Napój

Odkąd wodór i tlen połączyły się, tworząc życiodajną ciecz zwaną wodą, wszechświat istnieje z własnym uniwersalnym rozpuszczalnikiem. Od pierwotnej maź, z której wszyscy pochodzimy, pDowiedz się więcejo eleganckie i wyrafinowane bary i tawerny, gaszenie naszego zbiorowego pragnienia było nie tylko koniecznością przetrwania, ale także jedną z najbardziej rozrywkowych i odświeżających praktyk, jakie kiedykolwiek podjęliśmy. Photowall oddaje hołd ludzkiej potrzebie picia poprzez własną kolekcję wydruków na płótnie z napojami. Obrazy te przedstawiają wiele doskonałych trunków, które od wieków zaspokajają naszą potrzebę picia. Powieś kilka takich wydruków na płótnie w swoim salonie, a poczujesz nagłą potrzebę sięgnięcia do lodówki i otwarcia butelki ulubionego napoju. Niech Twoja rodzina i goście widzą te wydruki płócienne napojów i obserwują, jak przenoszą swoje szklanki do salonu, aby uczcić te ambrozje bogów. Tam nigdy no będzie suchy lub niezadowolony gardło w twój domu z te picia płótna drukami wszystko nad tobą. Make an affair of it by bringing a pitcher of everyone's favorite libation into the living room and having a toast to everyone's health.

Kuchnia w napojach - wydruki na płótnie

Piwo jest jednym z ulubionych napojów, które ludzie uwielbiają pić. Jest smaczne, pełne i bardzo orzeźwiające. W połączeniu z talerzem orzeszków ziemnych lub kiełbaskami i wybornymi mięsiwami daje to elementy właściwego pijaństwa. Mówi się, że piwo zostało wynalezione przez starożytnych Egipcjan tysiące lat temu. Połączyli oni jęczmień, chmiel, słód i pszenicę, a następnie poddali je fermentacji, aby uzyskać ten pyszny napój. Photowall zaspokoi Twoje pragnienie dzięki obrazom "Beer", "Beer in Glass" i "Pub" w swojej bogatej kolekcji wydruków na płótnie z napojami. Te obrazy przedstawiają ten gaszący pragnienie napój serwowany w całej swojej złotej chwale. Umieść kilka z tych wydruków na płótnie z napojami w swojej jaskini rekreacyjnej z dzbankiem rzeczywistej rzeczy i przygotuj się na imprezę, której nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Przynieś miskę chipsów i orzeszków ziemnych i oglądać swoje ulubione filmy, podczas gdy otoczony przez tych drinków wydruków na płótnie. Mroźny jeden w dłoni podczas słuchania ulubionej muzyki lub grania w gry wideo, a będziesz miał doskonałe warunki do zabawy dla dorosłych.

Odświeżające w drinkach wydruki na płótnie

Wine, whether red or white, is made by crushing grapes and fermenting their juice, and distilling it to make this fine nectar of the gods. Istnieją lata dobrych roczników i tych, które nie są tak korzystne. Jakość tych napojów stała się tak wysoka, że ludzie są dziś gotowi zapłacić niebotyczne sumy za bezcenny rocznik. Mówi się, że najbardziej wyrafinowanym sposobem, w jaki można podarować osobie butelkę wina, jest połączenie roku powstania wina z rokiem urodzenia odbiorcy. Photowall toast your fine taste with "Late Hour", "Cheers", and "Wine Cellar Barrels" in its fine line of drink canvas prints. Te obrazy przedstawiają ten niesamowity napój w formie, w jakiej jest on celebrowany przez większość cywilizowanego świata. Powieś te wydruki na płótnie z napojami w swoim pokoju wypoczynkowym i nie zapomnij przynieść schłodzonej butelki ulubionego rocznika. Usiądź w swoim salonie z szezlongiem i po prostu wypij wszystkie swoje problemy i troski z tymi wszystkimi drinkami na płótnie wokół Ciebie. Zaproś ukochaną osobę do wzniesienia toastu za wszystko, co obfite i trwałe.

Gorąco i zimno

Kawa i herbata to kolejne z ulubionych napojów świata. Herbatę przyrządza się z liści, a kawę ze zmielonych ziaren kawowca. Imperium Brytyjskie i jego kolonie preferują herbatę jako swój ulubiony napój. Podczas gdy reszta świata polega na kawie, aby utrzymać nas w stanie przebudzenia przez cały dzień. Był nawet taki czas w historii, że te dwie rośliny stały się tak cenne, że stały się środkiem wymiany dla wielu historycznych transakcji. Boston Tea Party w Stanach Zjednoczonych była przełomowa wymiana herbaty na to, co jest teraz duża część większego obszaru Nowego Jorku. Podczas gdy kilka wojen toczyło się o własność terytoriów, na których uprawiano kawę jako główną roślinę. Photowall serwuje je na ciepło lub zimno z "More Coffee Beans", "Coffee in Paris" i "Teascape" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie z napojami. Te obrazy przedstawiają te wspaniałe uprawy, jak są one serwowane na całym świecie. Powieś te wydruki na płótnie z napojami w swoim prywatnym gabinecie lub mini bibliotece i poczuj się jak jeden z baronów kawy i herbaty z dawnych czasów.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-88 z 88 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.