Metal

Wydruki metalowe na płótnie z kategorii Materiały w dziale Powierzchnia i tekstury mają różne rodzaje i różne dostępne dla Ciebie, aby użyć ich jako motywu wystroju wnętrza. Wybierz sDowiedz się więcejpośród szerokiej gamy stylów, w tym otworów metalowych, wzorów, utleniania, rdzy i wielu innych. Posiadanie metalowych wydruków na płótnie o żywych kolorach może być zabawnym sposobem na dekorację każdego rodzaju przestrzeni. Ożyw ściany w swoim domu, obszarze rekreacyjnym, a nawet w biurze za pomocą serii motywów, które po prostu emanują stylem i charakterem. Fani steampunku z pewnością będą zachwyceni, gdy na ścianie pojawią się artystyczne obrazy związane z metalowymi wydrukami na płótnie. Ten doskonały wybór firmy Photowall zapewni Twojemu wystrojowi powierzchnię i teksturę, której potrzebuje, a jednocześnie zapewni mu maksymalny ciężar wizualny. Elastyczność tego materiału otwiera wiele możliwości, w których wydruki na metalowym płótnie zapewniają trwałość i łączą w sobie funkcję, kształt i piękno. Te wydruki na płótnie metalowym można również zmienić, aby dopasować lub skontrastować z istniejącym wcześniej wystrojem wnętrza, ogólną estetyką i schematami kolorów.

Powitanie zmian

Nowe metalowe wykończenia, wzory i powłoki są dostępne, aby pasować do różnych stylów architektonicznych, ku uciesze projektantów wnętrz w tej nowoczesnej erze. To samo dotyczy metalowych wydruków na płótnie, które oferują szeroką paletę obrazów, które mogą uzupełnić Twój obszar mieszkalny, korporacyjny lub rekreacyjny. Wraz z pojawieniem się nowych narzędzi cyfrowych, dekorowanie otrzymał dramatyczną poprawę do architektonicznych i wewnętrznych miejsc pracy projektantów, a nawet miejsc publicznych. Metal surfacing szczególnie w kierunku metalowych wydruków na płótnie staje się coraz bardziej popularne, aby być wykorzystywane jako pokrycia ścian, pokrycia kolumn, dzielniki przestrzeni, i tak dalej. Metalowe wydruki na płótnie mogą być używane, aby dać dodatkową stabilność w pokoju i stworzyć otwarty, przestronny wygląd. Weźmy na przykład obraz zatytułowany "Pasupati Bridge, back and white", który pokazuje trwałość i wszechstronność materiału, jakim jest metal. Metalowe wydruki na płótnie, takie jak ten, mogą sprawić, że każdy pokój w Twoim domu lub biurze będzie wydawał się większy i o wiele bardziej urzekający.

Umieszczanie metalowych wydruków na płótnie

Niezależnie od tego, czy chodzi o kuchnie, salony, biura, a nawet sypialnie, metale stały się częścią nowoczesnego trendu w aranżacji wnętrz. Metalowe wydruki na płótnie to solidne oświadczenie do każdego rodzaju dekoracji ściennej. Podobnie jak materiał, z którego są wykonane, wydruki na płótnie Photowall są uniwersalne i pasują do każdego rodzaju przestrzeni komercyjnej lub prywatnej. Różnorodność form metalowych w tym asortymencie pozwala na stworzenie wielu pomysłów na wystrój wnętrz. Pod względem estetycznym, wydruki na metalowych płótnach wprowadzają nowe trendy i dobrze wpisują się w większość tendencji dekoracyjnych. Te obrazy przynoszą stabilność i powab do przestrzeni i często ożywiają nudny i nieinspirowany obszar. Na przykład, w domu można wykorzystać coś takiego jak "The Door Knocker" lub oszałamiający "Abandoned Boiler Room". Ten konkretny metalowy wydruk na płótnie nie tylko wygląda interesująco i stylowo, ale również posiada projekt, który krzyczy teksturą i urokiem. Aby uzyskać bardziej korporacyjny charakter, możesz wybrać ilustrację o bardziej artystycznym charakterze, która przykuje uwagę każdego, kto ją zobaczy. Metalowy wydruk na płótnie taki jak "Silnik samochodu" może to zrobić dla Ciebie.

Zachowaj klasę

Ponieważ czerń sama w sobie jest uderzająca, jeśli połączysz ją z bielą, zyskasz prawdziwy dramatyzm i iskrę. Wykorzystanie metalowych wydruków na płótnie w tej odmianie w dowolnej dekoracji wnętrz nadaje świeży, czysty i elegancki klimat każdemu pomieszczeniu. Czarny i biały jest prawie najdoskonalszą kombinacją kolorów dla każdego stylu dekoracji lub mody, ponieważ jest ponadczasowy i jasny. Współczesne wnętrza często łączą czerń i biel z eleganckimi metalami, na przykład. Większość ludzi również kojarzy tę szczególną mieszankę kolorów jako najbardziej klasyczną i szykowną. Połączenie go z powierzchnią i fakturą metalu daje zwycięską mieszankę, która przekształci Twoją przestrzeń w coś wyjątkowego. Sprawdź metalowe wydruki na płótnie "Black Nevada - Motel Lucky Lady Vegas" oraz "Valve and Pipeline", aby przekonać się, co te motywy mogą wnieść do Twojego wybranego pomieszczenia.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-34 z 34 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.