Krajobrazy

Krajobrazy są wybitnie użytecznym rodzajem elementu dekoracyjnego. Mogą one sprawić, że mały pokój wydaje się większy, rozszerzając przestrzeń po prostu przez ich istnienie. Mogą rozjDowiedz się więcejaśnić zbyt kliniczną przestrzeń, co czyni je idealnymi dla biur, i dekorować, będąc jednocześnie neutralnymi, co czyni je idealnymi dla hoteli. Właściwy krajobraz we właściwym miejscu może sprawić, że pokój zmieni się z zaledwie dobrego w fantastyczny w jednym prostym kroku. Dokonaj zmiany; udekoruj swój dom za pomocą wydruków na płótnie z naszej kolekcji Krajobrazy.

Walk a forest road

Wprowadź spokój do każdej przestrzeni dzięki wydrukowi na płótnie z naszej kolekcji Landscapes przedstawiającemu las. Pozwól swojej wyobraźni podążać mniej uczęszczaną ścieżką, wędrując po przetartych przez czas ścieżkach między drzewami, które były stare, gdy nasza rasa była młoda. Jeśli chodzi o sceny leśne, różnorodność nie ma końca - od chłodnych, prawie uporządkowanych lasów półkuli północnej po surowe, deszczowe dżungle Afryki i Ameryki Południowej. Każdy las wywołuje inne uczucia - podczas gdy wiejska droga przez jesienno-żółty las może być przyjazna i domowa, ta sama wiejska droga przez gęstą, ciemnozieloną dżunglę może przywodzić na myśl myśli o podążaniu tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek.

Podaruj sobie kwiaty

Prawdziwe kwiaty są równie przejmujące, co piękne, są jasnym, ale zbyt krótkotrwałym przykładem piękna świata. Ale dzięki wydrukom na płótnie możesz przenieść całe pole kwiatów, rozciągające się aż po horyzont, do każdego pomieszczenia w swoim domu. Niezależnie od tego, czy wolisz pole maków, łąkę pełną polnych kwiatów, czy lawendowe pola Prowansji, możesz przynieść te kwiaty do domu i zatrzymać je na zawsze, tak samo piękne, jak w dniu zrobienia zdjęcia.

Otwarte pola

Niebo zawsze wydaje się większe na otwartym polu, z trawą sięgającą po horyzont i gładkimi falami wzgórz rozłożonych przed Tobą. Duże pole jest doskonałym miejscem do rozmyślań; ciche susurrusy pól przypominają fale oceanu lądujące na plaży, a kołysanie się trawy na wietrze ma hipnotyczną jakość. Podczas gdy obraz nigdy nie może naprawdę odtworzyć dźwięku i zapachu otwartego pola trawy, może z pewnością pokazać ci, jak to wygląda, a otwarte pole sprawi, że nawet najmniejszy pokój natychmiast wygląda na większy, jaśniejszy i bardziej zamieszkały.

Góry i ruiny

Czasami patrzysz na obrazy gór lub zdjęcia zrobione z ich szczytów i musisz poświęcić chwilę, aby podziwiać wytrwałość ludzi, którzy wspinają się na te kamienne behemoty dla samego zdjęcia. Staje się to jeszcze bardziej imponujące, gdy widzisz zamek na szczycie góry - twój umysł natychmiast zwraca się do ilości pracy, która musiała pójść na budowę tej wieży lub tego muru - ilu ludzi i ile lat zajęło zbudowanie go? Zamki, podobnie jak góry, sprawiają wrażenie, jakby były tam od zawsze i będą tam jeszcze na zawsze, i łatwo jest przeoczyć to, że ciągle się zmieniają. Czy to tylko ośnieżona góra zieleniejąca na wiosnę, czy też powolny proces rozpadu, który zamienia zamki w ruiny, siły czasu działają na wszystkie rzeczy, nawet na góry. Pomimo ich niezmiennego wyglądu w skali ludzkiej, w skali geologicznej góry są niewiarygodnie energiczne, skacząc w górę i w dół jak maluchy na cukrowym haju. Włącz obrazy do swojego wystroju, aby uzyskać pożyteczną medytację na temat niebezpieczeństw związanych z osądzaniem tylko po pozorach.

Sztuka

Artyści na całym świecie byli inspirowani przez lata, aby spróbować sportretować żywy krajobraz w swojej sztuce. Podczas gdy niektórzy z nich są lepsi od innych, nie ma wątpliwości, że malowanie pejzaży jest wymagającą dyscypliną, niezależnie od tego, czy portretujesz zalesione wzgórza, wzburzone morze, czy górski strumień. Wszystko musi być dokładnie tak, ponieważ jest to jedna z niewielu rzeczy, które ludzie mogą rzeczywiście iść i sprawdzić później - nikt nie wie, jak Mona Lisa naprawdę wyglądał, po tym wszystkim, ale każdy może iść do Anglii i zobaczyć, czy Thomas Smith lub Richard Wilson wiedział, co oni na temat. Wprowadź przykład tej wymagającej formy sztuki do swojego domu za pomocą wydruku na płótnie z naszej kolekcji Krajobraz.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.