Buki

Jedną z naszych najpopularniejszych kategorii wśród drzew są wydruki na płótnie Beech trees. Ten rodzaj drzewa jest często uważany za królową brytyjskich drzew, ponieważ stanowi ważneDowiedz się więcej źródło pożywienia i dom dla wielu gatunków. Należąca do rodziny Fagaceae kora buka jest często domem dla różnych grzybów i mchów, a jego nasiona są zjadane przez myszy, wiewiórki i ptaki. Na wydrukach canvas z drzewami bukowymi można zobaczyć, dlaczego naukowa nazwa buka europejskiego brzmi Fagus sylvatica. Fagus to nazwa łacińska, która oznacza "rodzaj dębu", a przydomek sylvatica oznacza "rosnący w lesie". Ponadto na wydrukach canvas z bukami widać, że te piękne drzewa osiągają wysokość do 40 metrów, a ich żywotność może przekraczać 300 lat! Nic więc dziwnego, że kojarzone są z mądrością, ponieważ już dawno temu studenci trzymali kawałek kory, aby odnieść sukces w nauce. Być może wydruki canvas z drzewami bukowymi zrobią dla Ciebie to samo w innej formie.

Efekt wydruków na płótnie Buki

Ponieważ te niezwykłe rośliny, które są technicznie wydłużonymi roślinami, pomagają również w utrzymaniu czystego powietrza i zdrowych ekosystemów, umieszczenie ich w Twoim domu ma sens. Jednak nie każdy ma wystarczająco dużo miejsca, aby zasadzić drzewo w swoim domu, ale nie martw się więcej, ponieważ nasz doskonały asortyment wydruków na płótnie Buki daje Ci możliwość nadal mieć to ożywcze uczucie, choć w innej formie. Dzięki niemu odetchniesz i na nowo docenisz naturę, życie i najbliższe otoczenie, a być może nawet rozbudzisz w sobie chęć przeżycia przygody i wyruszenia na łono natury. Odtwórz ten spektakl natury i poczuj się, jakbyś spacerował wśród nich dzięki wydrukom na płótnie Buki. Czy wiesz, że w średniowieczu był on znany jako drzewo wróżek? To sprawia, że jest ono atrakcyjne również dla małych dzieci, które mogą je mieć w swoich pomieszczeniach.

Wiele pór roku

Niezależnie od tego, czy chodzi o pomieszczenia mieszkalne, rekreacyjne czy komercyjne, dzięki wydrukom na płótnie Buki możesz udekorować swoje wnętrze światem pełnym różnych kolorów. Wystarczy, że spojrzysz na swoje otoczenie, a dostrzeżesz piękno, jakie kolory nadają naszej planecie, sprawiając, że jesteśmy szczęśliwi i zadowoleni wizualnie i emocjonalnie. Odtwórz te emocje za pomocą wydruków na płótnie Photowall z serii Beech trees. Cykl natury jest jednym z najlepszych darów dla nas, nie tylko pod względem podziwiania widoków, ale również dlatego, że daje nam różnorodność temperatur i innych zjawisk naturalnych. Nawet jeśli nie lubisz spędzać czasu na świeżym powietrzu, wydruki na płótnie Beech trees z pewnością stworzą pozytywną, żywą i relaksującą atmosferę w Twoich wnętrzach. Ciesz się wiosenną atmosferą dzięki obrazom takim jak "Green Forest Sunlight" lub rozkoszuj się pięknem jesieni dzięki obrazowi "Forest in Autumn".

Artyzm wydruków na płótnie "Buki"

My, ludzie, kochamy drzewa nie tylko ze względu na ich praktyczne zastosowanie, ale również dlatego, że posiadają one ten naturalny urok. Drzewa mogą być bardzo piękne, na tyle wysokie, że wydają się dotykać nieba i na tyle duże, że nie sposób się do nich nawet przytulić. W związku z tym, że drzewa są bardzo piękne, są tak wysokie, że wydają się dotykać nieba i tak duże, że nie można się do nich przytulić. Wspaniałe wydruki na płótnie Buki mogą mieć ten sam wpływ, który prawie każdy z nas czuł w pewnym momencie, co po prostu zatrzymując się, aby cieszyć się pięknem drzewa. Wydruki na płótnie z bukami przywodzą na myśl zszywki popkultury, takie jak serial telewizyjny Gra o tron. Aleja starych buków znana jako "The Dark Hedges" jest jednym z najczęściej fotografowanych miejsc w Irlandii Północnej i była przedstawiana jako Kings Road we wspomnianym programie.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-47 z 47 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.