Magnolie

Magnolia to kwiat z rodziny magnoliowatych (Magnoliaceae), którego nazwa pochodzi od nazwiska francuskiego botanika Pierre'a Magnola. Istnienie samej rośliny jest tak stare, że poprzeDowiedz się więcejdza pojawienie się pszczoły. Postuluje się, że przed pszczołą głównym zapylaczem tego kwiatu był chrząszcz. Ze względu na szkody wyrządzane kwiatom przez chrząszcze magnolia wykształciła ewolucyjny mechanizm obronny, dzięki któremu jej karpy są bardzo wytrzymałe. Na podstawie wykopalisk skamieniałości ustalono, że magnolia istnieje od ponad dwudziestu milionów lat. Photowall oddaje hołd temu pięknemu i trwałemu kwiatowi poprzez własną linię wydruków na płótnie Magnolie. Obrazy te przedstawiają ten niezwykły kwiat w całej jego wspaniałej kolorystyce i okazałości. Powieś kilka takich obrazów w swoim salonie, aby nadać mu świeżości i przestronności. Te wydruki na płótnie Magnolie rozjaśnią przestrzeń i sprawią, że poczujesz się jak w wiejskim ogrodzie. Twoja rodzina i przyjaciele nie tylko będą zachwyceni jasnymi kolorami i urzekającym urokiem tych obrazów, ale również będą szukać coraz to bardziej kreatywnych powodów, aby zatrzymać się w Twoim salonie.

Wibrujące w magnoliach - wydruki na płótnie

Magnolie rosną w różnych regionach świata, od południowo-wschodniej Azji po Amerykę Północną i Południową. Są rozłożystymi krzewami o pachnących, gwiaździstych kwiatach. Mają one różne kolory: biały, różowy, fioletowy, zielony i żółty. Płatki kwiatów mają kształt okółka, po trzy lub więcej wokół siebie. W swojej wspaniałej kolekcji wydruków na płótnie "Magnolia Shades", "Flourishing Magnolia-Natur" i "Magnolia Flowers" Photowall oddaje hołd temu niezwykłemu darowi natury. Obrazy te przedstawiają ten niezwykły kwiat w całym jego blasku i świeżości, w jakiej występuje w naturze. Powieś kilka z tych obrazów w swoim pokoju wypoczynkowym i poczuj niezrównany i wysublimowany relaks, który zapewniają. Usiądź z filiżanką herbaty w swoim ulubionym fotelu i po prostu spójrz z podziwem na te wydruki na płótnie Magnolie, aby pozbyć się stresu i napięcia w ciągu dnia. Umieść kilka takich obrazów w swoim pokoju rekreacyjnym, aby zabawa dorosłych była jeszcze bardziej relaksująca i ożywcza. Oglądaj ulubione filmy, graj w gry wideo i włącz stary odtwarzacz płyt winylowych, aby zrelaksować się dzięki tym wydrukom na płótnie Magnolias.

Sublimacja w Magnoliach - wydruki na płótnie

Kwiaty magnolii są obupłciowe, co oznacza, że mogą rozmnażać się jako osobniki męskie lub żeńskie. Charles Plumier odkrył ten kwiat w połowie XVI wieku i nazwał go na cześć słynnego francuskiego botanika Pierre'a Magnola. Kwitną wczesną wiosną, zanim jeszcze otworzą się liście. Photowall pozwala Ci rozkoszować się świeżością obrazów "Magnolia Chatoyer VI", "Manhattan Magnolia", " i "Magnolia Memories" w swojej doskonałej linii wydruków na płótnie Magnolie. Obrazy te przedstawiają bardziej powszechne i znane odmiany tego kwiatu. Powieś kilka z tych obrazów na płótnie Magnolie na szczycie swojego łóżka, w miejscu do spania, i poczuj się tak, jakbyś zasypiał w magicznym ogrodzie. Niech Twoje sny będą wypełnione kolorami i radością, gdy będziesz mieć nad sobą te wydruki na płótnie Magnolie. Może nawet zechcesz umieścić kilka z nich w swoim prywatnym gabinecie lub minibibliotece, aby nadać tej przestrzeni atmosferę lekkości i zniwelować sztywność pomieszczenia. Możesz sobie wyobrazić, że jesteś Pierre Magnol, który został uhonorowany nazwaniem tego wspaniałego kwiatu swoim imieniem. Sam widok tych obrazów na płótnie Magnolie w Twoim domu będzie inspirować kreatywność i sprzyjać dobremu samopoczuciu emocjonalnemu.

Świeżość i naturalność

Kwiaty magnolii symbolizują szlachetność, wytrwałość i wielką miłość do natury. Symbolizuje również łagodność i kobiecą stronę wszystkiego. Obdarowanie bukietem magnolii oznacza uhonorowanie za niezachwianą uczciwość i jest ukłonem w stronę stałości charakteru danej osoby. Photowall uhonoruje Ciebie i Twój dom obrazami "Magnolia Sketch", "White Magnolia" i "Spring Magnolia" w swojej pięknej kolekcji wydruków na płótnie Magnolie. Obrazy te przedstawiają ten piękny kwiat, który kwitnie w wyznaczonym sezonie. Powieś kilka takich wydruków w przedpokoju i spraw, aby przechodzenie z pokoju do pokoju przypominało spacer po świeżym ogrodzie po wiosennym deszczu. Umieść obrazy Magnolie w jadalni, aby ożywić czas kolacji. Rozmowy staną się bardziej ożywione i wciągające. Nie powinno być zaskoczeniem, jeśli rozmowa przy stole będzie wkrótce grawitować do tych drobnych Magnolie wydruki na płótnie, które wiszą na ścianach. Możesz nawet zdecydować się na wyświetlanie tych wydruków na płótnie Magnolie w kącikach zabaw i sypialniach swoich dzieci. Obserwuj, jak z zachwytem podchodzą do tych pięknych obrazów.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-55 z 55 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.