Potrawy

Jedzenie jako całość jest najbardziej fundamentalną częścią ludzkiej egzystencji od czasu, gdy ludzkość po raz pierwszy nauczyła się chwytać zwierzęta i uprawiać ziemię oraz łowić rybDowiedz się więcejy w oceanie w celu zapewnienia sobie codziennego pożywienia. Istnieje praktycznie ponad milion sposobów na przygotowanie mięsa, ryb i warzyw do kulinarnej konsumpcji. A każdego dnia wymyślane są jeszcze bardziej innowacyjne sposoby gotowania. Photowall oddaje hołd jedzeniu tak staremu jak czas w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie z jedzeniem. Obrazy te przedstawiają celebrację naszej konsumpcji tych przysmaków. Zawieś kilka takich wydruków w swoim domu, aby przypominały Ci o bogactwie natury. Umieść kilka z tych wydruków na płótnie w swojej kuchni, aby zainspirować Cię do wymyślania coraz bardziej pomysłowych potraw, które cieszą oczy i zaspokajają podniebienie. Kilka z tych żywności wydruki na płótnie umieszczone strategicznie w obszarach snu i zakątków zabawy swoich dzieci nie tylko użyczyć kolor i zapewnić godziny rozrywki, ale będzie również służyć jako elementarz dla nich do świata pożywne jedzenie. Zamień je w aspirujących smakoszy, pobudzając ich wyobraźnię i kreatywność dzięki tym wydrukom na płótnie z jedzeniem w swoim mieszkaniu.

Zasadnicze w żywności wydruki na płótnie

Mało znanym faktem poza kręgami literackimi jest to, że wielki francuski powieściopisarz Alexandre Dumas, który napisał "Trzech muszkieterów" i "Hrabiego Monte Cristo", był również autorem jednego z najbardziej wszechstronnych i znanych tomów w świecie kulinarnym. Książka ta nazywa się Les Grande Dictionnaire de Cuisine lub Wielki Słownik Żywności. W nim są niektóre z najbardziej praktykowane klasyczne francuskie techniki przygotowywania żywności, które zostały wykorzystane przez szefów kuchni od wieków. Photowall pozwala Ci delektować się smakiem dzięki obrazom "A Taste of Napa Valley", "A Special Occasion" i "Still Life with Small Pears" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie przedstawiających żywność. Ten obraz przedstawia niektóre z najbardziej pożądanych win i napojów, za które wznosi się toasty i które są dostępne dla wymagających smakoszy na naszej planecie. Powieś te wydruki canvas żywności na ścianach swojego salonu i uczynić je grzywny centerpiece, który będzie iskrzyć się żywe dyskusje kulinarne. Spierać się o to, która metoda gotowania jest najlepsza, z rodziną i bliskimi, z tych niesamowitych wydruków na płótnie żywności otaczających cię. Nawet Twoje dzieci będą miały oczy otwarte na soczystość i wspaniały smak tych posiłków, jak wprowadzić je do świata fine dining z tych wydruków na płótnie żywności.

Niezwykłe w jedzeniu wydruki na płótnie

Gwiazda Michelin to wyróżnienie przyznawane przez bardzo ścisłe stowarzyszenie smakoszy, którzy przyznają je tylko najlepszym szefom kuchni i restauracjom na świecie. Posiadanie gwiazdki Michelin jest odpowiednikiem posiadania Medalu Honorowego Kongresu w świecie wojskowym. Jedna gwiazdka oznacza, że jesteś świetnym szefem kuchni, dwie gwiazdki oznaczają, że Twoje umiejętności są niemalże niewiarygodne, a trzy gwiazdki to poziom umiejętności i talentu zarezerwowany tylko dla bogów. Photowall daje Ci więcej smaku dzięki obrazowi "Lunch - Diego Velasquez" w naszej doskonałej linii wydruków na płótnie. Ten obraz przedstawia koleżeństwo i wspólnotę, którą ludzie dzielą się podczas posiłku. Mówią nam również, że proste zszywki i skromne libacje mogą nadal tworzyć atmosferę apetytu i obfitości. Praktycznie nie ma tak podstawowej potrawy, która nie wywoływałaby uczucia apetytu u ludzi, którzy ją spożywają. Dać te jedzenie płótno druki miejsce honoru na szczycie twój sypialnia, i zawsze mieć domową i ciepłą atmosferę wewnątrz twój sypialnia. You and your loved ones can gaze at these food canvas prints for hours on end.

Smaczne i doskonałe

Odkąd człowiek nauczył się przyrządzać mięso na ogniu, świat kulinarny wymyślał coraz bardziej kreatywne metody podawania jedzenia na stół. Od użycia węgla drzewnego i drewna do nadania mięsu szczególnego smaku, przez wykorzystanie różnych rodzajów wina do gotowania, po użycie przypraw, wydaje się, że rozwój i postęp sztuki kulinarnej nie ma końca. W dzisiejszych czasach ogień nie jest jedynym sposobem na gotowanie jedzenia. Kuchenki elektryczne pojawiły się, aby zaznaczyć swoją obecność w kuchni. Kuchenki indukcyjne, które wykorzystują energię elektromagnetyczną, oszczędzają czas i wysiłek podczas przygotowywania posiłków. A w ostatniej dekadzie, urządzenie zwane sous vide jest używane do gotowania w niskich, stałych temperaturach, które są gwarantowane do uszczelnienia w smaku marynat i przypraw. Gotowanie za pomocą tego urządzenia zapewnia również, że mięso jest miękkie jak widelec i równomiernie upieczone w środku. Ludzkość z pewnością przeszła długą drogę od nabijania kawałka mięsa na włócznię i umieszczania go nad otwartym ogniem. Te wydruki na płótnie z jedzeniem mają nam przypominać o bogatej historii i wspaniałej przyszłości, która czeka nas w jedzeniu.
Informacje o produktach