Lasy

Tchnij życie do swojego wnętrza dzięki obrazom na płótnie z kolekcji Photowall Lasy i obszary leśne. Nasze niezwykle artystyczne obrazy różnych pejzaży obszarów leśnych i lasów wprowaDowiedz się więcejdzą poczucie pogody i spokoju do każdego wnętrza. Bez względu na to, czy chcesz wnieść powiew wielkich przestrzeni do wiejskiego domku, czy przenieść piękno Matki Natury do miejskiego środowiska, nasze starannie zaprojektowane i sfotografowane obrazy na płótnie i obrazy malarskie poprawią atmosferę w każdym domu. Od tętniących życiem, hałaśliwych lasów deszczowych Ameryki Południowej do spokojnych, bujnych lasów Europy Północnej, nasza kolekcja obrazów na płótnie oferuje wspaniały wybór grafik poprawiających nastrój.

Promienne lasy tropikalne i lasy pierwotne

Od lasów deszczowych strefy umiarkowanej w Chile i Argentynie w Ameryce Południowej, bujnej zielonej roślinności lasów deszczowych w Nowej Zelandii i chłodniejszego klimatu Norwegii do parnych tropikalnych lasów deszczowych Amazonii, dorzecza Kongo w Afryce środkowej i równikowych wiecznie zielonych lasów Azji — zebraliśmy zróżnicowaną kolekcję dzieł sztuki obejmujących wszystkie nastroje. Wyobraź sobie parne powietrze spowijające Amazonkę płynącą przez Brazylię, Peru i Kolumbię, z miliardami drzew, tysiącami gatunków zwierząt, a wszystko to tętniące życiem. Wyobraź sobie bzyczenie i szum owadów i uporczywe nawoływania ptaków fruwających dookoła. Będąc domem dla pięknych, kolorowych gatunków wszelkiego rodzaju, Amazonka jest również domem dla niebezpiecznych jaguarów, kuguarów i anakond. Na naszych obrazach na płótnie uchwycono istotę tych środowisk: promienie słońca w koronach drzew, tajemnicze mgły i opary tych lasów i przekazano zagęszczenie i żywotność obszarów, które zazwyczaj są rzadko przemierzane. Wyobraź sobie wysokie lasy cyprysowe i sosnowe z ich namorzynami, bagnami i wyspami drzew przeplatane błękitnymi wodami Everglades na Florydzie. W lasach deszczowych strefy umiarkowanej w Nowej Zelandii maleńkie potoki wiją się po dnie lasu wyłożonym mchami i paprociami, podczas gdy w Indiach lasy deszczowe z drzewami liściastymi są urozmaicone przez bambus, krzewy i trawy. Na całym globie lasy pierwotne stoją dumnie z ich wysokimi drzewami, upakowane tak gęsto, że deszcz nie dociera do ziemi. Grube pnie starych dębów dominują w widokach lasów i obszarów leśnych, natomiast stare ruiny są pochłaniane przez tropikalną dżunglę. Obrazy na płótnie Photowall pokazują piękno i cudownie olbrzymią różnorodność lasów na całym świecie.

Fantastyczne obszary leśne

Bez względu na schemat projektowania wnętrz w naszej kolekcji znajdziesz coś do uzupełnienia i podkreślenia przestrzeni życiowej. Inspirujący dywan dzwonków w lesie, kipiące strumienie wędrujące przez paprocie oraz połysk i blask lasów pokrytych szronem. W naszej galerii można prześledzić pory roku: ostre, białe, ośnieżone lasy zimą, gdzie niemal można usłyszeć trzask gałązek i zamrożonych liści pod stopami, złote słońce przebijające wiosną przez drzewa obciążone delikatnym kwieciem, które opada na leśną ściółkę, tworząc dywan płatków konfetti. Żywe, zielone drzewa liściaste, upakowane tak gęsto, że światło słoneczne ledwo może znaleźć przez nie drogę, i rdzawe, złote i brązowe dywany z jesiennych liści wskazujące na przygotowania do zimy. Obrazy na płótnie w czerni i bieli, a także w kolorze sepii dodają dramatycznego charakteru do już wspaniałych krajobrazów, natomiast barwy i głębie widoczne na naszych grafikach są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego gustu artystycznego. We Włoszech drzewa lgną do podnóża Dolomitów; w Skandynawii czepiają się niepewnie zboczy urwisk. Lasy mają wielką zmienność, jeśli chodzi o sposób ich przedstawiania; jasność rzeki wiosną łagodnie wijącej się w słońcu wraz z jej fauną i florą, czy brama z wykrzywionych, przeplatających się drzew, tworząca ciemną, mroczną ścieżkę. Może przyciągnie Cię blask ośnieżonych lasów wysoko na zboczach, świecące jasno zimowe słońce, a może zniewalający żółty las w Aspen na tle doskonale błękitnego nieba. Pasma lasów z charakterystycznym światłem i kolorami o zachodzie lub wschodzie słońca mogą stanowić urzekający centralny element w każdym domu. Być może szukasz grafiki, która przedstawia Twoją ojczyznę, gdzie mieszkasz, lub przypomina Ci wspaniałe wakacje, a może po prostu szukasz pięknego dzieła sztuki. Niezależnie od tego, czy szukasz dodatku, który nada wykończenie, czy czegoś specjalnego, co uczyni Twój dom bardziej przytulnym, znajdziesz to w naszej kolekcji obrazów na płótnie i obrazów malarskich.
Informacje o produktach