Jaskry

Wydruki na płótnie Buttercups marki Photowall są doskonałym narzędziem w temacie aranżacji wnętrz. Jest to rodzaj rośliny zielnej, która należy do rodziny jaskierowatych (RanunculaceaDowiedz się więceje). Istnieje prawie 2000 gatunków jaskier, które w większości zamieszkują półkulę północną, ponieważ są one zwykle spotykane w zimnych i umiarkowanych regionach. Jaskier jest szeroko rozpowszechniony i obfity w przyrodzie, dzięki czemu przy użyciu wydruków na płótnie Jaskier poczujesz dotyk natury. Kwiaty te są ulubieńcami bukietów ze względu na kolorowe płatki, co można zobaczyć również na wydrukach na płótnie Jaskier. Różne kolory to biały, różowy, żółty, pomarańczowy i czerwony. Dzięki tak szerokiej palecie barw, możesz naprawdę bawić się i eksperymentować z wydrukami na płótnie Jaskier. Nieważne, czy dekorujesz przestrzeń mieszkalną, taką jak salon, czy pokój firmowy, taki jak biuro, te motywy Ci pomogą. Jak zwykle, możesz zmienić swoje wybrane buttercups wydruki na płótnie, aby dopasować lub kontrastować z ogólną estetyką.

Symbolizm w wydrukach na płótnie Jaskier

Ten szczególny kwiat symbolizuje pokorę, schludność i dziecinność. Spraw, aby te cechy stały się częścią wystroju Twojej ściany dzięki naszym wydrukom na płótnie Jaskier. Wydruki na płótnie Buttercups to nie tylko piękny widok i wartość, ale również bardzo interesujące informacje na ten temat. Na przykład w niektórych częściach Stanów Zjednoczonych Jaskier nazywany jest "oczami kojota". W oryginalnej legendzie mówi się, że kojot podrzucał swoje oczy w powietrze i próbował je ponownie złapać, gdy orzeł je wyrwał. Nie mogąc widzieć, kojot zrobił oczy z jaskra. This little anecdote will go a long way in entertaining your family, friends or colleagues when they ask you about your buttercups canvas prints.

Różne typy

W rzeczywistości istnieje wiele różnych rodzajów tego kwiatu. Na przykład Purple Picotee jest jasnobiały i ma fioletowo-purpurowe kontury. To naprawdę uderzający kwiat będzie więcej niż szczęśliwy, aby pokazać się do swoich gości w kształcie buttercups wydruki na płótnie. Innym popularnym gatunkiem jaskier jest jaskier perski. Ma on płatki przypominające maki, które występują w takich kolorach jak fioletowy, biały, różowy, czerwony i biały. Wydruki Jaskier na płótnie "Orange Buttercup" i "Pink Buttercup" są tego wspaniałymi przykładami. Piękne kolory mogą naprawdę dobrze funkcjonować w każdym otoczeniu, ale prawdopodobnie najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak salon. Jeśli masz smykałkę do dramatyzmu, może wydruk na płótnie "Łąka" jest dla Ciebie. Ten kawałek ma naprawdę piękne tło i może wyglądać równie dobrze w przestrzeni retro, jak i w bardziej nowoczesnej.

Informacje o tle wydruków na płótnie "Jaskier"

Głównym powodem, dla którego jaskier jest tak popularny, jest fakt, że jego kwiaty mają połysk dzięki specjalnym warstwom komórek odbijających światło, które znajdują się pod powierzchownymi komórkami płatków. Dzięki temu, że są to kwiaty o błyszczących płatkach, ich różnorodność kolorystyczna może sprawić, że w Twoim pokoju zagoszczą wydruki na płótnie. Naukowa nazwa jaskier, "Ranunculus", pochodzi z języka łacińskiego i dosłownie oznacza "małą żabkę". Jest tak nazwany, ponieważ jaskier często zamieszkuje obszary w pobliżu wody, podobnie jak małe żabki. To jest zabawny mały fakt, aby powiedzieć swoim gościom, kiedy będą bez wątpienia podziwiać Twoje wydruki na płótnie Jaskier. Inną zabawną rzeczą, którą warto wiedzieć jest to, że kiedy trzymasz jaskier pod brodą, folklor mówi, że jeśli na Twojej skórze pojawi się żółte odbicie, oznacza to, że lubisz masło. The real reason is the flowers seem to shine with an intense glittering yellow in order to attract insect pollinators from a great distance. Przekonasz się, dlaczego to działa, gdy wykorzystasz nasze wydruki na płótnie Jaskier jako punkt centralny.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-6 z 6 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.