Krajobrazy i widoki

Krajobrazy są doskonałym sposobem na to, aby mały pokój wydawał się większy. Otwierają świat, wnosząc kolor i życie do przestrzeni, w której mogłoby go zabraknąć, a odrobina nieba możDowiedz się więceje naprawdę wprowadzić do wnętrza to, co na zewnątrz. Eksperymentuj z krajobrazami z naszej kolekcji wydruków na płótnie Landscapes and Scenic.

Szeroki błękit morza

Mówi się, że ludzkość pochodzi z morza. To ma sens - dlaczego ludzie na całym świecie podczas wakacji ciągnęliby w kierunku wybrzeży? Dlaczego żeglarze spędzaliby swoje życie unosząc się nad nieprzyjaznym środowiskiem, starzejąc się w słonej mgle i brutalnym słońcu oceanu? Dźwięk oceanu jest jak kołysanka - niektórzy spekulują, że uważamy go za tak relaksujący, ponieważ przypomina nam łono matki, miękki susurrus krwi naszej matki w jej żyłach i rytm bicia jej serca. Obrazy morza, naukowcy twierdzą, są natychmiast relaksujące, przynosząc uczucia spokoju i dobrego samopoczucia do publiczności. Inni donoszą, że ocean sprawia, że myślą o przygodzie, o podróży do odległych miejsc na innych brzegach, o wolności, której mieszkańcy lądu nie mogą sobie nawet wyobrazić. Wywołaj wszystkie te uczucia, a nawet więcej, gdy udekorujesz pokój obrazem.

Pustynia

Algebra została wynaleziona na pustyni. Tak samo jak alkohol i astronomię. Pustynia pobudza do myślenia, uwalniając umysł do wędrówki tam, gdzie wcześniej nie mógł się udać. Rozległe niebo otwiera umysł, wysyłając go nowymi ścieżkami, prowadzącymi do zaskakujących spostrzeżeń. Ludzie pustyni mówią, że pustynny wiatr nie dba o to, co człowiek robi, ani co myśli. Pustynia robi to, co chce, i nic, co możemy zrobić, nigdy tego nie zmieni. Stary wiersz być może najlepiej opisuje relację między człowiekiem a pustynią. W wierszu tym podróżnik znajduje na pustyni dwie stopy kamienia z napisem: "Nazywam się Ozymandiasz, król królów: Patrzcie na moje dzieła, Potężni, i rozpaczajcie!". Nic więcej nie pozostało po posągu, ani po mieście, które kiedyś zajmował. Pustynie są pomocnym przypomnieniem, że czas biegnie zarówno wstecz, jak i do przodu, i że nasz czas tutaj jest krótki. W dzisiejszych czasach jest tak niewiele środowisk, które stanowią dla nas prawdziwe wyzwanie. Przechodzimy z klimatyzowanych domów do klimatyzowanych biur, a pomiędzy nimi jeździmy klimatyzowanymi samochodami; nic więc dziwnego, że potęga natury jest dla nas zaskoczeniem, kiedy się pojawia. Przypomnij sobie o potędze natury dzięki wydrukowi na płótnie o tematyce pustynnej z kolekcji Landscapes & Scenic.

Góry

Góry wznoszące się ponad krajobraz, pokryte zielenią i śniegiem, to naprawdę wspaniały widok. Te starożytne behemoty stoją w tym samym miejscu od czasu, gdy człowiek po raz pierwszy uderzył jedną skałą o drugą, by stworzyć ogień, i mogą przetrwać długo po tym, jak człowiek zniknie. Ich piękne, surowe twarze widziały, jak słońce wschodziło i zachodziło milion razy, widziały nadejście i odejście epok lodowcowych przez wiele długich lat, a jednak trwają. Przez ogień i burzę, i przemijanie wieków, góry trwają, niezmienne i wieczne. Czasami ludziom trzeba przypomnieć, że istnieje coś, co jest wieczne - a przynajmniej wieczne na tyle, na ile człowiek jest w stanie pojąć to pojęcie. Kiedy trzeba wiedzieć, że świat trwa dalej, że są rzeczy, które się nie zmieniają, wydruk na płótnie może być właśnie tym, czym można udekorować pokój.

Łąka traw

Wielu ludzi spędza swoje życie w miastach, zamkniętych w korytarzach z betonu i stali, z których widać tylko skrawek nieba. Ich życie jest zamknięte w sobie, praca do domu do pracy, nigdy nie widząc więcej niż ten skrawek świata. Jednak poza miastami znajdują się pola lawendy, które rozciągają się jak okiem sięgnąć, łąki i sawanny tak otwarte, że można dostrzec krzywiznę samej planety. Obrazy przedstawione na tych wydrukach na płótnie i obrazach wywołują uczucie wolności, wielkości i ogromu, które może wyciągnąć umysł z rutyny i skierować go w nowe, swobodniejsze kanały, wolne do wędrówki poza miastami i betonowymi wieżami do świata, którego być może nigdy sobie nie wyobrażałeś. Uwolnij swój umysł, by przemierzał otwarte przestrzenie w naszej kolekcji obrazów na płótnie Krajobrazy i scenerie.
Informacje o produktach