Akwarelowy Krajobraz - Sepia - Obraz na płótnie - Pokój dzienny

1621

wzorów

Krajobrazy

Pejzaże są szczególnie użyteczne, gdy planujemy wystrój pomieszczenia. Wieszając je na ścianie, można sprawić, że mniejszy pokój wyda się znacznie większy. Mogą również rozjaśnić miejDowiedz się więcejsca ponure i bez wyrazu, co czyni je idealnym wyborem dla biur. Dekorują, pozostając całkowicie neutralne, co znakomicie sprawdza się w hotelach. Właściwy pejzaż we właściwym miejscu może zmienić przeciętny pokój w fantastyczny w jednym prostym kroku. Dokonaj zmiany. Udekoruj swój dom naszymi obrazami na płótnie z kolekcji pejzaży.

Spacer leśną ścieżką

Przenieś spokój, jaki panuje w lesie, do swojego domu, kupując obrazy z naszej kolekcji. Puść wodze fantazji. Wyobraź sobie spacerowanie po utartych ścieżkach, między drzewami, które były stare już wieki temu. Jeśli chodzi o leśne krajobrazy, różnorodność nie ma końca – od chłodnych, niemal uporządkowanych lasów półkuli północnej, do lasów deszczowych Afryki i Ameryki Południowej. Każdy las budzi różne odczucia – podczas gdy wiejska droga biegnąca przez jesienny, jasnożółty las może się wydawać przyjemna i przytulna, ta sama droga wiodąca przez gęstą, ciemnozieloną, pierwotną puszczę może przywodzić na myśl podróż w nieznane. Przenieś jeden z tych lasów do swojego domu na naszym obrazie na płótnie.

Podaruj sobie kwiaty

Prawdziwe kwiaty są urzekające i piękne, lecz zbyt nietrwałe. Na obrazach na płótnie można uwiecznić całe pole kwiatów, ciągnące się aż po horyzont, a ten widok możesz umieścić w swoim domu. Niezależnie od tego, czy wolisz pola maku, łąkę porośniętą polnymi kwiatami, czy pola lawendy w Prowansji, możesz zabrać te kwiaty do domu i podziwiać bez końca, a one zawsze będą tak samo piękne jak w dniu, w którym zrobiono fotografię.

Otwarte pola

Niebo zawsze wydaje się większe nad ogromną przestrzenią porośniętą trawą. Sięga aż po horyzont, wyginając się w łagodne fale na pagórkach. Takie otwarte przestrzenie są doskonałym miejscem do myślenia. Cichy szelest poruszanej wiatrem roślinności przypomina dźwięk fali docierającej do plaży, a kołysanie się traw ma hipnotyzujące właściwości. Obraz nie może oddać zapachów i dźwięków z łąki, ale z pewnością może pokazać jej wygląd. Tego typu krajobraz sprawi, że nawet najmniejszy pokój wyda się większy, jaśniejszy i przyjemniejszy do zamieszkania.

Góry i ruiny

Czasami spoglądając na obrazy przedstawiające góry lub zdjęcia zrobione z ich szczytów, musisz poświęcić chwilę na podziwianie wytrwałości ludzi, którzy wspięli się na te kamienne kolosy tylko po to, aby uzyskać dobre ujęcie. Staje się to jeszcze bardziej imponujące, gdy zobaczysz zamek na szczycie góry. Twój umysł zaczyna natychmiast analizować, jak wiele pracy musiało kosztować postawienie tej wieży, czy muru obronnego – przez ile lat i jak wielu ludzi musiało je budować? Zamki, tak samo jak góry, wydają się stać w tym samym miejscu od zawsze i na zawsze tam pozostać. Łatwo jest więc przeoczyć to, że stale się zmieniają. Ośnieżone górskie szczyty robią się nagle zielone wraz z nadejściem wiosny, a powolny proces wietrzenia zmienia zamki w ruiny. Czas odciska swoje piętno na wszystkim, nawet na górach. Pomimo swojej niezmienności w ludzkiej skali czasu, w skali geologicznej góry okazują się być bardzo dynamicznymi tworami, stale się wypiętrzają lub erodują. Włączenie naszych obrazów do wystroju wnętrz pobudzi Cię do rozmyślań nad niebezpieczeństwem związanym z ocenianiem rzeczy po pozorach.

Sztuka

Wielu artystów z całego świata latami próbowało oddać piękno żywego krajobrazu w swojej sztuce. Choć niektórzy z nich są lepsi od innych, nie ma wątpliwości, że pejzaż to wymagająca dyscyplina malarstwa, niezależnie od tego, czy próbuje się przedstawić zalesione wzgórze, wzburzone morze, czy górski potok. Wszytko musi wyjść idealnie, bo to jedna z niewielu sytuacji, w której oglądający obraz mogą sprawdzić, jak dany obiekt powinien wyglądać. Nikt po tylu latach nie wie, jak wyglądała Mona Lisa, ale każdy może pojechać do Anglii i ocenić, czy Thomas Smith lub Richard Wilson dobrze wykonali swoją pracę. Zdobądź przykład tej znakomitej sztuki, wybierając jeden z naszych obrazów na płótnie z kolekcji pejzaży.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.