Drzewa

Od zarania cywilizacji drzewa były uznawane za święte i wyjątkowe. Dla wielu ludzi symbolizują one życie, wzrost i wiedzę - trzy największe kamienie węgielne ludzkości. Biorąc pod uwaDowiedz się więcejgę, że drzewa od milionów lat pomagają i chronią ziemię i jej mieszkańców, zapewniając nam schronienie i pożywienie, nic dziwnego, że tak wielu ludzi je kocha i szanuje. Jeśli zgadzasz się, że te zielone olbrzymy są jednym z najbardziej wyjątkowych tworów natury, okaż swoją miłość za pomocą wydruku na płótnie z naszej bogatej kolekcji obrazów z drzewami.

Wprowadź las do swojego domu

Co najbardziej podoba Ci się w drzewach? Czy to, jak ich liście zmieniają kolory w zależności od pory roku? Czy to, że są domem dla dzikich zwierząt? A może sposób, w jaki świecą, gdy światło słoneczne przebija się przez ich liście? Bez względu na to, jakie jest Twoje wyobrażenie o pięknie drzew, mamy obraz, który będzie Ci odpowiadał. Minęły już czasy, gdy wyglądając przez okno, wciąż widziałeś ten sam ponury krajobraz. Dzięki naszym wydrukom na płótnie każdy pokój zyska nowy, zachwycający punkt centralny, a Twój dom zamieni się w leśny raj. Nasza szeroka oferta obejmuje rodzime drzewa, takie jak sosny i dęby, a także zamorskie liście, takie jak bambusy i palmy. Jeśli obawiasz się, że zieleń nie pasuje do Twojego wystroju, mamy zdjęcia we wszystkich odcieniach. Wybierz z naszego asortymentu purpurowe zachody słońca w kształcie palm, ogniście czerwone jesienne lasy lub błękitne krajobrazy nieba prześwitujące przez korony drzew. Mamy drzewo dla każdego stylu.

Stwórz swoją wymarzoną atmosferę

Czego potrzebuje Twój pokój? Niezależnie od tego, czy chcesz mieć niewielką ozdobę ścienną w ramce, czy ogromny obraz na płótnie, nasze obrazy z drzewami z pewnością Cię zadowolą. Nasze obrazy z drzewami pasują do każdego nastroju. Jeśli chcesz rozjaśnić poranki, wybierz do swojej sypialni duży obraz na płótnie przedstawiający promienie słońca padające na las. Jeśli szukasz obrazu pasującego do ciemniejszej kolorystyki, może spodoba Ci się czarno-biały lub utrzymany w tonacji sepii obraz. Chcesz wprowadzić naturę do swojej surowo białej łazienki? Obraz przedstawiający palmy na plaży będzie strzałem w dziesiątkę. Niezależnie od tego, jaką atmosferę chcesz stworzyć, w naszej kolekcji znajdziesz idealne wydruki na płótnie.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.