Z brzegu - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

3479

wzorów

Krajobrazy i widoki

Pejzaże to znakomity sposób na to, aby mały pokój wydał się większy. Takie obrazy otwierają przestrzeń, wnoszą do pomieszczenia kolory i życie, których mogło tam brakować. Poza tym niDowiedz się więcejebo na obrazach sprawia wrażenie przebywania na świeżym powietrzu. Wypróbuj pejzaże z naszej kolekcji pejzaży i widoków na płótnie.

Otwarte błękitne morze

Mówi się, że ludzkość pierwotnie wywodzi się z morza. Bo inaczej z jakiego innego powodu ludzie z całego świata ściągaliby na wybrzeża w trakcie urlopu? Dlaczego marynarze spędzają swoje życie, żeglując po tym niegościnnym środowisku, starzeją się pokryci solą i spieczeni bezlitosnym słońcem? Szum oceanu działa jak kołysanka – niektórzy uważają, że ten odgłos jest tak odprężający, gdyż przypomina nam dźwięki, które słyszeliśmy w łonie matki, cichy szum krwi w żyłach mamy i bicie jej serca. Jak twierdzą naukowcy, zdjęcia morza powodują natychmiastowe odprężenie, przynosząc odbiorcom uczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Inni donoszą, że obrazy przedstawiające ocean sprawiają, iż myśli się o przygodach, podróżowaniu do odległych miejsc i o wolności, której nie można zaznać na lądzie. Sprawdź, jakie będą Twoje odczucia, gdy udekorujesz swój pokój jednym z naszych obrazów.

Pustynia

Algebrę wynaleziono na pustyni. Tak samo jak alkohol i astronomię. Pustynia zachęca nas do myślenia, uwalnia umysł, aby ten mógł badać to, co nieznane. Ogromne niebo otwiera umysł, pozwala mu obrać nowe ścieżki, co prowadzi do zaskakujących spostrzeżeń. Ludzie pustyni mawiają, że pustynnego wiatru nie obchodzi, co człowiek robi lub myśli. Pustynia zachowuje się tak samo od zawsze i nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić. Pewien stary poemat najlepiej opisuje relacje człowieka i pustyni. W wierszu podróżnik znajduje na pustyni dwie kamienne stopy z napisem: „Ja jestem Ozymandias, król królów: Mocarze! Patrzcie na moje dzieła i przed moją chwałą gińcie z rozpaczy!” [przekład A. Asnyk] Nic więcej nie pozostało z posągu i z miasta, które niegdyś było zamieszkane. Pustynia przypomina nam, że czas biegnie nieubłaganie, a nasz czas na tym świecie jest bardzo krótki. Pozostało niewiele środowisk, które są dla nas wyzwaniem. Mieszkamy w klimatyzowanych domach, pracujemy w klimatyzowanych biurach, do których dojeżdżamy klimatyzowanymi samochodami. Nie dziwi więc fakt, że kiedy natura ujawnia przed nami swoją potęgę, czujemy się zaskoczeni. Przypomnij sobie o potędze natury, kupując obraz na płótnie przedstawiający pustynię z kolekcji pejzaży i widoków.

Góry

Surowe krawędzie skał ponad krajobrazem, ubrane w zieleń roślinności i biel śniegu na szczytach – góry to naprawdę wspaniały widok. Te pradawne kolosy stały w tym samym miejscu, gdy człowiek po raz pierwszy rozniecił ogień, uderzając kamieniem o kamień, i przetrwają długo po tym, jak ludzkość zniknie z powierzchni planety. Ich piękne, lecz surowe oblicza widziały miliony wschodów i zachodów słońca, widziały nadejście i odchodzenie wielowiekowych epok lodowcowych, a mimo to nadal trwają. Przetrwały ogień i burzę, przetrwały niezliczone epoki, są niezmienne i wieczne. Czasami trzeba sobie przypominać, że istnieje coś wiecznego, a przynajmniej wiecznego w ludzkiej skali czasu. Jeśli chcesz, aby coś Ci przypominało, że świat idzie do przodu, ale istnieją rzeczy, które się nie zmieniają, jeden z naszych obrazów na płótnie może być dobrym pomysłem na ozdobienie pokoju.

Łąka

Wielu ludzi spędza swoje życia w miastach, w zamknięciu w domach z betonu i stali, z widokiem jedynie na mały skrawek nieba. Ich życie samo w sobie też jest zamknięte – z domu do pracy, z pracy do domu, nigdy nie wychodzą poza swoje małe terytorium. A poza miastami znajdują się pola lawendy, które rozciągają się, jak okiem sięgnąć, łąki i sawanny tak otwarte, że można zobaczyć zagięty horyzont. Obrazy wydrukowane na naszych płótnach dają poczucie wolności, wielkości i bezmiaru, które odciągają nasz umysł od codziennej rutyny, przekierowując go na zupełnie nowe ścieżki, aby mógł swobodnie wędrować po świecie poza miastami i betonowymi wieżami, po miejscach, do których wcześniej nie zaprowadziła Cię wyobraźnia. Puść wodze fantazji i podróżuj w myślach po otwartych trawiastych przestrzeniach, podziwiając nasze obrazy na płótnie z kolekcji pejzaży i widoków.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.