Warzywa

Warzywa są najbardziej fundamentalną częścią konsumpcji człowieka, odkąd ludzkość po raz pierwszy nauczyła się uprawiać glebę i zbierać jej hojność na jedzenie. Istnieje praktycznie pDowiedz się więcejonad milion sposobów na przygotowanie warzyw do celów kulinarnych. I każdego dnia wymyślane są jeszcze bardziej, innowacyjne sposoby gotowania. Photowall oddaje hołd warzywom tak starym jak sam czas w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie z warzywami. Obrazy te przedstawiają celebrację naszej konsumpcji tych przysmaków. Powieś kilka takich obrazów w swoim domu, aby przypominały Ci o bogactwie natury. Umieść kilka z tych roślinnych wydruków na płótnie w swojej kuchni, aby zainspirować Cię do wymyślania coraz bardziej pomysłowych potraw, które będą cieszyć oczy i zaspokajać podniebienie. Kilka z tych roślinnych wydruków na płótnie umieszczonych strategicznie w miejscach do spania i kącikach zabaw Twoich dzieci nie tylko nada kolor i zapewni godziny rozrywki, ale również posłuży jako elementarz dla nich w świecie pożywnego jedzenia. Obracać one w aspirujący gourmands iskrzący ich wyobraźnię i kreatywność z te warzywnymi płótnami drukami inside twój mieszkalny miejsce.

Włókna w wydrukach na płótnie z warzywami

To mało znany fakt poza kręgami literackimi, że wielki francuski powieściopisarz Alexandre Dumas, który napisał Trzy muszkieterów i Hrabiego Monte Cristo, był również autorem jednego z najbardziej wszechstronnych i sławnych tomów w świecie kulinarnym. Książka ta nazywa się Les Grande Dictionnaire de Cuisine lub Wielki słownik żywności. Znajdują się w niej najbardziej praktyczne klasyczne francuskie techniki przygotowywania potraw, stosowane przez kucharzy od wieków. Photowall pozwala delektować się smakiem z "Fruits and Vegetables", "Mushrooms Berries Nuts and Fruits" i "Kitchen Illustration-Onion" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie z warzywami. Ten obraz przedstawia niektóre z najbardziej pożądanych owoców ziemi dostępnych dla wymagających smakoszy. Powiesić te warzywne wydruki na ścianach swojego salonu i uczynić z nich piękny punkt centralny, który wywoła żywe dyskusje kulinarne. Kłóć się o to, która metoda gotowania jest najlepsza, z rodziną i bliskimi, z tymi niesamowitymi wydrukami na płótnie przedstawiającymi warzywa. Nawet twoje dzieci będą miały oczy otwarte na soczystość i wspaniały smak tych posiłków, jak wprowadzisz je do świata dobrej kuchni z tymi warzywnymi wydrukami na płótnie.

Gratyfikacja w postaci wydruków na płótnie z warzywami

Gwiazda Michelin jest wyróżnieniem przyznawanym przez bardzo ścisłe stowarzyszenie smakoszy, którzy przyznają ją tylko najlepszym szefom kuchni i restauracjom na świecie. Posiadanie gwiazdki Michelin jest odpowiednikiem posiadania Medalu Honorowego Kongresu w świecie wojskowym. Jedna gwiazdka oznacza, że jesteś świetnym szefem kuchni, dwie gwiazdki oznaczają, że twoje umiejętności są niemal nieziemskie, a trzy gwiazdki to poziom umiejętności i talentu zarezerwowany tylko dla bogów. Photowall daje Ci więcej smaku dzięki obrazom "Vegetables", "Kitchen Illustration-Lettuce" oraz "Jalapeno and Garlic" z naszej linii wydruków na płótnie przedstawiających warzywa. Obrazy te przedstawiają żywe kolory i apetyczny wygląd warzyw. Pokazują nam również, że proste i skromne produkty mogą stworzyć atmosferę radości i obfitości. Praktycznie nie ma tak prostego dania, które nie wzbudzałoby zachwytu u osób, które je spożywają. Podaruj tym roślinnym wydrukom na płótnie honorowe miejsce na szczycie swojego pokoju sypialnego i zawsze miej domową i ciepłą atmosferę w swojej sypialni. Ty i twoi bliscy możecie wpatrywać się w te roślinne wydruki na płótnie przez wiele godzin.

Zielony i liściasty

Odkąd człowiek nauczył się zbierać zieleninę z natury, świat kulinarny wymyśla coraz bardziej kreatywne metody podawania jedzenia na stół. Od wykorzystania węgla drzewnego i drewna do nadania warzywom szczególnego smaku, przez wykorzystanie różnych rodzajów wina do gotowania, po zastosowanie przypraw i przyprawy, wydaje się, że rozwój i postęp sztuki kulinarnej nie ma końca. W dzisiejszych czasach ogień nie jest jedynym sposobem gotowania potraw. Kuchenki elektryczne pojawiły się, aby zrobić swój znak w kuchni. Kuchenki indukcyjne, które wykorzystują moc elektromagnetyczną, pozwalają zaoszczędzić czas i wysiłek podczas przygotowywania posiłków. A w ostatniej dekadzie, urządzenie zwane sous vide zostało użyte do gotowania w niskich, stałych temperaturach, które gwarantują uszczelnienie smaku marynat i przypraw. Gotowanie z tym urządzeniem zapewnia również, że warzywa są chrupiące, zielone i równomiernie ugotowane w środku. Ludzkość z pewnością przeszła długą drogę od nabijania kawałka zieleniny na szpikulec i umieszczania go nad otwartym ogniem. Te warzywne wydruki na płótnie mają nam przypominać o bogatej historii i wspaniałej przyszłości, która czeka nas w jedzeniu.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-52 z 52 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.