Ciernie

Cierń, kręgosłup, lub kłujący jest powszechnie definiowany jako struktury spinozy, które są twarde rozszerzenia liści, korzeni, łodyg lub pąków z ostrymi końcami, Te rozszerzenia służDowiedz się więceją jako mechanizm obronny dla roślin, które powstrzymują zwierzęta od karmienia ich. Według klasyfikacji botanicznej, ciernie pochodzą z pędów, kolce z liści, a kolce z tkanki epidermy. Photowall oddaje hołd tej kłującej, ale użytecznej części rośliny swoją własną kolekcją wydruków na płótnie z kolcami. Te obrazy przedstawiają te kolczaste struktury, które mnożą się w całej florze, aby chronić te zielone cuda natury. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie z cierniami na ścianach swojego salonu i nadaj przestrzeni dziwaczny i niekonwencjonalny klimat. Twoi bliscy i goście nie przestaną się zastanawiać, dlaczego, ze wszystkich rzeczy, to właśnie te ciernie wydruki na płótnie, które zdecydowałeś się umieścić w tej wspólnej przestrzeni. Ale zauważ, jak ich oczy zostaną przyciągnięte do tych wydruków na płótnie z cierniami i z trudem będą mogli oderwać od nich wzrok. Będą szukać coraz bardziej pomysłowych powodów, aby pozostać w tym obszarze z tymi wszystkimi ciernie wydruki na płótnie wokół nich. Pozwól, aby te wydruki na płótnie z cierniami stały się głównym punktem w Twoim domu.

Czarny w cierniach

Ciernie zyskały złą reputację na przestrzeni dziejów. Cierń w boku oznacza, że masz problem, który niełatwo będzie rozwiązać. Z kolei bycie cierniem wśród róż pokazuje Twoje niedoskonałości, podczas gdy jesteś otoczony pięknem. I nawet w chrześcijaństwie, nasz Pan i Zbawiciel, Jezus Chrystus, został zmuszony do cierpienia przez noszenie korony cierniowej przed ukrzyżowaniem, nic dziwnego, że ciernie dostały taki zły rap w naszej kulturze. Photowall w swojej wyjątkowej kolekcji wydruków na płótnie "Atacama Cactus II", "Agave Succulent" i "Echinopsis Cacti" pozwoli Ci choć raz zobaczyć ich dobrą stronę. Te obrazy przedstawiają te ochronne przedłużenia roślin, które pojawiają się na bardziej popularnych zieleniach, które rozpoznajemy. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie z kolcami w swoim pokoju rekreacyjnym i poczuj żywość i świeżość, które te obrazy przynoszą. Twoje chwile dorosłej rozrywki nigdy nie będą bardziej wciągające niż wtedy, gdy masz te ciernie wydruki na płótnie na ścianach. Nie ma praktycznie żadnego pokoju lub ściany, które nie mogą być ożywione przez posiadanie tych ciernie wydruki na płótnie na nich. These thorns canvas prints are a guaranteed hit in your urban dwelling.

Ochrona w cierniach - wydruki na płótnie

Ludzie czasami zapominają, że rośliny są agresywnymi żywymi istotami. Wynika to z faktu, że w przeciwieństwie do ludzi czy zwierząt, nie mają one bardzo wyczuwalnego zmysłu ruchu. Ale rośliny rosną, walczą, żywią się, rozmnażają i chronią się codziennie. To są cechy nie tylko dynamicznej formy życia, ale i istoty czującej. Na gałęziach i liściach rosną kolce jako mechanizm ochronny, aby zwierzęta ich nie zjadły. Na równinach Afryki drzewa akacjowe osiągają zawrotną wysokość, gdy żyrafy zaczynają się pasć na ich liściach. Na ich dolnych gałęziach szybko wyrastają kolce, aby zniechęcić te wysokie zwierzęta do zrobienia sobie z ich części przekąski. Photowall pozwala Ci zobaczyć rzeczy w nowym świetle dzięki "Golden Ball Cactus", "Golden Barrel Cactus" i "Prickly Blue" w swojej niezwykłej kolekcji wydruków na płótnie z kolcami. Te obrazy przedstawiają kilka innych sposobów, w jakie ciernie chronią rośliny, na których rosną. Powiesić kilka z tych ciernie wydruki na płótnie w swoim lounging den i czuć uspokajający i relaksujący energii, że dają się. Multiply the soothing factor in this space a hundredfold by having these thorns canvas prints on the walls. Po prostu patrząc w cichej rumination na te ciernie wydruki na płótnie może złagodzić z dala zmartwień i trosk dnia.

Sharp and pointy

W starożytnej japońskiej filozofii Bushido naucza się, że gdy wojownik osiągnie jedność z wszechświatem, nawet cierń może być użyty jako broń. Cierń ma również oznaczać ochronę i odporność. Mówi się, że kropla deszczu, która przykleiła się do ciernia, jest najbardziej odurzającym nektarem na ziemi. W innych kulturach cierń oznacza zdrowie rośliny i wszystkiego, co jest z nią związane. Nic więc dziwnego, że ten elementarny, ale niezbędny produkt natury ma różne znaczenie w różnych kulturach. Photowall poszerza Twoje zrozumienie dzięki obrazom "Cactus No 4", "Black Cactus" i "Cactus-Beige" w swojej doskonałej linii wydruków na płótnie z kolcami. Te obrazy przedstawiają ciernie w bardziej osobliwym i znaczącym świetle. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie Thorns na szczycie swojego łóżka, w swoim pokoju sypialnym i poczuj się tak, jakbyś zamykał oczy na jednej z najpiękniejszych pustyń na świecie. Niech te wydruki na płótnie Thorns wypełnią Twoje sny obrazami zielonych pól i otwartych równin.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-32 z 32 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.