhattan to najprościej mówiąc gęsto zaludniona dzielnica Nowego Jorku. Składa się głównie z wyspy Manhattan, a otaczają ją rzeki East River, Hudson River i Harlem River. Manhattan jest powszechnie uważany za serce Wielkiego Jabłka, a także za to, co większość ludzi ma na myśli, gdy mówi o Nowym Jorku. Nic dziwnego, że większość motywów na wydrukach na płótnie Manhattan z kolekcji Photowall wydaje Ci się znajoma. To miejsce uważane jest przez wielu za kulturalną, finansową i rozrywkową stolicę świata, nic więc dziwnego, że ludzie przybywają do tej dzielnicy, aby poznać jej zabytki. Na wydrukach canvas Manhattan przygotowaliśmy listę najsłynniejszych budynków Manhattanu.

Słynne znaki towarowe na wydrukach canvas na Manhattanie

Budowa Empire State Building została ukończona w 1931 roku. Ponad sto kondygnacji o wysokości 380 metrów było wówczas najwyższym budynkiem na świecie! Dziś pozostaje szóstą co do wysokości wolnostojącą budowlą w Ameryce Północnej i zawsze był popularnym celem wycieczek turystycznych na Manhattanie. Wydruk na płótnie Manhattan, taki jak "Empire State Building", to hołd złożony temu staremu cudowi. Innym ważnym punktem orientacyjnym jest most Manhattan Bridge, który przecina East River między południowo-wschodnim Manhattanem a Brooklynem. Otwarty w 1909 r., ten pełen wdzięku, stuletni most wiszący oferuje wspaniałe widoki na nowojorski port i dolny Manhattan, jak na obrazie na płótnie "Sunny Manhattan Bridge", piękną scenę, która może być ozdobą każdej ściany w Twoim domu lub miejscu pracy.

Więcej znajomych scen

Ikoniczna architektura i wiele rozpoznawalnych miejsc na wydrukach canvas Manhattan z kolekcji Photowall to także efekt tego, że kręcono tam wiele filmów. Niektóre z nich to Śniadanie u Tiffany'ego, Samotni w domu 2: Zagubieni w Nowym Jorku, Masz pocztę (1998) i Avengersi (2012), by wymienić tylko kilka z nich. Wydruki na płótnie Manhattan, takie jak "Manhattan Rooftops", mogą wydawać Ci się bardzo intymne, ponieważ w pewnym momencie pewien superbohater o owadzim wyglądzie przeleciał po tych dachach. Któż może zapomnieć o kultowych żółtych pojazdach w Nowym Jorku, które stały się sławne dzięki wielu filmom z lat 70-tych? Sprawdź ten wydruk na płótnie Manhattan zatytułowany "Cabs and Capitalism, New York". Te obrazy nie tylko nadadzą Twojemu pokojowi styl, ale także pobudzą Twoje myśli i wspomnienia.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.