Lilie

Lilie są klasyfikowane jako rośliny zielne, które rosną z cebulek. Wszystkie mają duże kwiaty i rosną w zimnych do umiarkowanych regionach półkuli północnej do subtropików. Lilie są wDowiedz się więcejażnym elementem w kulturze, sztuce i literaturze. Photowall oddaje hołd tym roślinom swoją własną kolekcją wydruków na płótnie z liliami. Te obrazy przedstawiają te niesamowite kwiaty, które są powszechnie znane w naszych czasach. Powieś kilka z tych lilii na ścianach swojego salonu i obserwuj, jak przestrzeń rozjaśnia się i staje się coraz bardziej subtelna dzięki tym obrazom. Twój rodzina i goście będą transfixed z uznaniem i cudem na te lilie wydruki płótna. Obserwować jako odmawiać opuszczać ten przestrzeń i próbować znajdować więcej pretekstów linger z wszystkie te lilie płótna druki wokoło one. Nie ma ani jednego pokoju lub ściany w domu, który nie będzie ożywiony z tych lilii wydruki na płótnie na nich. Ich zapierające dech w piersiach piękno i żywe kolory mogą oczarować i zachęcić wszystkich, którzy mieszkają w środku. Nawet Twoi goście poczują się jak w średniowiecznym jeziorze lub wypielęgnowanym sadzie z tymi wszystkimi niesamowitymi liliami na płótnie wokół Ciebie.

Wibrujące w liliach wydruki na płótnie

Lilie są nazywane bylinami, które rosną na wysokość od 2 do 6 stóp. Mają one nagie podziemne cebulki, które służą jako ich organy do perennacji. Niektóre z nich rozwijają kłącza, które są liliami z wieloma bulwami. Kwiaty lilii są ogromne i słodko pachnące, a ich kolor waha się od białego, żółtego, pomarańczowego, różowego, czerwonego i fioletowego. Na płatkach ma oznaczenia w postaci plamek lub pociągnięć pędzla, co sprawia, że ta delikatna roślina jest bardzo przyjemna dla oka. Photowall pozwala Ci jeszcze bardziej docenić tę roślinę dzięki obrazom "Calla Lilies", "Lili" i "Water Lilies II" w swojej bogatej kolekcji wydruków na płótnie. Obrazy te przedstawiają tę piękną roślinę, która występuje w naturze. Powiesić kilka z tych wydruków na płótnie lilii w salonach i zwiększyć czynnik relaksu i uspokajający w przestrzeni. Te lilie wydruki na płótnie mogą dodać kolor i żywość do tego obszaru. Usiądź z kieliszkiem czerwonego wina w swoim ulubionym salonie z szezlongiem i po prostu patrz na te lilie wydruki na płótnie przez całe popołudnie, ich wizja jest pewna, aby gonić wszystkie swoje zmartwienia i kłopoty z dala. Te wydruki na płótnie z liliami mogą stanowić nieoceniony wkład do Twojego domu.

Żywe w liliach wydruki na płótnie

Nazwa botaniczna Lilium jest łacińskim korzeniem nazwy tej rośliny. Słowo lilia było używane do określania innych roślin kwitnących, zazwyczaj błędnie. Lilia pojawia się nawet w Biblii, w Pieśni Salomona, kiedy jest opisana jako lilia wśród cierni. Photowall daje Ci jeszcze więcej do pokochania dzięki obrazom "Calla Lily", "White Calla" i "Red Calla" w swojej doskonałej linii wydruków na płótnie z liliami. Te obrazy przedstawiają bardziej ozdobne cechy tej niesamowitej rośliny. Umieść kilka z tych wydruków na płótnie lilii w swojej rekreacyjnej jamy i poczuj, jak przestrzeń nagle ożywiła się kolorem i energią. Twój dorosły rozrywki nigdy nie będzie bardziej przyjemne niż z tych lilii wydruków na płótnie wokół Ciebie. Zanurz się w swoich ulubionych rozrywkach, mając kojącą i czarującą jakość tych lilii wydruków na płótnie wokół ścian. Może nawet chcesz powiesić kilka z tych lilii wydruki na płótnie w swoich korytarzach. Spraw, aby gest poruszania się z pokoju do pokoju był ćwiczeniem w pięknie i uroku z tymi wspaniałymi liliami na płótnie w okolicy. These images are a guaranteed hit in your abode.

Opalizujące i zróżnicowane

Lilia symbolizuje macierzyństwo i płodność, a także królewskość i szlachetne pochodzenie. Może również reprezentować czystość miłości, piękno młodości, a także odnowę i odrodzenie. Nic więc dziwnego, że lilie są ulubionymi kwiatami ozdobnymi dla wielu hoteli, biur i miejsc, gdzie wiele osób będzie mogło podziwiać ich nieodłączne piękno. Niosą w sobie elegancję i wdzięk, które podkreślają korzystne cechy każdej przestrzeni. W swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie "Lily Flower", "Morning Light" i "Bright Lily Flower" Photowall daje Ci coś, na co warto zwrócić uwagę. Te obrazy pokazują bardziej korzystne cechy, które sprawiają, że lilia jest najbardziej ulubioną rośliną i kwiatem do ozdoby. Powiesić kilka z tych lilii wydruki na płótnie na szczycie łóżka, w swoich sypialniach, i poczuć się tak, jakby jesteś slumbering w polu pełnym tych zapierających dech w piersiach kwiatów. Twoje sny będą wypełnione kolorem i urokiem z tymi liliami wydruki na płótnie nad tobą. Możesz również wyświetlić te lilie w jadalni, aby ożywić czas posiłków i sprawić, że jedzenie będzie wyglądać jeszcze bardziej kusząco.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-59 z 59 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.