Wydmy

Ponadczasowość i piękno możesz teraz wprowadzić do swoich wnętrz, nabywając wydruki na płótnie Sand dunes by Photowall. Brak wody sprawia, że są to miejsca niegościnne dla większości Dowiedz się więcejstworzeń, ale ludzie żyją w nich i badają je od zarania dziejów. Ta wysokiej jakości linia wydruków na płótnie Sand dunes gwarantuje nie tylko maksymalny efekt wizualny, ale także szeroką gamę odcieni, które uzupełniają wiele schematów kolorów i innych elementów wystroju wnętrz. Możesz je również odpowiednio dopasować do własnego projektu i ogólnej estetyki. Te wydruki na płótnie z wydmami piaskowymi pozwolą Ci bawić się różnymi elementami dekoracyjnymi i w ten sposób stworzyć zupełnie nową atmosferę w przestrzeni.

Podstawowe informacje w wydrukach na płótnie Sand dunes

Aby maksymalnie uprościć, wydma to kopiec piasku utworzony przez wiatr, zwykle wzdłuż plaży lub na pustyni. Powstają one, gdy wiatr nawiewa piasek do osłoniętego obszaru za przeszkodą, gdzie rosną jako gromadzące się ziarna piasku. Check out this movement in the sand dunes canvas print aptly named "Sand Wind". Na tym obrazie widać również, że każda wydma ma stronę nawietrzną i śliską. Strona nawietrzna to oczywiście ta, po której wieje wiatr i wypycha ziarna do góry. Strona poślizgowa to po prostu strona, na której nie ma wiatru lub jest on minimalny. Jak można zauważyć na wielu wydrukach na płótnie z wydmami, powierzchnia poślizgu jest zazwyczaj gładsza niż strona nawietrzna. Ten kontrast można uchwycić na wydrukach na płótnie przedstawiających wydmy, takich jak "Wiatr". W ten sposób można znaleźć prawdziwe fotografie, które stają się lepsze przy każdym oglądaniu ze względu na ich skomplikowane szczegóły, a także wydruki na płótnie wydm piaskowych w formie dzieł sztuki, które można zaklasyfikować jako piękne i inspirujące.

Różne rodzaje

Innym bardzo interesującym faktem w wydmach piaskowych wydruków na płótnie jest to, że wydmy mogą być rzeczywiście bardzo duże cechy geograficzne lub tylko małe nierówności. Ponadto, są one również klasyfikowane według ich kształtów, z pięcioma głównymi wyglądami. Wydmy półksiężycowate mają kształt szerokiej litery C. Są one nie tylko najszybciej poruszającym się typem wydmy, ale również najczęściej spotykanym, co widać na wielu wydrukach na płótnie. Istnieją również wydmy liniowe, które tworzą proste lub prawie proste linie. Niektóre z nich mają nawet kształt wijącego się węża, który powstaje tam, gdzie ciśnienie wiatru jest prawie równe po obu stronach wydmy. Doskonałym przykładem jest wydmowy wydruk "Sand Desert". Pozostałe trzy to wydmy gwiaździste, wydmy kopułowe i wydmy paraboliczne. Sprawdź, czy uda Ci się dostrzec któryś z nich na naszych pięknych wydrukach na płótnie.

Więcej wydruków na płótnie z wydmami

Podczas gdy na wydrukach canvas znajduje się wiele różnych lokalizacji, najbardziej intrygującą jest Dead Vlei. W przybliżeniu nazwa ta oznacza "martwe bagno". Znajduje się wśród najwyższych wydm na świecie, z niektórych prawie tak wysokie jak Empire State Building! Kiedyś w tym miejscu płynęła rzeka, która odżywiała pustynne życie, a nawet drzewa. Jednak około 900 lat temu klimat wyschnął, a wydmy odcięły Dead Vlei od rzeki. W Dead Vlei zrobiło się zbyt sucho, aby drzewa mogły się nawet rozłożyć, co widać na wydruku na płótnie "Deadvlei with Dead Trees". Zauważcie, że po prostu wypaliły się na słońcu, stając się pomnikami własnej zagłady. Drzewa, liczące obecnie ponad 1000 lat, tworzą jałowy las, który może być centralnym punktem dekoracji Twojego wnętrza. Wydruki na płótnie Sand dunes takie jak ten mogą być ozdobą Twoich pomieszczeń!
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-79 z 79 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.