Bukiety

Bukiety kwiatów zawsze były symbolem piękna i koloru w całej historii. Reprezentują one nowe życie i wzrost wszystkich rzeczy. Kiedy mężczyzna ma miłosne zamiary wobec kobiety, daje jDowiedz się więcejej bukiet. Kiedy królowa piękności zostaje koronowana, wręcza się jej bukiet kwiatów. Kiedy człowiek wraca do domu lub jest witany po raz pierwszy w nowym miejscu, wręczany jest mu bukiet kwiatów. Nawet w czasie żałoby i straty, bukiety służą jako symbol odpowiednich uczuć. Photowall uhonorował to wspaniałe dzieło sztuki w swojej linii wydruków na płótnie Bukiety. Te jedyne w swoim rodzaju obrazy potrafią ożywić i ożywić każdy dom jak nic innego. Te bukiety wydruki na płótnie są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów, aby zaspokoić gusta każdego wymagającego mieszkańca miasta. Idą dobrze z prawie każdym kolorze w praktycznie każdym pokoju w domu. Allow these light and pleasing bouquets canvas prints to lighten up your living room as you arrive from the office after a hard day's work. Pozwól swoim bliskim rozkoszować się blaskiem i pięknem, jakie emanują z tych wspaniałych bukietów.

Piękne w bukietach wydruki na płótnie

Różne rodzaje bukietów reprezentują różne rzeczy w różnych czasach. W naszych czasach czerwona róża jest uwerturą do romantycznych motywów, podczas gdy biała wyraża przyjaźń. Photowall pozwala Ci cieszyć się ich pięknem dzięki obrazom "Bohemian Arrangement", "Colourful Flowers on Black Background" i "Indigo Ochre" w swojej wyjątkowej kolekcji wydruków na płótnie z bukietami. Będą one wyglądać szczególnie dobrze wisząc nad kominkiem lub w Twojej mini-bibliotece. Jeśli chodzi o ozdabianie wnętrz, nigdy nie możesz się pomylić z tymi wydrukami na płótnie Bukiety. Jeśli chcesz, aby Twój dom stał się prawdziwym ogrodem, ustaw te obrazy w kolumnach, aby stworzyć dzieło sztuki. Z tymi bukietami wokół Ciebie i Twoich gości, czas na herbatę nigdy nie był bardziej delikatny i zachwycający. Nawet Twoje dzieci docenią posiadanie tych atrakcyjnych bukietów wydruków na płótnie w swoich pokojach do spania lub kącikach zabaw. Mogą one dać Ci niezliczone godziny kojącego relaksu, gdy patrzysz na ich kolorowe oblicze. Ease away the day's stress and care by sitting in your favourite spot and letting the hours while away, as you enjoy these picturesque masterpieces. Istnieje jeden dla każdego nastroju i fantazji. Spraw, aby te bukiety stały się częścią Twojego codziennego życia.

Ciekawe w bukietach - wydruki na płótnie

W czasach feudalnych każdy klan był reprezentowany w swoim herbie przez konkretny kwiat. Wewnętrzne cechy każdego kwiatu miały odzwierciedlać wartości i zasady, którymi kierował się każdy dom. W Japonii rycerze samurajscy byli nie tylko mistrzami miecza, ale także ekspertami w sztuce układania kwiatów zwanej Ikebana. Ta delikatna forma sztuki uosabia poziomy ziemi, nieba i niebios. Nawet największy angielski poeta, William Shakespeare, powiedział: "Róża pod każdą inną nazwą pachniałaby tak samo słodko". W swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie "Ciemne róże", "Ściana kwiatów" i "Piwonie na szarym tle" Photowall daje Ci więcej powodów do miłości. Te imponujące obrazy z pewnością wniosą pasję i kaprys do każdej przestrzeni, którą zajmą. Można niemal poczuć ich delikatny zapach, po prostu przeglądając je. W duchowej praktyce Bushido, kwiat wiśni ma reprezentować koło życia, jego początek, teraźniejszość i koniec. Opadanie kwiatu wiśni z gałęzi jest uważane za duchowy symbol doskonałości. Wyznawcy tej religii pielęgnują tę piękną filozofię.

Kolorowe i żywe

W praktyce psychologicznej kwiat jest integralną częścią serii testów mających na celu ilościowe określenie stanu umysłu pacjenta. Osoba, której rysunek kwiatu jest kolorowy i wypełniony wieloma akcesoriami, ma zdrowe usposobienie i jest pełna nadziei na przyszłość. Podczas gdy ten, którego rysunki kwiatów są ponure i zwiędłe, jest poważnie zaburzony i nosi w sobie wiele poważnych problemów. Photowall potwierdza tę prognozę dzięki obrazom "Happy Yellow 07A", "Fresh Cut" i "Fall Bouquet" w swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie "Bukiety". Te genialne obrazy, które wybuchają kolorem, z pewnością podniosą na duchu i ożywią usposobienie każdego, kto będzie miał szczęście je zobaczyć. Niektóre prymitywne kultury nawet trzymać kwiaty jako standard dla potencji seksualnej. Nie jest przypadkiem, że kwiat, który jest organem płciowym rośliny, jest elementem używanym do przekazywania namiętności i pożądania nawet w naszym obecnym społeczeństwie. Kwiaty mogą również oznaczać tajemnicę, jak sugeruje termin sub-rosa. Oznacza on "pod różą". W czasach starożytnych, tajne stowarzyszenia spotykały się w ukrytych komnatach z kwiatem zawieszonym nad głową. Oznaczało to, że wszystko, co zostało powiedziane w tych murach, miało pozostać w nich na zawsze.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.