Tła

Coś, co utrzymuje pierwszy plan lub główny obiekt w centrum naszej uwagi, często jest właśnie definicją "tła". Nie jest to stały obiekt ani plama koloru, lecz raczej przestrzeń, któraDowiedz się więcej otacza główny motyw. Nie oznacza to jednak, że wydruki na płótnie z tłem nie mogą mieć własnego charakteru. Najlepszą strategią jest łączenie tych wspaniałych wydruków z innymi elementami dekoracyjnymi, aby stworzyć wizualną harmonię, równowagę i charakter. Nasze wysokiej klasy tła drukowane na płótnie Photowall dostępne są w różnych kształtach i formach, odcieniach i barwach, ale mimo to są niepowtarzalne i mogą być modyfikowane zgodnie z Twoim gustem i wystrojem wnętrza.

Miejsce jest kluczem

Omawiając i wybierając wspaniałe wydruki na płótnie, zawsze powinniśmy brać pod uwagę pojęcie przestrzeni pozytywnej i negatywnej. Przestrzeń pozytywna to po prostu przedmiot, który malujemy, natomiast przestrzeń negatywna to przestrzeń między tym przedmiotem a resztą sceny. Nie oznacza to jednak, że tło jest zawsze przestrzenią negatywną i na odwrót. Wydruki na płótnie z tłem mogą również odwrócić proces tworzenia przestrzeni pozytywnej i negatywnej, ponieważ wspaniałe wzory z naszego asortymentu silnie eksponują tło. W zależności od ogólnego projektu lub planu renowacji, tło może stać się tematem w sposób zamierzony lub niezamierzony. Niemniej jednak, możesz swobodnie bawić się wydrukami na płótnie z tłem, aby uzyskać odpowiedni dla siebie efekt.

Energia w wydrukach na płótnie

Intensywność odnosi się do połączenia lub braku połączenia mocnych kolorów. Ponieważ w malarstwie najbliższy obiekt będzie miał ciemniejszy ton i bardziej nasycony odcień, tła i ich kolory są bardzo ważne przy ich doborze zgodnie z estetyką. Jednak w miarę zwiększania się odległości kolory te mają tendencję do blaknięcia, a tym samym zmniejsza się ich intensywność. W związku z tym bardzo ważna jest energia starannie dobranego wydruku na płótnie typu background. Zobacz piękny obraz "Kolorowe drzwi", w którym liczne i bardzo kontrastujące ze sobą kolory zostały połączone w jeden wspaniały wydruk na płótnie typu background, który będzie dobrze wyglądał w każdej przestrzeni, którą postanowiono upiększyć. Obraz "Red Rippled Sand" znajduje się na drugim końcu tego spektrum, gdzie niemal pojedynczy akcent tworzy inny klimat.

Wielki wpływ

Dzięki nowoczesnej technologii mamy do dyspozycji wiele wizualnych sztuczek imitujących głębię, możliwość gromadzenia wielu obiektów oraz wiele kolorów, które pozwalają nam się rozbawić. Podczas gdy w innych przypadkach pierwszy plan ma znaczenie priorytetowe, dzięki naszym najwyższej jakości wydrukom na płótnie nie musimy skupiać uwagi na pierwszym planie. Możemy je po prostu dopasować, wymieszać i skontrastować z innymi elementami wizualnymi w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Wybór jest tak duży, że trudno byłoby nie znaleźć idealnego tła do domu, biura lub pokoju wypoczynkowego. Aby dać Ci konkretny przykład, spójrzmy na element o nazwie "Tapeta przypominająca ocean". Na pierwszy rzut oka wygląda prosto i niewyszukanie, ale im dłużej patrzysz na ten wydruk na płótnie, tym bardziej się nim zachwycasz. Wciąga Cię swoimi soczystymi barwami, odcieniami i ogólną kolorystyką, dzięki czemu czujesz się tak, jakbyś był w samym oceanie.

Różnorodność tła wydruków na płótnie

Przy takim bogactwie opcji, w sekcji tła wydruków na płótnie Photowall musiała znaleźć się przynajmniej jedna podkategoria, aby ułatwić i uspójnić przeglądanie. Szczególną sekcją tła wydruków na płótnie są półki z książkami, urocze małe skupisko, które przedstawia coś, co wszyscy uważamy za interesujące i co widzieliśmy w takiej czy innej formie. Już samo wrażenie posiadania miniaturowej biblioteki wywołuje w nas przyjemne odczucia. Jeśli wybierasz obrazy na płótnie przedstawiające półki z książkami, jednym z nich jest "Drzwi i książki" - wspaniały motyw, który ma również znaczenie symboliczne, ponieważ książki są drzwiami do innych światów.
Informacje o produktach