Liście

Liście są naukowo definiowane jako integralne, boczne przydatki łodygi rośliny naczyniowej. Są one zwykle wyniesione ponad ziemię i stanowią główną część rośliny, która wychwytuje świDowiedz się więcejatło słoneczne i przeprowadza fotosyntezę. Tkanka odpowiedzialna za pochłanianie światła słonecznego nazywana jest mezofilem i zwykle znajduje się w górnej części blaszki. Ale niektóre liście, jak eukaliptus, mają swój mezofil po obu stronach. Photowall oddaje hołd temu pomocnemu i pięknemu cudowi natury poprzez własną linię wydruków na płótnie Photowall leaves. Na obrazach tych znajdują się liście wszystkich kształtów i rozmiarów, zawieszone na każdym rodzaju rośliny, jaki tylko można sobie wyobrazić. Powieś kilka takich wydruków w swoim salonie i zamień go w wirtualny ogród lub szklarnię. Poczuj świeżość i obfitość natury, mając wokół siebie te niesamowite wydruki na płótnie z liśćmi. Your family and friends will appreciate you filling your home with these leaves canvas prints, and will find ever more imaginative ways to linger in your living room. You may also position these leaves canvas prints in your recreational rooms to further enhance the atmosphere of calm and increase the fun factor in this space. Te liści płótna wydruki będą hitem w twój domu.

Nieodzowne w liściach wydruki na płótnie

Ale liście to nie tylko niezbędny dodatek do roślin lub drzew. Mogą one również służyć jako symbol wzrostu i nowego życia. Podobnie, opadające jesienią liście mogą symbolizować koniec rzeczy i napełniać nas melancholią i nostalgicznymi emocjami. Nawet poeci, minstrele i skrybowie byli inspirowani do tworzenia swoich największych dzieł obrazem liści spadających z drzewa. Photowall w swojej niesamowitej kolekcji wydruków na płótnie "Tropikalne liście i kwiaty", "Japoński las" i "Przyjaciele z dżungli" daje Ci coś do myślenia. Te obrazy przedstawiają najczęstsze scenariusze, w których możemy zobaczyć liście w naturze. Powieś kilka z tych wydruków na płótnie z liśćmi w swoich pokojach wypoczynkowych, aby nadać przestrzeni arborealny i naturalny charakter. Kolor zielony pomoże Ci się zrelaksować i ukoi wszystkie troski tego dnia. Usiądź ze szklanką lemoniady na swoim ulubionym szezlongu i po prostu pozwól sobie zgubić się w spokojnym i cichym pięknie tych wydruków na płótnie z liśćmi. Włącz trochę muzyki, aby dopełnić fantazji o byciu w głębokim lesie.

Zachowanie równowagi dzięki wydrukom na płótnie z liśćmi

Wiele stworzeń w przyrodzie polega na liściach w celu ochrony i utrzymania się przy życiu. Gąsienica spożywa liście, dopóki nie będzie w stanie wejść do swojej poczwarki i uwolnić się, aby stać się pięknym motylem. Zwierzęta, które stosują kamuflaż ochronny jako formę obrony, często przybierają formę liścia, aby ukryć się przed swoimi naturalnymi drapieżnikami. Jeśli liść jest wystarczająco duży, nawet człowiek schroni się pod nim podczas epizodów deszczowych. W wojsku, jednym z umiejętności nauczanych żołnierzy na przeżycie lasu jest zebrać wodę, która zebrała się na kilka liści, tak, że będą mieli wystarczająco dużo do picia. Photowall w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie "Birds of Paradise", "Palm Leaves Sunset" i "Archive Birds and Butterflies" daje Ci jeszcze więcej powodów do miłości. Te obrazy nie tylko pokazują liście, ale także zwierzęta, które zależą od nich, aby przetrwać. Wyświetl kilka z tych wspaniałych wydruków na płótnie z liśćmi na szczycie łóżka, w swoim pokoju do spania, i poczuj się, jakbyś zasypiał w sercu dżungli, otoczony liśćmi i bujną roślinnością. Te wydruki na płótnie z liśćmi zapewnią ci najlepszy sen, jaki kiedykolwiek miałeś przez długi czas.

Zasadnicze i pomocne

Wielki kompozytor klasyczny Ludwig Von Beethoven był głuchy i niemy od urodzenia. Dlatego to taki cud, że pomimo tych ograniczeń, był w stanie stworzyć jedne z najpiękniejszych symfonii i melodyjnych utworów w muzyce. Mówi się, że godzinami przesiadywał w lesie i patrzył na ruch liści spadających z drzew. To właśnie ich ruch zainspirował go do stworzenia arcydzieł, którymi cieszymy się dzisiaj. Photowall pragnie zainspirować Cię również obrazami "Golden", "Woods Pathway" i "Tropical View from under a Palm Tree" w swojej doskonałej linii wydruków na płótnie z liśćmi. Te obrazy przedstawiają bardziej wytrzymałe i obfite oblicza tej szlachetnej części rośliny. Strategicznie rozmieść te wydruki na płótnie z liśćmi w przedpokoju, aby nadać przestrzeni wrażenie świeżego lasu po deszczu. Sprawisz, że obowiązek przechodzenia z pokoju do pokoju stanie się ćwiczeniem w oglądaniu piękna po pięknie. Pozwól, aby te wspaniałe wydruki na płótnie z liśćmi wprowadziły Matkę Naturę na ściany Twojego pięknego miejskiego mieszkania. Freshness and bounty will live in your home with these leaves canvas prints.
Informacje o produktach