Słoneczniki

Jest coś w słoneczniku, co natychmiast wprowadza jasność i wesołość do pokoju. Być może jest to ich jasny kolor lub sposób, w jaki trzymają głowy w górze, ale słonecznik nawet w najnuDowiedz się więcejdniejszej przestrzeni natychmiast wniesie do niej witalność. Tchnij trochę życia w swój pokój dzięki wydrukowi na płótnie z naszej kolekcji Sunflowers.

Art

Wielki Vincent van Gogh miał obsesję na punkcie słoneczników. Namalował dziesiątki płócien przedstawiających te jasne, żywe kwiaty, w dziesiątkach różnych odcieni i konfiguracji. W niektórych kręgach uważa się, że malował słoneczniki, aby odwrócić uwagę od swojego narastającego szaleństwa i depresji - symbol jasnego triumfu życia w ciemnym czasie. Inni mówią, że był podekscytowany i testował nowe osiągnięcia w technologii pigmentów - nawet kilka lat wcześniej nigdy nie byłby w stanie uchwycić jasności słoneczników na płótnie w taki sposób, w jaki to zrobił. Niezależnie od powodów, malował je, a jego seria obrazów Słoneczniki pozostaje jedną z jego najsłynniejszych. Wprowadź sztukę koloru do swojego domu dzięki wydrukowi na płótnie Słoneczniki Van Gogha.

Fotografie

Nie ma nic lepszego niż fotografia, aby uchwycić istotę rzeczy. Najlepsze wysiłki Van Gogha nie są w stanie oddać prawdziwej chwały pola słoneczników w pełnym rozkwicie - jasnożółte liście pięknie kontrastują z czarnymi sercami i zielonymi roślinami. Żywe kolory słonecznika są potężnym przesłaniem, nawet w formie wydruków na płótnie. "Oto jestem", mówią. "Weź mnie lub zostaw, nie obchodzi mnie to!". Z twarzami zwróconymi ku słońcu, żyjące i rosnące, jasne i piękne jak słońce, dla którego zostały nazwane, słoneczniki są wspaniałym, pięknym widokiem, a pole ich razem, szeleszczące i kołyszące się na wietrze, ich złote głowy kiwające się, jakby w poważnej dyskusji - nie ma nic na świecie całkiem podobnego. Wprowadź trochę tej jasności, trochę tej postawy do swojego życia, włączając do swojego wystroju obrazy z naszej serii Sunflowers. Niezależnie od tego, czy wybierzesz bardziej realistyczne opcje, czy te nieco bardziej marzycielskie, nigdy nie pożałujesz wprowadzenia słoneczników do swojego domu.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-40 z 40 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.