Przyjaciele dżungli - Obraz na płótnie - Pokój dziecięcy

2198

wzorów

Drzewa

Od zarania cywilizacji drzewa były określane mianem świętych i wyjątkowych. Dla wielu ludzi symbolizują życie, wzrost i wiedzę, czyli trzy z najważniejszych filarów ludzkości. Biorąc Dowiedz się więcejpod uwagę, że drzewa pomagały chronić Ziemię i jej mieszkańców od milionów lat, zapewniając nam schronienie i pożywienie, nie dziwi, że wiele osób podziwia je i szanuje. Jeśli zgadzasz się, że te zielone giganty to jedne z najwspanialszych dzieł natury, okaż swój podziw, wybierając jeden z naszych obrazów na płótnie przedstawiający drzewo.

Przenieś las do swojego domu

Co najbardziej lubisz w drzewach? Czy to, jak liście zmieniają kolory wraz ze zmieniającymi się porami roku? Czy może stworzenia, które je zamieszkują? Czy sposób, w jaki się mienią, gdy słońce prześwieca przez ich liście? Nieważne, czym jest dla Ciebie piękno drzew, mamy obraz, który będzie Ci odpowiadał. Dni, w których wyglądasz za okno, aby za każdym razem ujrzeć ten sam ponury krajobraz, bezpowrotnie minęły. Jeden z naszych obrazów na płótnie będzie stale przyciągał Twoją uwagę, zamieniając Twój dom w leśny raj. Nasza szeroka oferta obejmuje obrazy przedstawiające rodzime gatunki drzew, takie jak sosny i dęby, oraz bardziej egzotyczne rośliny, na przykład bambusy i palmy. Jeśli obawiasz się, że zieleń nie bardzo pasuje do wystroju Twoich pomieszczeń, mamy fotografie o różnych kolorystykach. Możesz wybrać purpurowy zachód słońca prześwitujący przez palmy, ognistą czerwień jesiennego lasu lub błękitne wieżowce widziane przez korony drzew. Mamy drzewo do każdego wystroju.

Stwórz swoją wymarzoną atmosferę

Czego potrzebuje Twój pokój? Niezależnie o tego, czy potrzebujesz małego obrazka do powieszenia na ścianie, czy ogromnego płótna, które będzie głównym elementem wystroju, nasze obrazy drzew na pewno się sprawdzą. Mamy drzewa, które uzupełnią każdy wymarzony klimat. Jeśli chcesz rozjaśnić poranki w swojej sypialni, wybierz obraz przedstawiający promienie słoneczne przedzierające się przez korony drzew. Jeśli potrzebujesz czegoś w ciemniejszych kolorach, może Cię zainteresować obraz czarno-biały lub w sepii. Chcesz odrobinę naturalnego wyglądu w swojej nudnej białej łazience? Obraz przedstawiający nadmorskie palmy będzie idealnym wyborem. Niezależnie od tego, jaką atmosferę chcesz stworzyć, w naszej kolekcji znajdziesz odpowiedni obraz.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-3 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.