Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-3 dni.

22-3970401 22-3970401
Martwa natura z owocami - Abraham Hendricksz Van Beyeren - Obraz na płótnie - Kuchnia

197

wzorów

Potrawy i napoje

Jedzenie i picie stanowi znaczną część naszego życia. Jedzenie i napoje sprawiają nam radość, ale są również hobby kulinarnym. Żaden dzień świąteczny ani dzień wolny nie jest kompletnDowiedz się więcejy bez posiłku w restauracji. Apetyczne obrazy na płótnie przedstawiające jedzenie i napoje umilają ściany kuchni, jadalni oraz wszystkie inne miejsca przeznaczone dla smakoszy. Niezależnie od tego, czy lubisz obrazy abstrakcyjne, informacyjne lub fotografię, w bogatej kolekcji obrazów na płótnie z całą pewnością znajdziesz obraz idealny dla siebie.

Jedzenie

Jabłka ociekające świeżą wodą, komórki plastra miodu pękające od wypełniającej je słodyczy, widok owoców z całego świata lub po prostu truskawki kuszące, by je dotknąć. Postacie z kreskówek żyją w świecie fantazji, gdzie kawałki słodkiego ciasta czekoladowego, ciasteczka i pączki wirują na wzór mlecznej drogi w przestrzeni. Obrazy żywności z gospodarstwa obejmują drewnianą skrzynkę inspirowaną reklamami, bańki na mleko Vintage Vessels z czasów, gdy mleko było dostarczane pod drzwi. Stół lub ściany kuchni mogą zdobić cytryny, pomidory, zioła i inne motywy. Świeże ryby i warzywa mogą być źródłem inspiracji, gdy cała rodzina chce wiedzieć, co jest na obiad. Obrazy Retro Kitchen wprost ze starych katalogów tapet mogą pomóc w zaprojektowaniu Twojego wymarzonego tematu w jadalni lub w miejscu, gdzie jesz swoje śniadanie. Tutaj pojedyncza cytryna jest dziełem sztuki.

Napoje

Celebruj zwiedzanie swojej winnicy z obrazem na płótnie przedstawiającym beczki z winem dojrzewającym w piwnicy. Deska sera i butelka czerwonego wina mogą przywoływać wspomnienia lub plany na przyszłość. Pokaż swoim gościom, że lubisz podwieczorek, zawieszając obrazy na płótnie inspirowane japońskimi motywami. Są również korki i ziarna kawy, aby w swojej poczuć się jak w domowej kawiarni. Widok kolorowych butelek lub denek butelek zapewnia odpowiednią atmosferę w każdej jadalni i w każdym barze. Czarno-białe obrazy na płótnie przedstawiające butelki wina i wino mogą ujawnić gościom Twoje kulinarne zainteresowania i umiejętności. Motyw doliny Napa może pomóc przywołać bardzo szczególną ochotę na kolejny wieczór z degustacją wina i sera.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.